تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: اورکلاک EVGA GTX 460 1G

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض اورکلاک EVGA GTX 460 1G

با سلام

من 4 روز پیش با راهنمایی برخی دوستان تو همین انجمن یه کارت GTX 460 1G با برند EVGA گرفتم به قیمت 236 تومن.نمی دونم که مدل مرجع هست یا خیر.در حالت استاندارد فرکانس هسته 720 و مموری هم 900 است.من تو این 4 روز فقط وقتم رو گذاشتم برای اور کلاک این کارت.از اونجایی که بلد نیستم به هسته ولتاژ بدم و میترسم ،بدون ولتاژ اور کردم با نرم افزار MSI After burner بعد از کلی تست با Furmark و بازیهایی مثل Crysis warhead و COD 6 و... به این نتیجه رسیدم.هسته رو تا 861 و مموری رو تا 1150 یعنی 4600/861 تونستم اور کنم البته تو بازی 6 الی 7 ساعت تست کردم و جواب داد اما با Furmark تو تست سنگینی که میکنه فرکانس هسته بیشتر از 851 جواب نمیده.اما با تست عادی 861 مشکلی نداره.دما هم تو بالاترین حالت برای بازی در اور 4600/861 تا 79 درجه میاد بالا ولی رو 77 میچرخه.توحالت idle هم در حالت عادی 36 و با اور میاد رو 42.واقعا برام جالب بود تو بعضی بازیها مثل Crysis تو سنگین ترین گرافیک ممکن حدود 10 فریم و بازیهایی مثل COD 6 حدود 21 فریم افزایش قدرت داشت. برای اور بیشتر فکر کنم باید به هسته ولتاژ داد که من بلد نیستم.این نکته رو هم اضافه کنم که با اوری که من کردم فکر کنم از 470 و 6870 هم قویتر شد.اگه کسی از دوستان میتونه درباره ولتاژ دادن به هسته راهنمایی کنه ممنون میشم.
    Last edited by Vaioman; 29-01-2011 at 13:18.

2. 2 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام

من 4 روز پیش با راهنمایی برخی دوستان تو همین تاپیک یه کارت 460 با برند EVGA گرفتم به قیمت 236 تومن.نمی دونم که مدل مرجع هست یا خیر.در حالت استاندارد فرکانس هسته 720 و مموری هم 900 است.من تو این 4 روز فقط وقتم رو گذاشتم برای اور کلاک این کارت.از اونجایی که بلد نیستم به هسته ولتاژ بدم و میترسم ،بدون ولتاژ اور کردم با نرم افزار MSI After burner بعد از کلی تست با Furmark و بازیهایی مثل Crysis warhead و COD 6 و... به این نتیجه رسیدم.هسته رو تا 861 و مموری رو تا 1150 یعنی 4600/861 تونستم اور کنم البته تو بازی 6 الی 7 ساعت تست کردم و جواب داد اما با Furmark تو تست سنگینی که میکنه فرکانس هسته بیشتر از 851 جواب نمیده.اما با تست عادی 861 مشکلی نداره.دما هم تو بالاترین حالت برای بازی در اور 4600/861 تا 79 درجه میاد بالا ولی رو 77 میچرخه.توحالت idle هم در حالت عادی 36 و با اور میاد رو 42.واقعا برام جالب بود تو بعضی بازیها مثل Crysis تو سنگین ترین گرافیک ممکن حدود 10 فریم و بازیهایی مثل COD 6 حدود 21 فریم افزایش قدرت داشت. برای اور بیشتر فکر کنم باید به هسته ولتاژ داد که من بلد نیستم.این نکته رو هم اضافه کنم که با اوری که من کردم فکر کنم از 470 و 6870 هم قویتر شد.اگه کسی از دوستان میتونه درباره ولتاژ دادن به هسته راهنمایی کنه ممنون میشم.
    اور خوبی بوده
    به نظر من تا همین حد که اور کردید کافیه نطر منو بخواین ولتاژ دادن به گرافیک رو فراموش کنید چون خیلی حطرناکه
    یک اشتباه کوچک ممکنه گرافیک رو نابود کنه
    منم کارت 4850 مو اور کردم ولی تا حدی که پایدار بمونه دیگه سراغ ولتاژ دادن نرفتم پس
    تا همین حد رضایت بدید

4. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام

من 4 روز پیش با راهنمایی برخی دوستان تو همین تاپیک یه کارت 460 با برند EVGA گرفتم به قیمت 236 تومن.نمی دونم که مدل مرجع هست یا خیر.در حالت استاندارد فرکانس هسته 720 و مموری هم 900 است.من تو این 4 روز فقط وقتم رو گذاشتم برای اور کلاک این کارت.از اونجایی که بلد نیستم به هسته ولتاژ بدم و میترسم ،بدون ولتاژ اور کردم با نرم افزار MSI After burner بعد از کلی تست با Furmark و بازیهایی مثل Crysis warhead و COD 6 و... به این نتیجه رسیدم.هسته رو تا 861 و مموری رو تا 1150 یعنی 4600/861 تونستم اور کنم البته تو بازی 6 الی 7 ساعت تست کردم و جواب داد اما با Furmark تو تست سنگینی که میکنه فرکانس هسته بیشتر از 851 جواب نمیده.اما با تست عادی 861 مشکلی نداره.دما هم تو بالاترین حالت برای بازی در اور 4600/861 تا 79 درجه میاد بالا ولی رو 77 میچرخه.توحالت idle هم در حالت عادی 36 و با اور میاد رو 42.واقعا برام جالب بود تو بعضی بازیها مثل Crysis تو سنگین ترین گرافیک ممکن حدود 10 فریم و بازیهایی مثل COD 6 حدود 21 فریم افزایش قدرت داشت. برای اور بیشتر فکر کنم باید به هسته ولتاژ داد که من بلد نیستم.این نکته رو هم اضافه کنم که با اوری که من کردم فکر کنم از 470 و 6870 هم قویتر شد.اگه کسی از دوستان میتونه درباره ولتاژ دادن به هسته راهنمایی کنه ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز . تو یک تاپیک دیگه در این مورد توضیح دادم . کلأ 460 قابلیت اورکلام خیلی خوبی داره و افزایش کارایی در حالت اورکلاک ، قابل توجه هست . فقط دو نکته رو باید بگم:
    1_ کارت های 460 ، کنترلر تنظیم ولتاژ رو ندارند ، یعنی شما نمی تونید ولتاژ رو تغییر بدین ، ولی از اون جایی که کارتتون نمونه ی از پیش اورکلاک شده توسط EVGA هست ، احتمالأ خود شرکت کمی ولتاژ هاا رو افزایش داده که تونستین به این فرکانس ها هم برسین.
    2_چیپ های حافظه ، قطعات خیلی حساسی هستند ، بهتره که در اورکلاک کردنشون کمی دقت کنید و فرکانسشون رو زیاد بالا نبرین چون در طول عمرشون خیلی تأثیر داره. توصیه میی کنم که فرکانس حافظه رو روی 4200 قرار بدین .(البته راه حل درستش این هست که مدل حافظه رو بدونید و از شرکت سازندش ، بالاترین فرکانش کاریش رو بدست بیارین و به دلیل این که این کار کمی سخت هست ، توصیه می کنیم که در فرکانس مطمئنی قرارش بدین .)
    و در آخر ، این که اورکلاکتون بسیار خوب بود و نتیجه ی بسیار خوبی هم گرفتین.
    می تونید یک عکس از کارتتون بزارین و مدل دقیقش رو بگین؟
    Last edited by alborz_k; 29-01-2011 at 13:17.

6. 2 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز . تو یک تاپیک دیگه در این مورد توضیح دادم . کلأ 460 قابلیت اورکلام خیلی خوبی داره و افزایش کارایی در حالت اورکلاک ، قابل توجه هست . فقط دو نکته رو باید بگم:
    1_ کارت های 460 ، کنترلر تنظیم ولتاژ رو ندارند ، یعنی شما نمی تونید ولتاژ رو تغییر بدین ، ولی از اون جایی که کارتتون نمونه ی از پیش اورکلاک شده توسط EVGA هست ، احتمالأ خود شرکت کمی ولتاژ هاا رو افزایش داده که تونستین به این فرکانس ها هم برسین.
    2_چیپ های حافظه ، قطعات خیلی حساسی هستند ، بهتره که در اورکلاک کردنشون کمی دقت کنید و فرکانسشون رو زیاد بالا نبرین چون در طول عمرشون خیلی تأثیر داره. توصیه میی کنم که فرکانس حافظه رو روی 4200 قرار بدین .(البته راه حل درستش این هست که مدل حافظه رو بدونید و از شرکت سازندش ، بالاترین فرکانش کاریش رو بدست بیارین و به دلیل این که این کار کمی سخت هست ، توصیه می کنیم که در فرکانس مطمئنی قرارش بدین .)
    و در آخر ، این که اورکلاکتون بسیار خوب بود و نتیجه ی بسیار خوبی هم گرفتین.
    می تونید یک عکس از کارتتون بزارین و مدل دقیقش رو بگین؟
    مرسی دوست عزیز
    من تصمیم گرفتم که یه تاپیک در جای تخصصی خودش بزنم که تاپیک دوستان دیگر شلوغ نشه.
    من الان سر کار هستم و به سیستمم دسترسی ندارم.اما تو سایت EVGA گشتم و پیداش کردم.دقیقآ مدل زیر است.اینم لینکش:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 400 Series Family&sw=
    در ضمن من بعد از این تستها که کردم برای اینکه کارت اسیب نبینه تصمیم داشتم که از اور 4200/820 استفاده کنم که شما هم لطف کردی و در مورد مموری همین نظر رو دادی و من هم خیالم راحت شد .فقط اینکه آیا 820 که برای GPU در نظر گرفتم خوبه یا باید تغییر بدم.

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مرسی دوست عزیز
    من تصمیم گرفتم که یه تاپیک در جای تخصصی خودش بزنم که تاپیک دوستان دیگر شلوغ نشه.
    من الان سر کار هستم و به سیستمم دسترسی ندارم.اما تو سایت EVGA گشتم و پیداش کردم.دقیقآ مدل زیر است.اینم لینکش:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 400 Series Family&sw=
    در ضمن من بعد از این تستها که کردم برای اینکه کارت اسیب نبینه تصمیم داشتم که از اور 4200/820 استفاده کنم که شما هم لطف کردی و در مورد مموری همین نظر رو دادی و من هم خیالم راحت شد .فقط اینکه آیا 820 که برای GPU در نظر گرفتم خوبه یا باید تغییر بدم.
    820 مگارهزتز فرکانس خوبیه... کلأ این کارت در این فرکانس به اندازه ای قدرتمند هست که تا مدت ها خیالتون راحت باشه...

9. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اور خوبی بوده
    به نظر من تا همین حد که اور کردید کافیه نطر منو بخواین ولتاژ دادن به گرافیک رو فراموش کنید چون خیلی حطرناکه
    یک اشتباه کوچک ممکنه گرافیک رو نابود کنه
    منم کارت 4850 مو اور کردم ولی تا حدی که پایدار بمونه دیگه سراغ ولتاژ دادن نرفتم پس
    تا همین حد رضایت بدید
    مرسی عزیز
    من نمیخوام که بیشتر اور کنم برای استفاده.فقط میخوام هم یاد بگیرم،هم بدونم که حد اور کارتم چقدره.وگر نه همین الان هم با این اور با 470 و 6870 که 2 تا از دوستان دارند مقایسه کردیم و کارت من از استاندارد اونها(بدون اور) قویتربود و فریم ریت بهتری میداد.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

820 مگارهزتز فرکانس خوبیه... کلأ این کارت در این فرکانس به اندازه ای قدرتمند هست که تا مدت ها خیالتون راحت باشه...
    مرسی
    پس من هم همین رو استفاده میکنم.4200/820
    ولی در کل کارت خیلی خوبیه وازش راضیم.تو بازیها کولاک میکنه.با 236 تومن و یه مقدار اورکلاک در حدود 320 تومن (ATI 6870) جواب میگیرم.کارت قبلی من GTS 250 بود ،بد نبود ولی چون Full HD بازی میکنم تو بازیهای سنگین مثل Crysis کم میاورد و افت فریم زیادی داشت این بازی برام شده بود عقده .اما با این کارت که الان گرفتم دیروز خفش کردم.تو سنگینترین حالت گرافیک با AA=16XQ در رزولیشن 1080×1920 از 27 فریم پایین تر نیومد.خیلی حال کردم.

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

دوستان کارت من gigabyte GTX460 1GB OC هستو خنک کننده خوبی داره ، و دماش پایینه. فرکانسشم رو 715 هست ، نظرتون در مورد اور کردنش چیه ؟! چقدر خوبه که فشار زیادی هم نیاد ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان کارت من gigabyte GTX460 1GB OC هستو خنک کننده خوبی داره ، و دماش پایینه. فرکانسشم رو 715 هست ، نظرتون در مورد اور کردنش چیه ؟! چقدر خوبه که فشار زیادی هم نیاد ؟
    اور کردنش که خیلی به افزایش کاراییش کمک میکنه.شما کی و چند خریدی.دماش تو حالت idle و load چنده.تا اندازه ای که من اور کردم،اور کن و تست بگیر و نتیجش رو بگو.هم با Furmark تست بگیر هم با گیم.ولی همون طور که دوستان نظر دادند برای استفاده دائمی از 4200/820 بیشتر اور نکن تا اسیب نبینه.

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

اور کردنش که خیلی به افزایش کاراییش کمک میکنه.شما کی و چند خریدی.دماش تو حالت idle و load چنده.تا اندازه ای که من اور کردم،اور کن و تست بگیر و نتیجش رو بگو.هم با Furmark تست بگیر هم با گیم.ولی همون طور که دوستان نظر دادند برای استفاده دائمی از 4200/820 بیشتر اور نکن تا اسیب نبینه.
    2 ماه پیش و 330 تومن خریدم و الان 315 تومن هست ! تو تستهای سایتهای معتبر هم از لحاض کولینگ جزو بهترینهاست
    دماش در حالت عادی حدود 25 تا 30 درجست!که به نظرم فوق العادست! اما چون خاطره خوشی از اور ندارم میخوام ریسک رو پایین بیارم

15. این کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •