تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: **مشکل در روشن نشدن سیستم**

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض **مشکل در روشن نشدن سیستم**

سلام
    یه چند وقت پیش اومدم کامپیوترو روشن کنم دیدم بوق میزنه ( 3 تا بوق کوناه میزنه بعد از چند ثانیه به صورت ممتد بوق کوتاه میزنه) کلن تصویر سیستم نمیاد. بعد یکم دستکاریش کردم درست شد. بعد از چند روز دیگه درست نمیشد که یکی از رم ها رو دراوردم دیدم درست شد . بردم تعمیر گفتن سالمه . ولی وقتی وصلش میکنم همون جوری بوق میزنه . الانم از کامپوتر که کارمیکشم از تو کیس یه تک بوق میاد و cpu usage هم میرسه به 100 . الان نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

رم و اسلات حافظه و گرافیک رو چک کنید
    رم رو روی یه اسلات دیگه بزارید
    بایوس رو هم دیفالت کنید
    با یه رم سالم سیستم رو چک کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض سلام

همانطور که دوستمان گفتند احتمال زیاد از اسلات رم میباشد به وسیله یک مسواک دست دوم رمها را دربیارید وبا مسواک داخل اسلات ها را تمیز کنید سپس روی پایه های طلائی رم را با الکل سفید با پنبه تمیز کنید
    انشاالله مشگلتان حل میشود

اگر نشد از یک پاور دیگراستفاده کنید

خبر
    بده موفق باشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اقا من همه ی این کارهایی را که گفتید انجام دادام. اون رم رو توی هر اسلاتی که میگذارم سیستم بوق میزنه . شرکت گارانتیشم که گفته سالمه . حالا چیکار کنم ؟ یعنی مشکل از پاور است؟ یا اون شرکته دروغ گفته؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

حوب حالا که مطمئنید که رم و اسلات درسته و گرافیک ایراد نداره برید سراغ پاور
    منتها قبلش بایوس رو دیفالت کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این گرافیکو از کجا میتونم ببینم ایراد داره یا نداره؟؟؟ و همین طور پاور؟؟

داره خودمونی میشه s-a-e-e-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام بچه ها
    عرض به حضورتون که یه چند وقتی بود موقع روشن کردن سیستم دی وی دی رایترم یه صداهای عجیب قریبی ازش در میومد، بعد چند وقت هم سیستم روشن میشد ولی تا ویندوز میخواست بالا بیاد ریست میشد،
    اول فکر کردم اشکال از ویندوزه ولی ویندوزو عوض کردم ولی بعد از یک هفته دوباره همون جوری شد ایندفه دیگه مطمئن شدم ایراد سخت افزاریه، چند دفع هم تو محیط ویندوز میخواستم در دی وی دی رام رو باز کنم که باز نشد منم با کمک مبله میخواستم بازش کنم که سیستم ریست میشد!
    حالا میخوام دی وی دی رایترو بندازم کنار ولی وقتی کابل هاشو جدا میکنم دیگه سیستم روشن نمیشه!
    وقتی هم وصل میکنم روشن میشه ویندوزم بالا میاد.
    کسی میدونه مشکل کجاست؟
    حالا چیکار کنم که بدون دی وی دی رایتر سیستمم روشن شه؟
    Last edited by s-a-e-e-d; 01-02-2011 at 14:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام بچه ها
    عرض به حضورتون که یه چند وقتی بود موقع روشن کردن سیستم دی وی دی رایترم یه صداهای عجیب قریبی ازش در میومد، بعد چند وقت هم سیستم روشن میشد ولی تا ویندوز میخواست بالا بیاد ریست میشد،
    اول فکر کردم اشکال از ویندوزه ولی ویندوزو عوض کردم ولی بعد از یک هفته دوباره همون جوری شد ایندفه دیگه مطمئن شدم ایراد سخت افزاریه، چند دفع هم تو محیط ویندوز میخواستم در دی وی دی رام رو باز کنم که باز نشد منم با کمک مبله میخواستم بازش کنم که سیستم ریست میشد!
    حالا میخوام دی وی دی رایترو بندازم کنار ولی وقتی کابل هاشو جدا میکنم دیگه سیستم روشن نمیشه!
    وقتی هم وصل میکنم روشن میشه ویندوزم بالا میاد.
    کسی میدونه مشکل کجاست؟
    حالا چیکار کنم که بدون دی وی دی رایتر سیستمم روشن شه؟

کابلش رو کامل در بیار منظورم از روی مادربرده بعد یه بار clear cmos کن امیدوارم جواب بگیری.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام . من حدود بک ماه و نیم پیش این تاپیکو زدم. از اون موقع تا حالا رم , کارت گرافیکی , مادر بورد و پاور رو بردم گارانتیشون واسه تعمیر
    منتها همشون سالم بودن . تصمیم گرفتم کل کیس رو ببرم یه جا اون مشکلشو پیدا کنه و تعمیرش کنه . اما اون جور که معلومه همه ی قطعات سیستم سالمن ولی سیستم موقع روشن شدن بوق میزنه. بالاخره مجبور شدم یه رم دیگه بخرم بندازم روش . ولی بهش اطمینانی نیست . راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •