تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 88

نام تاپيک: کمک در مورد اپدیت تلویزیون ال سی دی سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

آقا من LCD samsung 40 d575دارم می خواستم ببینم تصویر در تصویر هم می شه بهش افزود-ضمنا" کانالهاش هم دیر می یاد-مشکل سومش هم اینه که تصویری های دانلودی اینترنت رو نشون نمیده.
    دوست عزیز
    تصویر در تصویر در ورودی HDMI است یعنی هر وقت از کابل hdmi استفاده بکنید تصویر در تصویر فعال می شود و از قسمت منو-->سیستم--->تصویر در تصویر را روشن کنید
    و دیر آمدن کانالها مشگلی نیست و شما نمی توانید از اینترنت بجز آپلکیشنها و فریمور چیز دیگری را روی تلویزیون دانلود کنید

داره خودمونی میشه simaorama's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    میشه منم راهنمایی کنید.
    مدل ال سی دی LA32C475E1 آپدیت میشه؟ اگر قابل آپدیته و امکانش هست لطفا لینک مربوط و توضیحاتش رو بهم بگید.
    ممنونم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    میشه منم راهنمایی کنید.
    مدل ال سی دی LA32C475E1 آپدیت میشه؟ اگر قابل آپدیته و امکانش هست لطفا لینک مربوط و توضیحاتش رو بهم بگید.
    ممنونم
    دوست عزیز
    لازم به ذکر است که مدل تلویزیون شما ممکن است نام گذاری ایران باشد و برای پیدا کردن مدل اصلی باید از داخل منوی مخفی و در قسمت OPTION مدل واقعی تان را ببینید.
    از روی کنترول در حالت خاموش به ترتیب این دکمه ها را بزنید ولی آیتمهای داخل منو را تغییر ندهید که موجب زیان می شوید
    در تلویزیون های قدیمی تر:
    کد:
    mute <---- 1< ---- 8 <---- 2 <---power
    معمولا مدلهای سامسونگ از نظر فریمور در ردیف سری مدل باهم یکی هستند و شما برای این منظور می توانید به این سایت رفته و از قسمت انتخاب محصول اول تلویزیون و سپس LCD و بعد مدل تلویزیون LA32C454E3 و یا LA32C480H1 را انتخاب کنید و در همان قسمت روی دکمه پیدا کن زده و سفت ابزار یا همان فریمور تان را دانلود و نصب کنید که معمولا این کار را زمانی انجام می دهند که برای سیتم مشگلی بوجود آمده باشد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
    Last edited by matinpour; 21-10-2013 at 20:33.

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم از پاسختون
    من چند تا مشکل دارم:
    این منویی که میگید قابل اجرا نبود. من هم از سمت راست و هم از سمت چپ انجام دادم و حتی به خاطر اینکه تو نوشتن فارسی و انگلیسی (چپ به راست یا راست به چپ) دچار مشکل میشه اعداد رو هم جابجا زدم ولی کار نکرد. مشکل کارم کجاست؟
    منظورتون از استخراج کردن چیه؟ اینکه میگید باید زیپ شده باشه، اگه نشده باشه فایل اشتباهه؟ به همین روشی که گفتین firmware یه تلویزیون دیگه رو دانلود کردم ولی وقتی رو فلش ریختم و از منوی ارتقای نرم افزار رفتم پیغام داد که فایلی پیدا نشد.

6. این کاربر از simaorama بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بالاخره با یه روش دیگه تونستم وارد منوی مخفی بشم (info + menu + mute + power)
    حالا مشکلم اینه که مدلی که اینجا نوشته la32c450 هست ولی تو لینکی که شما دادید 6 مدل با همین نام هست که انتهاشون فرق میکنه. چه جوری باید بفهمم کدومشون رو باید دانلود کنم؟

در ادامه مشکلی که تو نوشته قبلیم نوشتم، مدل la32c450e1 رو دانلود کردم و فایل firmware رو رو فلش ریختم اما عمل نکرد. حجمشون خیلی زیاده وگرنه برای تست همه رو دانلود میکردم

8. این کاربر از simaorama بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بالاخره با یه روش دیگه تونستم وارد منوی مخفی بشم (info + menu + mute + power)
    حالا مشکلم اینه که مدلی که اینجا نوشته la32c450 هست ولی تو لینکی که شما دادید 6 مدل با همین نام هست که انتهاشون فرق میکنه. چه جوری باید بفهمم کدومشون رو باید دانلود کنم؟

در ادامه مشکلی که تو نوشته قبلیم نوشتم، مدل la32c450e1 رو دانلود کردم و فایل firmware رو رو فلش ریختم اما عمل نکرد. حجمشون خیلی زیاده وگرنه برای تست همه رو دانلود میکردم
    دوست عزیز
    آن فایل فریمور را وقتی که دانلود می کنید در حالت زیپ است یعنی فایل فشرده سازی شده تا حجم آن کم و برای دانلود کردن راحت باشد پس بعد از دانلود باید آن را از حالت زیپ یا فشرده خارج کرد و آن فایل را که حالا از حالت فشرده خارج شده روی فلش بریزید تا در تلویزیون تان قابل نصب شود و باقی مطالب را دنبال کنید و آن فایلها هم همه یکی هستند و با هم فرقی ندارند و آن نام گذاری ها برای این است که در کشورهای مختلف با آن نام ها شناخته می شوند.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم جناب متین پور بابت پیگیریتون
    آن زیپش کردم ولی اون فایلهایی که تو راهنماش نوشته وجود نداره (از این راهنما دیدم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    تو فولدر ِ آن زیپ شده فریمور فقط فلدر image وجود داره، در صورتی که تو راهنما نوشته باید 5 تا فایل دیگه هم باشه.
    این عکس ِ فولدریه که دارم:

شماره 1 فایل فریمور به همراه دو فولدری که بعد از آن زیپ شدن فریمور ایجاد شد هست.
    شماره 2 محتویات فولدر اول ِ که فقط فولدر image هست بدون 5 فایلی که تو راهنماش هست.
    شماره 3 محتویات فولدر image ِ که هیچکدوم از فایلهایی که توی راهنما هستند داخلش وجود نداره.

ببخشید که من خیلی خیلی مزاحمت ایجاد میکنم و خیلی سوال میپرسم، اما واقعا نمیدونم باید چی کار کنم. میشه باز هم کمکم کنید که باید چی کار کنم و اشکال کارم کجاست؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنونم جناب متین پور بابت پیگیریتون
    آن زیپش کردم ولی اون فایلهایی که تو راهنماش نوشته وجود نداره (از این راهنما دیدم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    تو فولدر ِ آن زیپ شده فریمور فقط فلدر image وجود داره، در صورتی که تو راهنما نوشته باید 5 تا فایل دیگه هم باشه.
    این عکس ِ فولدریه که دارم:

شماره 1 فایل فریمور به همراه دو فولدری که بعد از آن زیپ شدن فریمور ایجاد شد هست.
    شماره 2 محتویات فولدر اول ِ که فقط فولدر image هست بدون 5 فایلی که تو راهنماش هست.
    شماره 3 محتویات فولدر image ِ که هیچکدوم از فایلهایی که توی راهنما هستند داخلش وجود نداره.

ببخشید که من خیلی خیلی مزاحمت ایجاد میکنم و خیلی سوال میپرسم، اما واقعا نمیدونم باید چی کار کنم. میشه باز هم کمکم کنید که باید چی کار کنم و اشکال کارم کجاست؟
    دوست عزیز
    شما چکار به محتوای داخل فولدر دارید شما فقط کافیست که آن فایل زیپ شده را آن زیپ کنید و روی فلش ریخته و به تلویزیون وصل و آن را اجرا کنید. همین!!

13. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همون اول که شما گفتین همین کارو کردم ولی پیغام میده که فایلی برای ارتقا موجود نیست. لطفاً کنترل کرده و دوباره امتحان کنید
    من به تصور اینکه شاید مشکل از محتویات فولدر هست، محتویاتش رو با راهنما چک کردم.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

همون اول که شما گفتین همین کارو کردم ولی پیغام میده که فایلی برای ارتقا موجود نیست. لطفاً کنترل کرده و دوباره امتحان کنید
    من به تصور اینکه شاید مشکل از محتویات فولدر هست، محتویاتش رو با راهنما چک کردم.
    دوست عزیز
    اگر تلویزیو نتان مشگلی ندارد نیازی به آبدیت نیست و اگر می خواهید مطمئن شوید که فریمور های دیگریاین مدل هم همین فایل را دارد یکی دیگر از همان مدل را دانلود و آن را باز کنید ببینید یکسان است یا خیر و اگر یکسان نبود آنرا استفاده کنید.

16. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •