تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 139 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1386

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Play Station 3 (فقط اینجا)

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Play Station 3 (فقط اینجا)

PS3 JAIL BREAK

سلام دوستان همانطور که اطلاع داریداین کنسول قدرتمند ه ک شده و برای ه ک کردن این کنسول راه های متعددی وجود داره که من در اینجا ساده ترین و بهترین راه رو برای شما آموزش میدم.
    شمای کلی کار:
    OFW(ORIGINAL FIREMWARE)کنسول رو به یکی از ورژن هایی که باگ داشتن و هکر ها تونستن بهشون نفوذ کنن ارتقا میدیم این ورژن ها فعلا عبارت است از3.41و3.55 و بعد کنسول رو به حالت جیل بریک میبریم و بعد برنامه های مخصوص رو که برای اجرای بازی ها تعبیه شدن رو نصب میکنیم
    نکته:برای بردن کنسول به حالت جیل بریک راه های زیادی وجود داره مانند استفاده از دانگل وcfw(CUSTEM FIREM WARE)ها که به علت سهولت کار درCFWها من این راه رو برای آموزش انتخاب کردم.(برخی از CFWها عبارت است از:KMEAW-GEOHOT.KAKAROTO.REBUG
    خوب بریم سراغ آموزش
    فایل های مورد نیاز:
    OFW(من توصیه میکنم از ورژن جدیدترOFWکه3.55میباشد استفاده کنید)
    OFW3.55:
    http://www.ps3hax.net/downloads.php?do=file&id=557
    OFW3.41:
    http://www.ps3hax.net/downloads.php?do=file&id=407
    CFW(ما کاستوم فریم ور های متعددی داریم که هر کدوم ویژگی های خاص خودشونو دارند ولی من توصیه میکم از CFWKMEAWویاREBUGاستفاده کنید چون خیلی کارآمد ترن اگه از بین این دو تا یکی رو انتخاب میکنید قطعاKMEAWبهتره چون ریباگ یه سری باگ هایی داره که بعضا تا حالا هم حل نشده)
    CFW KMEAW 3.55:
    http://www.mediafire.com/?u618j1rb6i8b9bo
    REBUG 3.55.2:
    http://rebug.me/?wpfb_dl=30
    REBUG3.41.3:
    http://rebug.me/?wpfb_dl=31
    نکته:به طور مثال اگر شماOFW3.55را انتخاب کرده باشید باید یکCFWمتناسب با ان انتخاب کنید بعنی متناسب با3.55.
    نکته:شما خودتون هم باKMEAWخام میتوانید یکKMEAWآماده بسازید ولی این کار توصیه نمیشه چون بعضا به خاطر اشتباه موجب بریک شدن کنسول میشه ولی من این آموزش رو هم قرار میدم:
    اول باید برنامهCFW PATCHERرو دانلود کنید:
    www.logic-sunrise.com/telecharger-213923-gui-cfw-pather-v105.html
    بعد فرم ور خام رو دانلود کنید:
    http://ps3.dashhacks.com/downloads/kmeaws-355-custom-firmware-package
    KMEAWرو از حالت فشرده خارج کنید فایلPATCHFILEرو از حالت فشرده خارج کنید و نام این فایل رو بهPS3UPDATE.PUP.bsdiffتغییر بدید
    نرم افزارcfwpatcherرو اجرا کنید

1-فایلBSPATCHرو معرفی کنید.
    2-OFW3.55رو معرفی کنید.
    3-جایی که میخواهید فریم ور در آنجا ذخیره شود معرفی کنید.
    4-آدرس فایلPS3UPDAT.PUP.bsdiffمعرفی کنید.
    بر روی علامت(<)کلیک کنید و PS3UPDAT.PUP.bsdiffرو انتخاب کنید
    اگر تمام فلش ها سبز شدند دکمهexecuteرو بزنید تاcfwساخته بشه
    (من بازم این روشو توصیه نمیکنم.....دنبالش نرید)
    BACKUP MANAGER(بگاپ منیجر های مختلفی توسط گروه های مختلف ساخته شده ولی قطعا بهترینشونMULTI MAN هست چون هم پشتیبانی خیلی خوبی داره و هم اینکه برنامه توان مندیه)
    شما همه روزه میتوانید آخرین نسخه های برنامهMULTI MANرو از لینک زیر دانلود کنید:(آخرین نسخه2.07.01میباشد)
    http://ps3.dashhacks.com/downloads/multiman
    توجه:ورژن 2.07.03برنامه هم ریلیز شده که پس از نصب برنامه میتونید به آخرین ورژن آبدیت (در قسمت نکات ضروری توضیح داده شده است.)
    نکتهدر مورد نسخه های مختلف برنامهMULTI MAN:
    BASE:اگر برای اولین بار از این برنامه استفاده میکنید با توجه به حجم کمی که دارد میتونه گزینه خوبی باشد ولی مهمترین مشکل آن عدم نشان دادن کاور بازی های است.
    FULL:همونطور که از اسمشمشخصه کاملترین نسخه این برنامه هست و تمامی کاور های بازی را پشتیبانی میکنه ولی مهمترین عیب اون حجم بالاش هست که برای کاربران ایرانی قطعا آزار دهنده خواهد بود.
    UPDATE:این نسخه برای کسانی هست که از قبل یکی از نسخه های این برنامه رو داشته باشند در واقع این نسخه فقط فایل های تغییر یافته رو اعمال میکنه
    MEGA:در ورژن های جدید برنامه این نسخه پیدا نمیشه و تقریبا مثل ورژنFULL هست با چند پوسته اضافه تر.
    و دو نکته حیاطی:
    1-md5
    این کار برای اینه که مطمئن بشیدcfwوofwاصلی رو دانلود کردید که از بریک شدن جلو گیری میکنه
    برنامهmd5 chekerرو دانلود کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-cfwیاofwرا انتخاب کنید
    2-کد مربوطه رو کپی کنید:
    Ofw:ca595ad9f3af8f1491d9c9b6921a8c61
    فرم وری که خودتون ساختید:2be5e87a22bf1e7f48e98fcabd38977b
    Rebug3.55.2: 2fcddc377a01f9b9ed82475b2ffa97be
    اگه برنامه به رنگ سبز دراومد مشکلی وجود نداره.
    2-play load
    برای اجرای بازی ها در برنامهmulti manنیاز به یک نوعplayloadاست.playloadهایی مثلlv2patcherوbdmeuبهترین انتخابbdmeuاست.میتوانید آخرین ورژن یعنیbdmeu2رو از اینجا دانلود کنید:
    http://filetrip.net/f25103-BDEMU-2.html
    اگر ازkmeawاستفاده میکنید بایدbdmeu-355km.pkgروانتخاب بکنید
    آموزش انجام کار و جیل بریک کردن کنسول
    گام اول:ofwتون رو به یکی از ورژن های -- شده ارتقا بدید(3.55بهترین گزینه هست)بدین منظور فایل رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید درusb flashخود بک پوشه به نامPS3بسازید و درون اون پوشه پوشهUPDATEرو بسازید و فایل رو داخل اون پوشه قرار بدید(پوشهoFWرو قرار ندید تنها فایلPS3UPDAT.PUPرو قرار بدید)
    نکته:فلش از قبل فرمت شده باشه و هنگام قطع کردن فلش از کامپیوتر حتما اول برق فلش رو قطع کنید و بعد فلش رو جدا کنید
    گام دوم:کنسول رو روشن کنید به قسمتSETTINGبرید وsystem updateرو انتخاب کنید و بعد آپدیت از طریق فلش(ممکن است هنگام آبدیت کنسول ریستارت شود)
    گام سوم:cfwانتخابی خود را از حالت فشرده خارج کنید و مانند روش بالا روی کنسول خود بریزید و نصب کنید.
    گام چهارم:در این مرحله نحوه ریختنmulti man رو توضیح میدم برای این کار فلش خود تون رو فرمت کنید و فایل اصلیmulti manرو که معمولا با multi man_ver_...شروع میشه رو مستقیما توrootدستگاه بریزید بعدbdmeu2رو هم توrootبزارید و بعد به کنسول وصل کنید برید به قسمتgameوinstall package filesرو انتخاب کنید و برنامهnulti manرو نصب کنید حالا آیکون این برنامه وارد قسمتgameشده
    نکته:bdmeu2رو هم مانندmulti manنصب بکنید
    خوب حالا کنسول شما -- شده و در حالت جیل بریک قرار داره .
    در زیر نکات ضروری و سوالات متداول دوستان رو قرار میدم.
    سوالات متداول:
    1-آیا میتوان به شبکهpSNوصل شد؟
    نه خیر- برای کسانی که جیل بریک کرده اند این امکان وجود ندارد ولی بعضا موقعیتی پیش می آید که میتوان برای مدت محدود به این شبکه وصل شد ولی فعلا راه قطعی وجود ندارد(تیمREBUGبه شدت روی این مساله کار میکند)
    2-آیا با این روش میتوان همه ی بازی هارا اجرا کرد؟
    نه خبر- در حال حاضر هیچ روشی وجود ندارد که بتواند همه ی بازی های کپی را پوشش بدهد بازی های جدید برای اجرا نیاز به آبدیت فرم ور دارند که فرم ور های جدید جیل بریک نمیشوند(خبرهایی مبنی بر جیل بریک شدن ورژن3.56 وجود دارم ولی قطعی نیست و در عین حال نمیتواند زیاد کارآمد نمیباشد)
    3-آیا راهی برای داونگرید از ورژن های بالاتر وجود دارد؟
    چند راه برای این کار وجود دارد که معمولا یا بسیار سخت میباشد یا اکثرا باعت بریک شدن کنسول میشود اما به تازگی وسیله ای به نامE3FLASHERمنتشر شده که فرم ور3.7را به3.55داونگرید میکند ولی فعلا در ایران وجود ندارد و به علت قیمت بالا و تعداد کم شاید نتواند گزینه خیلی خوبی باشد.(این دانگل از فریم ویر3.72 نیز پشتیبانی میکند)
    4-از کجا هنگام خرید کنسول میتوان فهمید که کنسول -- شده یا نه؟
    برای این کار لازم است که کنسول را روشن کنید و ورژن فریم ویر آنرا بررسی کنید اگر 3.55ویا3.55به پایین بود میتوانید آنرا کپی خور کنید . راه دیگه این هست که کنسول رو جلوتون تست کنه و بازی کپی رو اجرا کنه.
    5-آیا کنسول کپی خور شده با هارد های اکسترنال مختلف مشکل دارد؟
    نه خبر-اگر هارد شما از نوعUSB2باشد وfat32فرمت شده باشد هیچ مشکلی نخواهد بود البته میتوان ازntfsهم استفاده کرد .
    6-از چه راهی میتوان فهمید که ورژنmulti manمورد استفاده چه میباشد؟
    بدین منظور برو روی آیکونmulti manمثلث را بزنید و سپس در قسمتinformationورژن برنامه خود را ببینید.
    نکات ضروری:
    نحوه بروز رسانی برنامهmulti man:
    برای اپدیت این برنامه 2روش وجود دارد
    1- فایل هایupdateاین برنامه که قبلا در موردش توضیح دادمرو مانند نصب برنامه که بازم در موردش صحبت کردم نصب میکنید
    2-اینه که برید و از طریق اینترنت آپدیت کنید برای این کار مطمین بشید که کنسول به اینترنت وصله بعد تو قسمتgameروی آیکونmulti manمثلث رو بزنید و از طریق گزینهupdateبرنا مه رو updateکنید.این فایل در مسیر/dev_hdd0/game/BLES80608/USRDIR/TEMPذخیره شده.پس از تموم شدن کار تایید کنید و برید به قسمتinstall package filesو فایل آپدیت رو که دانلود کردید نصب کنید.
    ماونت کردن بازی:
    برای این کار بازی رو که میخواهید دامپ کنید انتخاب کنید.(از لایهfile managerانتخاب نشود)بعد روی بازی مربوطه ضربدر را بزنید. حال شما از بازی خارج خواهید شد و بازی دامپ شده در بخشgameموجود خواهد بود.
    کپی گرفتن از بازی اورجینال شما:
    برنامه multi manرا اجرا کنید و دیسک اورجینال را داخل دستگاه قرار دهید.بعد کلید مربع را فشار دهید سپس گزینهbackup/copyرا انتخاب کنید و بعد ضربدر را فشار دهید برنامه عملیات را آغاز میکند.از شما سوالی پرسیده خواهد شد اگر میخواهید بازی در هارد خارجی کپی شودnoرا بزنید و اگر میخواهید در هارد داخلی کپی شودyesرا بزنید.هنگامی که عملیات تمام شد با فشار دادن کلید ضربدر به حالت قبلی برگردید.
    انتقال بازی از هاردی به هارد دیگر:
    از این روش میتوانید برای انتقال بازی از هارد داخلی به خاری یا بلعکس استفاده کنید.
    روی بازی مورد نضر مربع رو بزنید سپس گزینهBACKUP/COPYرا انتخاب کنید و سپس مانند روش بالا عمل کنید.

Last edited by Grand; 10-01-2013 at 01:09.

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

مرسی دوست عزیز
    فعلا که میگن برا لایو مشکل داره فک کنم ...آنلاین باز ها هنوز از همون دانگل استفاده میکنن

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

خیلی از دوستان لایو هم بازی کردند و مشکلی نداشتن، حداقل تا حالا که این طور بوده... اما من پیشنهاد میکنم فعلاً طرف لایو نریم تا یک مقدار زمان بگذره تا ببینیم چی میشه.

4. 2 کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

به احتمال زیاد SONY برای استفاده کنندگان از این CF مجازاتی به غیر از BAN شدن هم در نظر خواهد داشت که یکی از آنها دستور OFF شدن سیستم بعد از Start کنسول است !! پس مراقب باشید

6. 8 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

aga dastet dard nakone mersi

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

خواهش میکنم دوست عزیز

امیدوارم تونسته باشی PS3 تو هـک کنی...

داره خودمونی میشه dontsee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من چجوری میتونم در برنامه multiman بین هارد داخلی و اکسترنال سوییچ کنم؟

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من الان PS3 دارم با ورژن 3.41 الان کاستوم فریمور خودم رو هم ساختم و آماده است
    شما گفتید که باید اول به ofw 3.55 ارتقا بدم بعد cfw 3.55 رو نصب کنم در حالی که اونطور که من خودم اگه مستقیما ofw3.55 رو به cfw3.55 ارتقا بدم مشکلی پیش نمیاد
    میتونید توضیح بدید ؟

ویرایش : یه سوال دیگه بعد از نصب فریم ور 3.55 اصلی مگه موقع نصب فریم وور کاستوم 3.55 دستگاه نمیگه " دستگاه شما بروز است ! " ؟
    Last edited by M A X I M U M; 24-02-2011 at 00:29.

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

به احتمال زیاد SONY برای استفاده کنندگان از این CF مجازاتی به غیر از BAN شدن هم در نظر خواهد داشت که یکی از آنها دستور OFF شدن سیستم بعد از Start کنسول است !! پس مراقب باشید
    تا الان 2367 نفر از PS3 با لاگ جمر هم استفاده کردند !
    البته بازم توصیه میشه PSN رو بی خیال بشید ارزششم داره بشین خدای جنگ 3 دو تومنی حالشو ببر

12. این کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت jiiin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

با سلام
    من تموم کارها رو انجام دادم ( فريمور اصلي کنسول رو از 3.42 به 3.55 به روزرسانی کردم ) ولی بعد از نصب برنامه ی multiMAN وارد این برنامه که شدم قبل از شروع این خطا رو میده تو این مایه ها
    cannot enable bd rom.functionly may be restricted
    از بازی resistance : fall of man کپی گرفتم ولی اجرا نمیشه . مشکل چیه ؟
    در ضمن کنسول من دست دوم و هرگز بازی های کپی روش اجرا نشده ولی به اینترنت وصل شده
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •