تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 35 از 35

نام تاپيک: اورکلاک EVGA GTX 460 1G

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بایوس مین اخرین اپدیته، گرافیک هم forsware 270.61 نصبه، سیستم هم کاملا تمیزه(کیس از این فیلترهای ضد گرد و خاک گرین داره)

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بایوس مین اخرین اپدیته، گرافیک هم forsware 270.61 نصبه، سیستم هم کاملا تمیزه(کیس از این فیلترهای ضد گرد و خاک گرین داره)
    شما یه زحمت کوچیک بکش.نرم افزار EVGA رو پاک کن و از MSI Afterburner کن بعد دما رو بیا و بگو تا بهت بگم چکار کنی.راستی فرکانس پایه GPU و Memory رو هم بگو.در ضمن اون فیلتر های ضد خاک رو هر هفته باید با اب گرم بشوری و گر نه بر اثر خاک گرفتگی خودشون از تهویه جلوگیری میکنند.
    Last edited by Vaioman; 26-05-2011 at 08:04.

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

دیشب کلی تست با کارت گرافیکم داشتم و به نتیجه خوبی هم رسیدم و به تمامی دوستانی هم که GTX 460 رو دارن توصیه میکنم.
    من ولتاژ 0.962 ولت که پایه کارخانه بود رو در حالت های مختلف افزایش دادم و با حالت های مختلف اورکلاک کردم.بعد از تست کردن با بازیهای Crysis Warhead و COD 6 و Devil May Cry 4 و HAWX و Metro 2033 و Crysis 2 به این نتیجه رسیدم که بهترین پرفورمنس برای بازی کردن بدون AA اورکلاک تا 2300/850 است با ولتاژ 1.0 ولت و برای بازی با فعال کردن َAA اورکلاک تا 2140/885 با ولتاژ 1.04 ولت.دما در حالت اول ماکزیمم به 81 و در حالت دوم ماکزیمم به 82 میرسه که کاملآ مناسبه.بیشتر از این حالت ها هم میشه اور کرد اما افزایش کارایی چندانی دیگه نخواهد داشت و فقط دما بیخودی میره بالا و از پایداری در حین بازی در میاد.
    Vaioman جان شما از کجا یا با چه برنامه ای تونستی ولتاژ کارت 460 رو تغییر بدی؟
    ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.
    ----
    2 تا سوال دیگه هم داشتم
    1. دمای 74 درجه، دمای خطرناکی هست؟ در حالت فول لود و چند ساعت بازی کردن؟
    2. بالا بردن سرعت فن به کارت گرافیک آسیب میرسونه؟ اگه نه در طولانی مدت چه طور؟
    Last edited by marmolak kocholo; 28-05-2011 at 21:19.

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

Vaioman جان شما از کجا یا با چه برنامه ای تونستی ولتاژ کارت 460 رو تغییر بدی؟
    ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.
    ----
    2 تا سوال دیگه هم داشتم
    1. دمای 74 درجه، دمای خطرناکی هست؟ در حالت فول لود و چند ساعت بازی کردن؟
    2. بالا بردن سرعت فن به کارت گرافیک آسیب میرسونه؟ اگه نه در طولانی مدت چه طور؟
    سلام. ظاهرأ دوستمون نیستن ، من جواب می دم
    ولتاژ کارت رو می شه با masi after burner تغیر داد . فقط باید تجربه ی این کار رو داشته باشین چون gpu قطع ی حساسی هست و با با یک ولتاژ نا متعارف می تونه آسیب ببینه .
    دمای 74 درجه کاملأ نرمال هست . کلأ برای کارت های مدرن امروزی ، دمای زیر 90 درجه در حالت لود رو می شه مناسب دونست (بسته به نوع کارت فرق می مکنه ، ولی 460 کارت خنکی محسوب می شه و به ندرت به بیش از 90 می رسه )
    افزایش دور فن ضرری برای خود کارت نداره ولی نویزش شما رو اذیت می کنه!! البته اگه دور فن رو مقادیر بسیار بالاش بزارین ، ممکنه که عمر فن خنک کننده رو کم کنه و یا ویزش رو بالا ببره!
    Last edited by alborz_k; 31-05-2011 at 10:15.

5. 2 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شما یه زحمت کوچیک بکش.نرم افزار EVGA رو پاک کن و از MSI Afterburner کن بعد دما رو بیا و بگو تا بهت بگم چکار کنی.راستی فرکانس پایه GPU و Memory رو هم بگو.در ضمن اون فیلتر های ضد خاک رو هر هفته باید با اب گرم بشوری و گر نه بر اثر خاک گرفتگی خودشون از تهویه جلوگیری میکنند.
    دما همونیه که قبلا گفتم در ضمن همه فرکانسها دیفالت هستن(gpu:720 memory:1800 sh.clock:1440)
    البته من تا حالا به هیچ مشکلی مثل ریستارت، هنگ، فریز یا ... برنخوردم و دارم کارمو مثل قبل پیش می برم.
    (عذر خواهی از دیر جواب دادن)

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •