تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: خريد کارت شارژ ايرانسل فقط با ارسال يک پيامک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض خريد کارت شارژ ايرانسل فقط با ارسال يک پيامک

در اين پست نحوه استفاده از سامانه امپاد برای خريد کارت شارژ 2000 تومانی ايرانسل توضيح داده می شود.
    قابل ذکر است که از 16 بهمن ماه امکان خريد کالاهای بيشتری از طريق امپاد به وجود خواهد آمد. شما می توانيد از اين تاريخ با مراجعه به سايت mpaad.ir علاوه بر تجربه کردن اين روش نوين سفارش کالا، در قرعه کشی جوايز ارزنده در نظر گرفته شده برای خريداران امپادی استفاده نماييد.
    ---------------------------------
    نحوه خريد کارت شارژ:
    ---------------------------------
    سفارش کالا هيچ وقت به اين سادگی نبوده است:
    با استفاده از سامانه امپاد شما می توانيد فقط با ارسال يک پيامک کالای مورد نظرتان را سفارش دهيد. فقط کافی است يک بار شماره تلفن همراه خود را در سامانه ثبت کرده، متصل کردن يک کارت بانکی عضو شتاب به شماره موبايلتان، حساب امپاد خود را فعال کنيد. از اين پس برای سفارش (يا خريد) کالای امپادی فقط کافی است کد امپاد آن را به شماره 7223 ارسال کنيد.
    برای فعّال کردن حساب امپادتان، گوشی خود را (با سيم‏کارت ايرانسل) برداريد و مراحل زير را انجام دهيد:
    1. با مراجعه به صفحه عضويت در سامانه پرداخت امن پاسارگاد، عضو اين سامانه شويد. برای عضويت کافی است اطّلاعات شخصی خود را وارد کرده، پس از قبول شرايط و قوانين پرداخت امن، دکمه ثبت را فشار دهيد.

2. پس از ثبت نام وارد صفحه اختصاصی تان در سامانه پرداخت امن می شويد. برای فعال سازی حساب امپاد از منوی «امپاد» گزينه «ثبت نام امپاد» را انتخاب کنيد. همان طور که در شکل زير مشاهده می کنيد، در اولين مرحله بايد اطلاعات خود را تکميل کنيد. اين اطلاعات شامل اطلاعات تماس و اطلاعات کارت بانکی تان است.
    با کليک بر روي تکميل اطلاعات تماس به بخش مربوطه منتقل می شود. در اين بخش بايد شماره تلفن همراه (با فرمت 09351234567) و نشانی خود را وارد کنيد. به اين نکته توجه داشته باشيد که نشانی وارد شده برای تحويل کالا مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بنابراين از صحت اين نشانی اطمينان حاصل کنيد.

برای تغيير هر مورد بايد بر روی گزينه ويرايش روبروي آن کليک نماييد:

بعد از وارد کردن اطلاعات تماس، بايد يک کارت بانکی برای استفاده در امپاد تعريف نماييد. بدين منظور، مجدداً از منوی امپاد گزينه «ثبت نام» را انتخاب نماييد. در صفحه مربوطه بر روي لينک «تعيين کارت امپاد» کليک کنيد. به بخش «تعريف کارت جديد» منتقل می شويد. در اين بخش اطلاعات يک کارت بانکی عضو شتاب خود را وارد کنيد. برای توضيح بيشتر به بخش «تعريف کارت بانکی» مراجعه نماييد. برای چک کردن صحت اطلاعات وارد شده می‏توانيد گزينه «بررسي صحت اطلاعات کارت» را انتخاب کنيد. با انتخاب اين گزينه، می توانيد علاوه بر بررسي صحت اين اطلاعات، موجودی کارت معرفی شده خود را نيز مشاهده نماييد. با توجه به اين که در صورت اشتباه وارد کردن مشخصات کارت، در مراحل بعدی استفاده از امپاد با مشکل مواجه خواهيد شد توصيه ما اين است که حتماً در مرحله تعريف کارت جديد از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن شويد.

بعد از وارد کردن همه اطلاعات تصوير ضد ربات را وارد کرده، گزينه ثبت را فشار دهيد. دقت کنيد که برای استفاده از سرويس امپاد بايد همه اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نماييد. اين اطلاعات بر روي سرورهاي امن بانک پاسارگاد نگهداری مي شوند بنابراين نيازی به نگرانی در مورد اين امنيت آن ها وجود ندارد. برای اطمينان بيشتر شما، بانک پاسارگاد تعهد نموده است که در صورتی که به هر دليلي ناخواسته و به دليل کوتاهی در حفظ امنيت اطلاعات وجهی از حسابتان کسر شود، کل آن مبلغ به شما بازگردانده می شود.
    بعد از تعريف کارت، به بخش «مديريت کارت ها» رفته، کارت تعريف شده را به عنوان کارت امپاد تعريف نماييد.

3. بعد از تعريف کارت امپاد، به مرحله تعريف رمز امپاد منتقل می شويد. در اين مرحله بايد يک عدد چهار رقمی را به عنوان رمز امپادتان تعريف نماييد. برای انجام هر گونه تراکنش امپادی بايد از اين رمز استفاده کنيد. بعد از تعريف اين رمز، دکمه «ثبت نام» را فشار دهید تا رمز وارد شده ثبت شود.

4. در مرحله بعدی بايد شماره تلفن همراه خود را برای استفاده از طريق امپاد فعال کنيد. برای فعال سازی يک کد ده رقمی به شما اختصاص داده می شود که بايد آن را از شماره تلفن همراهتان به شماره 7223 بفرستيد.

5. بعد از ارسال کد فعال سازی، ظرف مدت کوتاهی حساب امپادتان فعال می شود. از اين پس می توانيد به راحتی و فقط با ارسال کد امپاد و رمز عبور امپادتان از تجربه شيرين خريد پيامکی لذت ببريد.

حال که با موفقيت حساب امپادتان را فعال کرده ايد، اولين خريد امپادي تان را تجربه کنيد. اولين تجربه خود را با يک کارت شارژ 2000 تومانی ايرانسل انجام دهيد:
    - کد امپاد کارت شارژ 2000 تومانی 2 می باشد.
    برای کسب اطلاعات بيشتر در مورد اين محصول عدد 2 را از طريق پيام کوتاه به 7223 ارسال نماييد.

در پاسخ اين پيام کوتاه، مشخصات کالا برای شما ارسال می شود.

در صورتی که قصد خريد نهايي داريد، کافی است بعد از کد محصول رمز امپاد خود را با يک فاصله به 7223 بفرستيد. قابل توجه است که در صورتی که استعلام مشخصات محصول ضروری نيست و شما می توانستيد در ابتدا کد محصول را به همراه رمز امپادتان ارسال کرده و کالا را خريداری نماييد.

در مثال فوق، رمز امپاد کاربر 7896 بوده است. شما بايد رمز امپاد خودتان را وارد کنيد. کد شارژ مورد نظر در پاسخ به اين پيامک برایتان ارسال خواهد شد:

موفق به خريد شديد؟
    به اين نکته نيز توجه داشته باشيد که خريد امپادی فقط محدود به شارژ نيست. از اين به بعد، در مجلات، کاتالوگ محصولات، بيلبوردهای تبليغاتی و حتی تبليغات تلويزيونی به دنبال کد امپاد کالاهای مورد نظرتان باشيد. در صورت انتخاب کالا، فاصله شما با خريد آن فقط ارسال يک پيامک به 7223 خواهد بود.
    همه خريدهای امپادی شما در حساب پرداخت امن تان قابل دسترسی و پی گيري خواهد بود. علاوه بر اين، به دليل استفاده از فرآيند پرداخت امن پاسارگاد، تا زمانی که کالای سفارش داده شده به شما تحويل داده نشود، وجه به حساب فروشنده منتقل نمی شود و شما می توانيد وجه خود را پس بگيريد. برای توضيح بيشتر در مورد پرداخت تضمين شده از طريق پرداخت امن پاسارگاد به سايت paypaad.ir مراجعه کنيد.

2. 3 کاربر از Mpaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

از این که سریع جواب دادید ممنون، ولی این ظاهرا این نوشته فقط مربوط به کارت شارژ ایرانسل می‏باشد.(من اینجوری برداشت کردم) اگه امکان داره سوال را برای سایر موارد نیز جواب بدهید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

از این که سریع جواب دادید ممنون، ولی این ظاهرا این نوشته فقط مربوط به کارت شارژ ایرانسل می‏باشد.(من اینجوری برداشت کردم) اگه امکان داره سوال را برای سایر موارد نیز جواب بدهید.
    با سلام

امکان خريد کالاهای ديگر نيز به وجود آمده است. برای توضيح بيشتر mpaad.ir را ببينيد.

پروفشنال Perpetual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    ممنون از زحمتتون
    من ثبت نام کردم ولی وقتی یه خرید کردم گفت که شناسه رو اشتباه وارد کردی در صورتی کاملا مطمئنم درست وارد کردم که بعد از این کار هم خریدم انجام نشد و هم از حالت فعال خارج شدم و هرچی این کد فعال سازی رو می زنم میگه این کد قبلا وارد شده.(همون کد ده رقمی رو میگم) این درصورتی هست که من قبلا فعالش کرده بودم!!!!!!!!!
    ممنون میشم راهنماییم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من برای خرید کارت شارژ سایت زیر رو بهتون معرفی می کنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قیمت شارژهاش ارزون تر از جاهای دیگست
    و تقریبا میشه گفت بخ قیمت عمده هستش

کاملا هم مطمئن هستش
    هم توی سایت بانک ملت بود هم وزارت ارشاد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستا تورو خدا یکی کمکم کنه من چند وقت پیش عضو امپاد شدم ولی بعد از مدتی لغو عضوئت کردم ولی با این وجود باز هم پیامک امپاد مبنی بر کمبود موجودی وقت و بی وقت ساعت 2 نصف شب برام میاد که یه مشکل بزر گی برام شده حتی به خاطر اون با همسرم به اختلاف شدید رسیدیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

سلام دوستا تورو خدا یکی کمکم کنه من چند وقت پیش عضو امپاد شدم ولی بعد از مدتی لغو عضوئت کردم ولی با این وجود باز هم پیامک امپاد مبنی بر کمبود موجودی وقت و بی وقت ساعت 2 نصف شب برام میاد که یه مشکل بزر گی برام شده حتی به خاطر اون با همسرم به اختلاف شدید رسیدیم
    سلام من هم همینطور، دیگه کلافه شدم از این پیام. اگر از دوستان کسی راه حلی داره ممنون میشیم راهنمایی کنه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام من هم همینطور، دیگه کلافه شدم از این پیام. اگر از دوستان کسی راه حلی داره ممنون میشیم راهنمایی کنه .
    سلام
    این مشکل منم هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •