تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: شکستن قفل دی وی دی

اگه نباشه جاش خالی می مونه alone_son's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    AshEnvAle

12 شکستن قفل دی وی دی

سلام
    یک دی وی دی اموزشی گرفتم که قفل داره و فقط میشه روی یک کامپیوتر و یک بار اکتیوش کرد
    حالا لازمه قفل دی وی دی را بشکنم
    لطفا یک برنامه قوی تر معرفی کنید
    تصویری از صفحه فعال سازی:

لطفا برنامه قوی معرفی کنید
    Last edited by alone_son; 28-01-2011 at 20:15.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alone_son's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    AshEnvAle

پيش فرض

یعنی هیچ کس نمی خواهد چند تا برنامه مفید معرفی کنه؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

عزیز ببخشیدا ولی ممکنه ناراحت بشی آخه این نوع قفل ها که برنامه خاصی نداره که مثلا با کلون یا الکلون ایمیجش گرفته بشه قلش شکسته بشه این قفل تلفنی نیاز به کرک داره و اون هم باید کار بشه روش

فایل اجرایی اش را با فایل های اصلی بفرست بیا تا ببینم چی کار میشه کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز لطفا برنامه روآ پلود کن تا برات بشکنم

داره خودمونی میشه mimic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوست عزیز لطفا برنامه روآ پلود کن تا برات بشکنم
    سلام
    شما فکر کنم از اون کاربر هایی هستید که ماهی یکبار بن میشن و دوباره آی دی جدید میسازن
    عزیزه من اون ننه مرده بدبخت قفل گذاشته که 4 تا نسخه بفروشه! چرا می خوای بشکنیش؟ مال خودت بود کسی میشکستش چه حسی بهت دست میداد؟
    البته قفل تلفنی عملا حقوق مصرف کننده را زیر پا میزاره چون مالک حق داره هر جا و هر چند بار که دلش خواست از اون استفاده کنه. ولی با وجود قفل تلفنی این حق پامال میشه!!
    ولی شکستن قفل آن راه درستی برای انتقام نیست
    با هم دوست باشین

6. 4 کاربر از mimic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    شما فکر کنم از اون کاربر هایی هستید که ماهی یکبار بن میشن و دوباره آی دی جدید میسازن
    عزیزه من اون ننه مرده بدبخت قفل گذاشته که 4 تا نسخه بفروشه! چرا می خوای بشکنیش؟ مال خودت بود کسی میشکستش چه حسی بهت دست میداد؟
    البته قفل تلفنی عملا حقوق مصرف کننده را زیر پا میزاره چون مالک حق داره هر جا و هر چند بار که دلش خواست از اون استفاده کنه. ولی با وجود قفل تلفنی این حق پامال میشه!!
    با هم دوست باشین
    سلام دوست من
    نه خیر عزیزم من تا حالا یکبارم بن نشدم
    نگاه کن دوست عزیز یه ضرب المثل هست که میگه هوای مال تو داشته باش همسایه تو دزد نکن
    اگه مال خودم بود نه ناراحت نمی شدم راست میگم
    تا زه من نمی خواستم که برای عموم قرار بدهم برای یک دوست همین
    فعلا هم که خبری نیست
    با تشکر
    یا علی

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    با هم دوست باشین
    100% موافقم . همینه که هروز شاهد بسته شدن شرکتهای نرم افزاری میشم و کوچکترین پیشرفت نرم افزاری در کشورمون صورت نمی گیره البته ایراد از قوانین مصرف کننده ها رو اینجوری بار اورده
    در مورد نرم افزارهای خارجی ما چاره ای جز استفاده از نسخه کرک شده نداریم به خاطر تحریم - نبودن پشتیبانی و قیمت گذاری متناسب با درامد کشورمون ولی درمورد نرم افزارهای ایرانی که اینطور نیست

9. این کاربر از payan_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

خوب دوستان شرکتی که نمی تونه ضعف هاش رو تصحیح کنه بسته بشه بهتره این همه ضعف واقعا که
    خوب اگه نمی تونن یه قفل درست و حسابی بزارن خوب بگن تا ..... اوکی کنیم
    خوب اینا هم خدا رو می خوان هم خرمارو
    2 قضیه
    اولا کپی رایت باشه باید کامل باشه
    ایشون اتوران رو که درست کردن مثلا با نرم افزارMMB ایا این رو خریدن یا کرک شدست ویندوزی که استفاده می کنن خریدن برنامه ای که باهاش فیلم آموزشی درست کردن خریدن ؟؟؟؟
    دوم اگه همه این ها رو خریدن خوب شما فرض کن 1 دونه نون می خره نون وا نمی تونه بهت بگه خودت بخورش دور نمی اندازی به کسی نمی دی ؟؟!!! خوب هر کاری دوست داشته باشی می تونی با اون بکنی چون مال تو هستش پس این هم هزنش پرداخت شده دوست داره کپی کنه

11. 2 کاربر از R0D3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خوب دوستان شرکتی که نمی تونه ضعف هاش رو تصحیح کنه بسته بشه بهتره این همه ضعف واقعا که
    خوب اگه نمی تونن یه قفل درست و حسابی بزارن خوب بگن تا ..... اوکی کنیم
    خوب اینا هم خدا رو می خوان هم خرمارو
    2 قضیه
    اولا کپی رایت باشه باید کامل باشه
    ایشون اتوران رو که درست کردن مثلا با نرم افزارMMB ایا این رو خریدن یا کرک شدست ویندوزی که استفاده می کنن خریدن برنامه ای که باهاش فیلم آموزشی درست کردن خریدن ؟؟؟؟
    دوم اگه همه این ها رو خریدن خوب شما فرض کن 1 دونه نون می خره نون وا نمی تونه بهت بگه خودت بخورش دور نمی اندازی به کسی نمی دی ؟؟!!! خوب هر کاری دوست داشته باشی می تونی با اون بکنی چون مال تو هستش پس این هم هزنش پرداخت شده دوست داره کپی کنه
    بابا تو دیگه خیلی باحالی از یک طرف آرزو داری یکی بیاد بهت محصولشو بده قفل بزاری از یک طرف می گی کپی کنه حقشه.
    دوما شما از کجا می دونی از نرم افزار کرک شده برای تولید آموزشیشون استفاده کردند ! و در آخر هم استفاده کرده باشند ما داریم از قوانین تولید کننده نرم افزارهای ایرانی صحبت می کنیم نه نرم افزارهای خارجی که اصلا هدفشون کشور ما نبوده و نیست و قوانینی هم در این زمینه وجود نداره

13. این کاربر از payan_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

عزیز صنعت نرم افزار ما بومی نیست که اینا رو هم با برنامه های کرک شده درست می کنن
    من قفل نساختم قفل رو هم از این سایت تهیه کردم و یک کمی کمکشون کردم همین
    خوب قفلی که می زاریم من می گم هر کی بتونه بشکونه جایزه داره چون ضعف امنیتی رو نشون می ده اگه کپی نشه قفل هستش

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •