تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 136 از 139 اولاول ... 3686126132133134135136137138139 آخرآخر
نمايش نتايج 1,351 به 1,360 از 1386

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Play Station 3 (فقط اینجا)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

ای بابا یعنی هیچ راه حلی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

ای بابا یعنی هیچ راه حلی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راه که هست،اما نیاز به تخصص داره،کنسول باید باز بشه و یک دستگاه بهش متصل میشه و دانگرید میشه............
    هزینش هم معمولا بین 40 تا 70 میگیرن توی بازار،بیشتر از این هزینه نکنید............

3. این کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام PS3 بخرم
    1.از یه مغازه داری پرسیدم گفت ps3 های نو کپی خور نمیشن و باید دسته دوم بگیری,این حرف درسته؟
    2.و خودش پیشنهاد داد که یه ps3 دست دوم کپی خور با یک سال گارانتی میتونه بهم بده به قیمت 1 میلیون,قیمت خوبی پیشنهاد داده؟
    3. یه ps3نو که کپی خور بشه یا کپی خور باشه الان پیدا میشه؟اگه هست به چه قیمتی؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

1.از یه مغازه داری پرسیدم گفت ps3 های نو کپی خور نمیشن و باید دسته دوم بگیری,این حرف درسته؟
    کپی خور نرم افزاری نمیشه سخت افزای با برد کبری که قیمتش ۲۵۰-۳۰۰ هست میشه
    2.و خودش پیشنهاد داد که یه ps3 دست دوم کپی خور با یک سال گارانتی میتونه بهم بده به قیمت 1 میلیون,قیمت خوبی پیشنهاد داده؟
    فت یود یا اسلیم؟؟ چ نوعی کپی خور بود؟؟؟ چند سال کار میکرد؟؟؟ تو گیم نت بوده یا دست مشتری؟؟
    3. یه ps3نو که کپی خور بشه یا کپی خور باشه الان پیدا میشه؟اگه هست به چه قیمتی؟
    شما توی سایت دیجی کالا برو هر مدلی که ps3 هست با برد کبری کپی خور میشه قیمت کمسول رو +۳۰۰ کن

6. 2 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پيش فرض

فت یود یا اسلیم؟؟ چ نوعی کپی خور بود؟؟؟ چند سال کار میکرد؟؟؟ تو گیم نت بوده یا دست مشتری؟؟
    اسلیم 120 GB ,کپی خور نرم افزاری,دست مشتری بوده اما 1 سال گارانتی داره,قیمت خوبی هست 1 تومن؟(الان این رو سفارش دادم و تا جمعه میرسه دستم)
    کپی خور های دانگل کبری شنیدم هارد دستگاه میپره و ممکنه مشکل دار بشه و همچنین از گارانتی هم در میاد,درسته؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

۱ تومن بد نیست...ولی اگر پولشو ندادی ازش تخفیف بگیر..
    گارانتی واسه لپتاپ ها کاری مفیدی نمکنه چ برسه ب کنسول!!!! ولی داشتنش از نداشتنش بهتره
    برد کبری ی پورت usb جدید ایجاد میکنه شما هر بازی رو بصورت ios روی فلش یا هارد میریزی و بهش وصل میکنی..میتونی بازی های پلی ۱ و ۲ رو هم بازی کنی(الیته با نوعی خاص از کپی خور نرم اقزری هم میشه)..هارد دستگاه هم دیگه بی استفاده میشه..
    Last edited by HOJ-JAT; 04-12-2014 at 13:45.

9. 2 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان من میخوام یه PS3 بگیرم . چند سوال دارم اگر ممگنه عزیزان پاسخ بدن چون کلا در این زمینه بوق بوقم.
    1- از اونجایی که کلا به جنس دست دوم اونم الکترونیکی اعتقادی ندارم میخواد حتما آک بگیرم تا خیالم راحت باشه . میگن این سری جدیدا رو میشه فقط با کیت کبری کپی خور کرد. حالا این کیت کبری هم گویا چندین ورژن داره. میشه دوستان راهنمایی کنین از کجا و به کی مراجعه کنم تهران تا این کار رو برام انجام بده؟ از کجا بفهمم چه ورژنیه؟ چه فرقایی با هم دارن این ورژنها؟
    2- اینی که میگن هارد خود دستگاه بلااستفاده میشه درسته؟اگر اینطوریه بنظرتون بصرفه ترین راه این نیست دستگاهی بگیرم که کمترین هارد داخلی رو داره ؟
    3- با کیت کبری میشه آنلاین بازی های کپی رو بازی کرد؟ آپدیت اینا میخواد یا نه؟
    4- برای بازی کردن باید یه بازی اورجینال داشت تو دستگاه که کار کنه مثل این کپی خور نرم افزاریا؟
    5- تا چه حجمی از هارد رو میشه به دستگاه وصل کرد؟
    6- ممکنه مشکلی برای دستگاه مشکلی پیش وقتی با برد کبری کپی خور میشه؟

داره خودمونی میشه BEST 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با درود
    چند تا سوال داشتم

1. این DCL و UPDATE برای بازی که میاد چه کاربردی داره؟؟؟؟ و این که متمایز میشن به BLUS30418 و BLES00680 برا چی هست(از کجا بفهیم کدومشو باید نصب کرد)؟
    این چیت بازی چیه دیگه؟؟؟؟

2.کاستوم فریمور CFW و CEX و SPOOF
    فرقشون چیه؟چرا همه کبری رو دارن؟و الان کدوم کاستوم فریمور بهترین و کاملترین و بی نقصترین هست؟ کدوم کاستومر کارش بهتره؟مولنی من جدید هم همون کاستومر میده برای فریمور خودش؟

3.ار کجا بفهمیم که فریمور دستگاه من چنده؟ و کلا چند فریمور روی دستگاه هست؟یعنی باید خود فریمور سونی و کاستوم فریمور باشه؟و اگه به فریمور جدید اپدیت کنیم دستگاه رو ممکنه به ورژن قبل برگردونیم باز و یا از فریمور یه کاستمور دیگه استفاده کنیم؟؟؟؟

4.کلا چند نوع بازی داریم مثلا میگن بازی PSN و ..... ابن که میگن فیکس بازی برای فلان ورژن فریمور هست باز با اومدن فریمورهای جدید مثل 4.66 کاربرد داره؟؟

5.این سیو بازی که میزارن برا چی هست؟؟

6.کلا من دیگه با این که کنسولم کپی نرم افزاری هست نمیتونم از اینترنت دستگاه استفاده کنم چون ممکنه کپیش بپره؟ و کلا از چه کارهایی باید حذر کرد برای این که قابلت کپی خوری دستگاه از بین نره و بیفتی تو دردسر؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم بزرگی از دوستان جواب سوالاتم رو کامل با حوصله جواب بده.چون مبتدی هستم و با دونستن این جوابها خیلی از مشکلاتم رفع میشه؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه safir_filthy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    حاشیه p30 world

پيش فرض

سلام دوستان من p3اسلیم 250 دارم میخواستم ببینم چجوری ورژن مولتی منو می توانم اپدیت کنم.
    ورژن دستگاه :4.31
    ورژن مولتی من:04.18.00
    داخل مولی من ورژن دستگاه و firmware 4.30 زده
    ممنوم میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام خدمت اساتید
    من یه تازه کارم
    قصد دارم ورژن مولتی من رو به 4.66.10 آپدیت کنم
    در حال حاضر irisman 3.30 نصبه
    ورژن سیستم 4.65 هست
    ممکنه راهنمایی کنید چیکار کنم؟
    فایل مولتی من 4.66.10 رو دانلود کردم
    روی هارد هم ریختم
    سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •