تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: هارد وسترن بلک یا گرین؟؟؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من دارم هارد 1ترا وسترن خاویار بلک 64 بیت میخرم آیا خوبه هاردش؟
    مشخصات سیستم من

مادربردp5kpl se ایسوز
    سی پی یو E5500 اینتل
    رم 2
    گرافیک 1
    عزیزان این هارد رو سیستمم جواب میده؟
    سلام .

مدلی که انتخاب کردید قابل نصب بر روی سیستمتان هست ولی با توجه به اینکه سیستم شما جدید نیست و مطمئناً کار حرفه ای هم با این سیستم انجام نمیدید خرید یک هارد دیسک معمولی با قیمت مناسب انتخاب منطقیتری خواهد بود . به هر حال اگر بودجه کافی دارید میتونید همین مدل را انتخاب کنید .

پیشنهاد میکنم مدل نامبر WD1002FAEX را انتخاب کنید که پرفورمنس بهتری در مقایسه با مدل جدیدتر WD1003FZEX دارد . گرچه بنظر میرسد مدل WD1002FAEX صدای بیشتری دارد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام .

مدلی که انتخاب کردید قابل نصب بر روی سیستمتان هست ولی با توجه به اینکه سیستم شما جدید نیست و مطمئناً کار حرفه ای هم با این سیستم انجام نمیدید خرید یک هارد دیسک معمولی با قیمت مناسب انتخاب منطقیتری خواهد بود . به هر حال اگر بودجه کافی دارید میتونید همین مدل را انتخاب کنید .

پیشنهاد میکنم مدل نامبر WD1002FAEX را انتخاب کنید که پرفورمنس بهتری در مقایسه با مدل جدیدتر WD1003FZEX دارد . گرچه بنظر میرسد مدل WD1002FAEX صدای بیشتری دارد.
    درود
    دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی من هزینشو دارم سفارش دادم از تهران برام بیارن بابت این مدلی که بهم پیشنهاد کردین ممنونم ولی کمی دیر شده من سفارش دادم باید دید همینی که شما میگید هست یا نه
    اما یک سوال این هارد رو سیستم من هنگ نمیکنه باعث خراب شدن ویندوز یا حتی خرابی نرم افزار نمیشه من میخوام 5 تیکش کنم ممنون میشم توضیع بدید مرسی؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی من هزینشو دارم سفارش دادم از تهران برام بیارن بابت این مدلی که بهم پیشنهاد کردین ممنونم ولی کمی دیر شده من سفارش دادم باید دید همینی که شما میگید هست یا نه
    اما یک سوال این هارد رو سیستم من هنگ نمیکنه باعث خراب شدن ویندوز یا حتی خرابی نرم افزار نمیشه من میخوام 5 تیکش کنم ممنون میشم توضیع بدید مرسی؟
    سلام .

این هارد رو سیستم من هنگ نمیکنه باعث خراب شدن ویندوز یا حتی خرابی نرم افزار نمیشه
    تا زمانیکه سالم باشد (مثلاً دچار بدسکتوری نشده باشد) مشکلی برای ویندوز و عملکرد آن (مثلاً کند شدن و یا هنگ) ایجاد نمیکند .

من میخوام 5 تیکش کنم ممنون میشم توضیع بدید مرسی؟
    یک راه این هست در زمانیکه ویندوز نصب میکنید ، در مرحله پارتیشن بندی ، یک پارتیشن برای نصب ویندوز روی آن بسازید (که بطور اتوماتیک Primary خواهد بود) و با الباقی فضا کاری نداشته باشید . پس از اتمام نصب ویندوز با استفاده از برنامه هایی مثل Acronis Disc Director Home و یا هر برنامه مشابه دیگر الباقی فضای پارتیشن بندی نشده را بصورت Logical پارتیشن بندی کنید .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •