تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: قرص فیناستراید و عوارض جدی ان !!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

13 قرص فیناستراید و عوارض جدی ان !!!!

سلام من 20 سالمه ریزش مو دارم من از حدود 1 ساله پیش به دکتر مراجعه کردم و دکتر به من فیناستراید و زینک رو داد من قبل از اینکه شروع به خوردن فیناستراید بکنم خیلی تحقیق کردم از دکتر متخصص تا اینترنت تا دکتر داروساز همشون میگن یه سری عوارض داره مثل میل جنسی کم مشکلات جنسی ... که یا در همه افراد نیست یا خیلی کمه و با قطع دارو خوب میشه تا اینکه به دو سه سایت بر خوردم که توش نو اینا رو نوشته بود :

(((((از این جا شروع کنیم که میگن عوارض زیادی نداره فقط میل جنسی رو کم می کنه

درصورتی که این یه

دونه از عوارضشه که ما اینو اصلا ندید میگیریم.

حالا عوارضی که بعدآ خودشو نشون میده عرض مینماییم:

این دارو مستقیما بر روی تستسترون اثر میکنه و از تبدیل اوون به دی

هیدرتستسترون که عامل اصلی

ریزش مو هست جلوگیری میکنه. حالا یه سوال تستسترون در کجا تولید میشه ؟ بله

درست حدس زدی

تو فولیکول های بیضه انسان وقتی این فولیکول های بیضه کم کارشوند به طور قابل

مشاهده ای بیضه ها

کوچک شده و تولید اسپرم به حداقل می رسه یعنی (فلج شدگی جنسی) و بعد

عقیمی که در یک قرد

مذکر (برگشت ناپذیر)هست.

از عوارض دیگر فیناستراید : این دارو یک (استروئید) مصنوعی به شمار می رود که

باعث (تضعیف سیستم

ایمنی بدن) در مقابل حمله ویروس ها قارچ ها وباکتری ها میشود و آغاز شروع

تومورها و سرطان ها در

درازمدت در بدن است.

فرد مصرف کننده دچار چاقی مفرط شده و سینه های فرد مذکر به طور قابل توجهی

بزرگ شده و( خشکی

شدید چشم) از دیگر عوارض این دارو می باشد.

اگه بخوایم بحث رو تخصصی کنیم و وارد اورولوژی بشیم : تنگی پیشابراه ادراری که

بعدا عوارض شدیدی

را برای کلیه ها بوجود می آورد.

حالا خودتون قضاوت کنید: آیا کچل شدن بهتر است یا عقیم شدن؟

آیا موهای سر شما برای همسر آینده شما بچه میشود.

در صورتی که علم پیشرفت کرده و الان کاشت موی طبیعی یکی از بی ضررترین

راهای درمان ریزش مو

می باشد))))

-من خودم بزرگی سینه میل جنسی کم و درد در بیضه ها دارم وقصد دارم به دکتر اورولوزیست یرم از انجاییکه بعضی از دکتر های محترم سوالهای کلی و کمی طفره میرن و میخواستم ازتون بپرسم :

1.ایا امکان داره در صورت مصرف طولانی چون استرویید داره باعث سرطان وتومور در سالهای بعد بشه یا احتمالشو افزایش بده
    2.ایا امکان داره باعث کوچک شدن بیضه و فلج شدگی جنسی یا عقیمی میشه بدلیل تاثیر بروی سلولهای بینابینی و یا موجب اختلال
    3.امکانش هست با تنگ کردن میزراه ادراری باعث اختلال واسیب کلیوی بشه ویا به دلیلهای نا معلوم اسیب کبدی
    4. من شنیدم چون باعث تغییر در هورمون ها امکان خشکی چشم شدید رو ایجاد میکنه اخه من قبل از قرص خوردن خشکی کمی داشتم

-من میدونم که هر دارو علاوه بر درمان کردن عوارضی هم بر جا میزاره اما نه به قیمت جان عمر من برام مهمتره !!! ازتون خواهش میکنم جواب سوالهای من رو بدید ببخشید طولانی شد با احترام

2. 5 کاربر از ma6m9s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

شما دچار یک نوع سو برداشت شدید

اول عقیمی و یا بزرگ شدن سینه بر اثر مصرف قرص فیناستراید 5 میلی گرم رخ میده نه فیناستراید 1 میلی گرم

دوم فیناستراید 5 میلی گرم یک داروی تست شده برای مقابله با سرطان پروستات هستش

چطور چنین دارویی که پس از تست ها و آزمایشات بسیار طولانی بر روی انسانهای گوناگون تائیدیه گرفته خودش سرطان زا هستش و از دید FDA پنهان مونده؟

سوم فیناستراید 1 میلی گرم پس از آزمایشات بسیار متعدد FDA و تست بر روی هزاران داوطلب تائیدیه گرفت

FDA عنوان کرد مصرف روزانه 1 میلی گرم در روز قرص فیناستراید هیچ عارضه طولانی مدتی نداره و صرفا تا 2/5% میل جنسی کاهش پیدا میکنه

این میزان کاهش میل جنسی بر اساس مشاهدات صورت گرفته پس از قطع دارو کاملا بر خواهد گشت

پس نگرانی شما بابت مصرف فیناستراید 1 میلی گرم صحیح نیست مگر اینکه اشتباها از فیناستراید 5 میلی گرم استفاده میکردید

در ضمن چنانچه به عوارض قرص فیناستراید و یا مثمر ثمر بودن آن شک دارید ، نوع امریکایی و یا هندی اون رو مصرف کنید

نوع آمریکایی اون به نام پروپشیا بهترین نوع برای ریزش مو هستش که با داشتن کمترین عارضه بیشتری تاثیر رو داره و زیر نظر دقیق FDA هستش ولی گرانه

نوع هندی اون فین پشیا (Finpecia ) نام داره که 30 عدد اون 7000 تومان هستش و در جهان معتبره و نظارت خوبی روش شده

نوع ایرانی فیناستراید 1 میلی گرم نظارت کیفی مثل دو محصول فوق رو نداره ولی گزارشی بر ضد اون هم منتشر نشده

بهرحال پزشکان متخصص کیفیت فیناستراید ایرانی و تائید میکنند ولی معمولا فین پشیا رو بهش ترجیح میدن

موفق باشید

4. 14 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

13

شما دچار یک نوع سو برداشت شدید

اول عقیمی و یا بزرگ شدن سینه بر اثر مصرف قرص فیناستراید 5 میلی گرم رخ میده نه فیناستراید 1 میلی گرم

دوم فیناستراید 5 میلی گرم یک داروی تست شده برای مقابله با سرطان پروستات هستش

چطور چنین دارویی که پس از تست ها و آزمایشات بسیار طولانی بر روی انسانهای گوناگون تائیدیه گرفته خودش سرطان زا هستش و از دید FDA پنهان مونده؟

سوم فیناستراید 1 میلی گرم پس از آزمایشات بسیار متعدد FDA و تست بر روی هزاران داوطلب تائیدیه گرفت

FDA عنوان کرد مصرف روزانه 1 میلی گرم در روز قرص فیناستراید هیچ عارضه طولانی مدتی نداره و صرفا تا 2/5% میل جنسی کاهش پیدا میکنه

این میزان کاهش میل جنسی بر اساس مشاهدات صورت گرفته پس از قطع دارو کاملا بر خواهد گشت

پس نگرانی شما بابت مصرف فیناستراید 1 میلی گرم صحیح نیست مگر اینکه اشتباها از فیناستراید 5 میلی گرم استفاده میکردید

در ضمن چنانچه به عوارض قرص فیناستراید و یا مثمر ثمر بودن آن شک دارید ، نوع امریکایی و یا هندی اون رو مصرف کنید

نوع آمریکایی اون به نام پروپشیا بهترین نوع برای ریزش مو هستش که با داشتن کمترین عارضه بیشتری تاثیر رو داره و زیر نظر دقیق FDA هستش ولی گرانه

نوع هندی اون فین پشیا (Finpecia ) نام داره که 30 عدد اون 7000 تومان هستش و در جهان معتبره و نظارت خوبی روش شده

نوع ایرانی فیناستراید 1 میلی گرم نظارت کیفی مثل دو محصول فوق رو نداره ولی گزارشی بر ضد اون هم منتشر نشده

بهرحال پزشکان متخصص کیفیت فیناستراید ایرانی و تائید میکنند ولی معمولا فین پشیا رو بهش ترجیح میدن

موفق باشید
    پس چرا بعضی سایتهای ایرانی و خارجی میگن خطرناکه منبعه سایت بدم به نظرم هر دارویی که طبیعی نباشه اثر بدی چه کوتاه مدت چه بلند مدت میتونه ایجاد بکنه این دارو هم از سال 2003 اومده پس اونقدره هم ازمایش نشده !حد اقل باید یه 20 سالی ازمایش بشه به نظرم اینا فقط به فکر پولن و ما هم موش ازمایشگاهی !!!! شما یه سرچی بکن میفهمی من چی میگم

6. 3 کاربر از ma6m9s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

پس چرا بعضی سایتهای ایرانی و خارجی میگن خطرناکه منبعه سایت بدم به نظرم هر دارویی که طبیعی نباشه اثر بدی چه کوتاه مدت چه بلند مدت میتونه ایجاد بکنه این دارو هم از سال 2003 اومده پس اونقدره هم ازمایش نشده !حد اقل باید یه 20 سالی ازمایش بشه به نظرم اینا فقط به فکر پولن و ما هم موش ازمایشگاهی !!!! شما یه سرچی بکن میفهمی من چی میگم
    دوست عزیز اولا باید عرض کنم که برای مسائل پزشکی سایت و یا مقاله ملاک نیست و حتما کتب و منابع مرجع هستند که ملاک و معیار تصمیم گیری می باشند و در هیچ کتاب مرجعی این مطلبی که شما می فرمایید وجود ندارد .
    مساله دوم بحت آزمایش دارو می باشد که شما می فرمایید . شما کاملا درست می فرمایید ولی باید توجه داشته باشید که کلیه داروها قبل از اینکه مجوز تولید و مصرف را بگیرند تمام این آزمایشات را پس داده اند و تحقیقات کافی صورت گرفته است و بعد از آن است که دارو مجوز مصرف می گیرد و به اصطلاح تایید می شود و اینطور نیست که دارویی همین طوری وارد بازار شود و سپس روی مردم آزمایش شود . البته تحقیقات روی تاثیر و عوارض داروها همیشه ادامه دارد .
    توجه داشته باشید که هر دارویی به دنبال تاثیرات مفید خود می تواند عوارضی هم داشته باشد ولی اینکه آیا مصرف دارو به صلاح بیمار است و یا خیر فقط با تصمیم پزشک معالج می باشد .

8. 4 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

فیناستراید از سال 2003 عرضه شده ولی قبل از اون چندین سال تست شده

برای ریزش مو قرص حاوی 1 میلی گرم روزانه یک عدد تائیدیه گرفته

این قرص جزو پر مصرف ترین قرص های جهان هستش و مسلما هرگونه ایرادی سریعا مشخص میشد

بنظر میاد منابع مزبور یا بطور کلی در زمینه قرص فیناستراید نوشته اند (که منظور قرص 5 میلی گرم و ضد سرطانش هستش)

یا اینکه مثل برخی مقالات که جنبه تحقیقاتی نداشته و صرفا بصورت تئوری بیان میشوند

10. 6 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •