تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 88

نام تاپيک: کمک در مورد اپدیت تلویزیون ال سی دی سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام تلویزیون سامسونگ مدل LA40B690 سری 6 دارم برای پخش بعضی از فایل ها مثلا ویدیو با فرمت .MOV مشکل دارم واز این فرمت پشتیبانی نمیکنه، برای رفع این مشکل میگن باید فایل آپگرید رو داشته باشم.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که از کجا فایل رو بگیرم.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام تلویزیون سامسونگ مدل LA40B690 سری 6 دارم برای پخش بعضی از فایل ها مثلا ویدیو با فرمت .MOV مشکل دارم واز این فرمت پشتیبانی نمیکنه، برای رفع این مشکل میگن باید فایل آپگرید رو داشته باشم.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که از کجا فایل رو بگیرم.
    دوست عزیز
    برای دانلود از اینجا دانلود کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام و خسته نباشید به همگی
    من یک تلوزیون سامسونگ خریدم و میخوام آپدیتش کنم ولی نمیتونم فایل رو برای دانلود پیدا کنم اگر میشه یه کمکی به من بکنید.
    نام مدل: UA40F6350AM
    ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام و خسته نباشید به همگی
    من یک تلوزیون سامسونگ خریدم و میخوام آپدیتش کنم ولی نمیتونم فایل رو برای دانلود پیدا کنم اگر میشه یه کمکی به من بکنید.
    نام مدل: UA40F6350AM
    ممنون
    دوست عزیز
    اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد آن را آبدیت نکنید چون ممکن است بعضی از آیتمهای آن خاموش شود و تلویزیونتان دچار مشگل شود و همچنین از گارانتی خارج شود ولی اگر اصرار به این کار دارید می توانید از اینجا دانلود کنید.
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

خیلی ممنون با این شرایط آپدیتش نمیکنم.
    یک سوال دیگه دارم این مدل خروجی هدفن نداره من یک تبدیل دیجیتال به هدفن خریدم ولی صدای خروجی بسیار ضعیفه و بیشتر هم نمیشه آیا راه دیگه ای برای اتصال هدفن وجود داره؟
    تشکر فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام من یه مدل UA40F6450 به تازگی خریدم اولا فریم ویر جدیدش رو پیدا نتونستم بکنم دوما به منوی مخفی چطور دسترسی پیدا کنم چون کنترل تلویزیون از این مدل لمسی ها هست و سوما چه چیزهایی با اپدیت فریم ویر اضافه میشه
    ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من یه مدل UA40F6450 به تازگی خریدم اولا فریم ویر جدیدش رو پیدا نتونستم بکنم دوما به منوی مخفی چطور دسترسی پیدا کنم چون کنترل تلویزیون از این مدل لمسی ها هست و سوما چه چیزهایی با اپدیت فریم ویر اضافه میشه
    ممنون
    دوست عزیز
    اولا سعی کنید تا تلویزیونتان مشگلی ندارد آن را آبدیت نکنید چون با آبدیت ممکن است که بعضی از آیتمها خاموش شود.
    دوما برای ورود به منوی مخفی باید از کنترول معمولی استفاده کنید که سامسونگ ایران آن را از پکیج بعضی از محصولاتش حذف کرده ولی تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند
    دسترسی به منوی سرویس
    با کنترول معمولی این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power
    ثالثا با ورود به منوی مخفی تلویزیونتان از گارانتی خارج خواهد شد

رابعا مدل نامگذاری ایران برای تلویزیون شما UA40F6450 و نام گذاری اصلی UA40F6400 است و برای دانلود به این سایت بروید
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام.من يه تلويزيون سامسونگ B2330HD مدل LS23PTDSFSHD دارم که منوي فارسي ندارد و همه روش هايي که گفتيد انجام دادم( تنظيمات منوي مخفي.آپديت تلويزيون) اما درست نشد لطفا راهنمايي کنيد.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.من يه تلويزيون سامسونگ B2330HD مدل LS23PTDSFSHD دارم که منوي فارسي ندارد و همه روش هايي که گفتيد انجام دادم( تنظيمات منوي مخفي.آپديت تلويزيون) اما درست نشد لطفا راهنمايي کنيد.
    دوست عزیز
    بعضی از مدلها قابلیت فارسی سازی را ندارند و وقتی که شما تمامی موارد را انجام دادید ولی نتیجه نگرفتید ممکن است که تلویزیون شما هم جزء همین موارد باشد.

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اقا من ال ای دی سامسونگ 40 سری دی 5000 دارم... تیونر دیجیتالش چطوری فعال میشه؟ یکی از دوستان گفت باید به نت وصل بشی آپدیت کنی و بری منو مخفی.... من بدون گارانتی خریدم... مشکلی پیش نمیاد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •