تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: چطور به خبر جعل می شود

داره خودمونی میشه lost.hesam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

من واقعا نمی دونم این سیستم عامل بچگونه چی داره که شما ها ازش تعریف می کنید...........ببینم یکم فکر کنید به این نتیجه نمی رسید که اندروید هرچی داره از سیستم عامل هایی مثل ویندوز یا iOS یا سیمبین اسکی رفته؟؟؟؟نمونش همین افیس مسخره و پیش پا افتاده که رو سیستم عامل اسباب بازیش گذاشته....من Desier HD خریدم و انقدر از این سیستم عامل بدم اومد که رفتم یه هفته ای فروختمش....گوگل فکر کرده می تونه با ظاهر سازی و پرسونالیز کردن کاربراشو خر کنه؟؟؟؟؟یه پیشنهادم به دوستان هم وطنم می کنم ....مثل اینکه یادتون رفته گوگلی ها چه تحریم ها و توحیناتی به ایرانی ها کردند؟؟؟مثل اینکه یادتون رفته تو مپ هاشون از خلیج فارس و ایران به اسم اهمق خاور میانه و این چرتو پرتا یاد کردند؟؟؟؟؟حالا کسی یادش می یاد غول نرم افزاری دنیا یعنی ماکروسافت تاحالا بین ایرانی ها و سایر کشور ها فرقی گذاشته باشه؟؟؟؟؟؟؟برنامه های کاربردی اندروید واقعا ساده و پیش پا افتادن و واقعا به انگشت کوچیکه ی WP7 هم نمی رسن....و به نظر من حتی این سیستم عامل مثلا هوشمند حتی از سیمبین هم پایین تره چون واقعا خسته کننده و مسخرست در حالی که وینفون انقدر جذاب و تکراری نشدنیه که آدم وقتی باهاش کار میکنه لذت می بره.
    تو برو همون امضاتو بزن

داره خودمونی میشه 5ive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

به جون خودم این دوست عزیز اصلا با اندروید کار نکرده
    فقط از......دیده.....نه....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من واقعا نمی دونم این سیستم عامل بچگونه چی داره که شما ها ازش تعریف می کنید...........ببینم یکم فکر کنید به این نتیجه نمی رسید که اندروید هرچی داره از سیستم عامل هایی مثل ویندوز یا iOS یا سیمبین اسکی رفته؟؟؟؟نمونش همین افیس مسخره و پیش پا افتاده که رو سیستم عامل اسباب بازیش گذاشته....من Desier HD خریدم و انقدر از این سیستم عامل بدم اومد که رفتم یه هفته ای فروختمش....گوگل فکر کرده می تونه با ظاهر سازی و پرسونالیز کردن کاربراشو خر کنه؟؟؟؟؟یه پیشنهادم به دوستان هم وطنم می کنم ....مثل اینکه یادتون رفته گوگلی ها چه تحریم ها و توحیناتی به ایرانی ها کردند؟؟؟مثل اینکه یادتون رفته تو مپ هاشون از خلیج فارس و ایران به اسم اهمق خاور میانه و این چرتو پرتا یاد کردند؟؟؟؟؟حالا کسی یادش می یاد غول نرم افزاری دنیا یعنی ماکروسافت تاحالا بین ایرانی ها و سایر کشور ها فرقی گذاشته باشه؟؟؟؟؟؟؟برنامه های کاربردی اندروید واقعا ساده و پیش پا افتادن و واقعا به انگشت کوچیکه ی WP7 هم نمی رسن....و به نظر من حتی این سیستم عامل مثلا هوشمند حتی از سیمبین هم پایین تره چون واقعا خسته کننده و مسخرست در حالی که وینفون انقدر جذاب و تکراری نشدنیه که آدم وقتی باهاش کار میکنه لذت می بره.
    واقعا این خنده دار ترین متعصبانه ترین جملاتی بود که میشد شنید محض اطلاعتون اگه اخبار رو دنبال کنید میبینید که در نسخه جدید ios این سیستم عامل از اندروید اسکی رفته در ضمن دلایل اصلی که ما ایرانی ها پیشرفت نمیکنیم همینه که هر چیز بی ربطی که مطابق میلمون نباشه به هم ربط میدیم در ضمن شک نکن اگه وینفون هم اندازه اندروید طرفدار داشت اونم ما رو تحریم میکرد والا اتفاقا برنامه های اندروید رو فوق العاده دیدم نمیدونم چجوری اونو با وینفو یا سیمبین حتی مقایسه میکنی همین بس که این سیستم عاملی که این همه ایراد الکی ازش گرفتی الان پرفروشترین سیستم عامل جهانه و به سرعت داره پیشرفت میکنه و اکثریت غول های گوشی ساز رو به طرف خودش کشونده و یادت نره که تا گوگل هست اندروید هر روز بهتر از روز قبل میشه در ضمن اینم بگم سیستم عاملی که(وینفون) واسه بلوتوث و کپی پیست باید زجر کشید بدرد جرز لای دیوار میخوره

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •