تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: يه مشاوره فوري لطفااا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض يه مشاوره فوري لطفااا

سلام به همه. دوستام من مي خوام يه لپ تاپ سبك بگيرم . براي وبگردي و فيلم و فتوشاپ. اما مي خوام واقعا بهتين انتخاب رو داشته باشم. دوست دارم پردازنده خوبي داشته باشه . قيمتش هم حول و حوش 1 خوبه. البته اگه يه چيز خيلي خوب باشه و ارزشش رو داشته باشه(سبك) تا 1.5 هم مي ذارم. اگه لطف كنين و راهنماييم كنين ممنون مي شم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mad86's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

حقیقتش من که با این قیمت دلار و اگر سود واسطه ها و دلال ها و xxxxxx هم کم کنید نمیدونم چه پیشنهادی بدم
    مطمئنا 1 تومن تو شرایط امروز برای لپ تاپ های سبک که معمولا قیمت بالاتری دارند مناسب نیست
    اما امیدوارم اساتید این بخش مورد مناسبی داشته باشن براتون

چون گفتید فتوشاپ...پس باید گرافیک و رم بالایی داشته باشید و LCD مناسب هم همینطور که جز الزامات گرافیست هاست

اگر 12 اینچ براتون کم نیست U260 اگر با core i3 هنوز باشند مغازه ای میتونه گزینه بدی نباشه اما گرافیکش آنبرد 3000 اینتله که اگر U310 هم پیدا کنید ولی LCD مناسبی داره و مات هست و تو نور محیطی هم انعکاس نداره و خیلی شبیه apple air

مدل های سری 9 سامسونگ رو هم یک نظر بندازید و الترا سامسونگ از نمایندگیش hoordadrayan
    اسوز سری U (نمایندگی سازگارارقام) - اپل ایر و سونی سری z که قیمتشون خیلی خیلی بالاترند...سری s سونی هم نزدیکتره به قیمت شما!!

به ریویو های الترابوک های سالهای 2010 تا 2012 هم یک نگاه بندازید اطلاعات خیلی خوبی دستتون میده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از mad86 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه linkinpark20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

به نظر بنده سری probook hp مدل 4530 s به شما بخوره میتونید یک نگاه به مشخصاتش بندازید قیمتش هم فکر میکنم از 1.200 هست تا 1.500 که با توجه به کانفیگ های مختلفش عوض میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

مرسي دوستان. من فتو شاپ كار حرفه اي نيستم . مي خوام از جميع جهات يه چيز به نسبت خوب باشه. يه بازي متوسط (نه خيلي سنگين ) رو جواب بده. يه نرم افزار متوسط (در صورتي كه نياز بشه) رو جواب بده. براي وبگردي خوب باشه . اول 1215 b رو انتخاب كردم به توصيه خودتون اما الان تصميم گرفتم يه چيز بهتر بگيرم. سبك بودنش برام مهمه و اينكه dvd rw داشته باشه و شارژ هم به نسبت خوب نگه داره. و بين core i3 , core i5 كدوم بيشتر به دردم مي خوده. ببخشيد سوالم خيلي طولاني شد.ممنون از اينكه جواب مي دين.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان من با توجه به مشخصاتي كه مد نظرم بود توي يه سايت سرچ كردم اين نمونه ها رو بهم معرفي كرده البته قيمت هاشون رو نمي دونم. و hp4350 كه معرفي كردين خيلي سنگينه ، من صفحه نمايش 13 هم برام كافيه. مي خ.وام زير 2 كيلو وزن باشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by sanam62; 23-09-2012 at 13:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

كسي جواب نمي ده؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    بهشتی که خودمون جهنمش کردیم ....

پيش فرض

ببینید شما اول میگیم کار سبک و وب گردی اما در پست بعدی میگین بازی هم می کنم ...
    این دو کاملا فرق داره و کانفیگ هم طبیعتا به تناسب این کاربری بالا و پایین میشه ...
    اگر کار عادی دارین مثل فیلم - موزیک و ...probook 4530 با i3 گرافیک داخلی intel HD 3000 ...
    بازی رو هم جواب میده ولی خیلی سبک حتی نه مثلا pes چون dx 11 ساپورت نمی کنه ...
    اگر نه می خواین هزینه درست کنین probook 4530 با i3 یا i5 وگرافیک 6490 ...
    که فکر کنم 1400 باشه ...
    samsung e5z هم خوبه البته بل گرافیک 3000 ...
    باید در هر صورت بازی رو بی خیال بشین ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •