تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 88

نام تاپيک: کمک در مورد اپدیت تلویزیون ال سی دی سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

در ضمن من بارطری کنترل رو در اوردم و با هم این اتفاق می افتاد و در خصوص بعضی ویژه گیهای تی وی توضیح می داد مثلا یو اس بی مگاهرتز و چیزهای دیگه
    دوست عزیز
    در رابطه با کنترول تان در پست بالا توضیح داده ام و اگر مورد رفع نشد یک کنترول دیگر بخرید و در مورد چیزهای دیگر با جستجو در اینترنت مطالب کاملی پیدا خواهید کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز طبق چیزی که گفته بودین عمل کردم و یه کنترل دیگه تهیه کردم و باطری کنترل خود تی وی رو خارج کردم و با کنترل جدید دکمه infu رو زدم ولی هیچ تغییری نمیکرد. برای یه لحظه میره ولی مجددا برمیگرده اصلا اعصاب آدم رو خراب کرده نمیدونم چکارش کنم اینجوری سمت چپ تی وی ظاهر میشن خواستم عکساشو بزارم ولی بلد نیستم بصورت عمودی و در سمت چپ
    series
    100hz
    motionplus
    ultra clear pane
    medial2.
    ecofrindly
    و چیزهای دیگه و هر یک دقیقه هی تکرار میشن و اصلا قطع نمیشه لطفا راهنمایی کنید.من عکس تی وی رو در این حالات گرفتم ولی نتونستم در صفحه قرار بدم با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تصاویر رو به هر صورتی بود به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در پایین صفحه گذاشته بودین آپلود کردم منتظر جواب شما میباشم با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

1 فعال کردن تیونر دیجیتالled سامسونگ 48 اینچ h6400

سلام ممنون از تاپیک های خوبتون.
    من یه led سامسونگ 48 اینچ h6400 از مریوان خریدم .زبان فارسی نداره تیونر دیجیتال هم نمی دونم داره یانه.از روشهایی که تو انجمن گفته شده استفاده کردم بازم جواب نگرفتم. اصلا میتونم موفق بشم یانه؟اگه میتونید کمکم کنید آخه فقط آنالوگ سرچ میکنه ممنون میشم زود پاسخ بدید . چون فروشنده قسم میخوره میگه دیجیتال داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز هنوز منتظر جوابم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام ممنون از تاپیک های خوبتون.
    من یه led سامسونگ 48 اینچ h6400 از مریوان خریدم .زبان فارسی نداره تیونر دیجیتال هم نمی دونم داره یانه.از روشهایی که تو انجمن گفته شده استفاده کردم بازم جواب نگرفتم. اصلا میتونم موفق بشم یانه؟اگه میتونید کمکم کنید آخه فقط آنالوگ سرچ میکنه ممنون میشم زود پاسخ بدید . چون فروشنده قسم میخوره میگه دیجیتال داره.
    دوست عزیز
    بله این مدل دیجیتال دارد. به این تایپیک مراجعه کنید . و بعد از مطالعه از روش سری H استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

تلویزیون های سامسونگ رو میشه دانگرید هم کرد ؟

( من 3روز قبل از سایت امارات فریموری گرفته و اپگرید کردم اما دیروز _ تا حالا - می بینم ورژن فریمور برگشته به ورژن قبل - ورژن قبل رو هم می ریزم رو usb تلویزیون قبولش نمی کنه )

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

تلویزیون های سامسونگ رو میشه دانگرید هم کرد ؟

( من 3روز قبل از سایت امارات فریموری گرفته و اپگرید کردم اما دیروز _ تا حالا - می بینم ورژن فریمور برگشته به ورژن قبل - ورژن قبل رو هم می ریزم رو usb تلویزیون قبولش نمی کنه )
    دوشت عزیز
    دانگرید کزذن خیلی تخصصی است و پروسه خاص خودش را دارد. و بعد از آبدیت کردن دیگر همان ورژن را نمی توانید دیگر دوباره به تلویزیون بشناسانید . اگر مشگلی دارید باید تا آبدیت بعد منتظر باشید.

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اقای متین پور عزیز بعد از توضیحات اینجانب دیگه به بنده جواب ندادین
    با سپاس

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اقای متین پور عزیز بعد از توضیحات اینجانب دیگه به بنده جواب ندادین
    با سپاس
    دوست عزیز
    مشگل شما نیاز به بررسی از نزدیک دارد و ممکن است نیاز به ریست ایپیرام داشته باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •