تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 64

نام تاپيک: مشکل در sli گرافیک 460

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست عزیز اتفاقا من پست قبل رو خوندم و همچین حرفی میزنم.
    هیچ مشکلی در SLI ایشون وجود نداره...
    به این قسمت دقت کنید:

ببینید این امتیاز هیچ ربطی به CPU Score پردازنده نداره..
    3DMark 06 طوری طراحی شده که CPU Score که در دو Stage از تست ها برگزار میشه تاثیر زیادی در Total Score این برنامه نداره..و فقط Limitation هارو برای GPU یا GPUs باز میکنه که باعث افزایش SM2 / SM3 Score میشه که در این تست که ایشون گرفتن این قضیه کاملا آشکار هست.

شما اگر پردازنده رو بیشتر OC کنید فاصله امتیاز Single GPU و Dual GPU شدیدا افزایش پیدا میکنه. طوری که در حالت SLI شاید به 30000 هم برسید و در حالت تک کارت به 24K الی 25K....

موفق باشید.
    ایشون امتیازشو گفتن درسته با اور سی پی یو sli بهتری داریم ولی ایشون مشکلشون اینه که اصلا
    sli نمیشه دو تا کارت این ربطی به محدودیت سی پی یو نداره

2. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

ایشون امتیازشو گفتن درسته با اور سی پی یو sli بهتری داریم ولی ایشون مشکلشون اینه که اصلا
    sli نمیشه دو تا کارت این ربطی به محدودیت سی پی یو نداره
    پس ببخشید 3K افزایش Score پس از Enable کردن SLI برای چی هست؟! زمانی که برنامه GPU-Z حالت SLI رو نمایش بده کارت های 100% بدون مشکل با یکدیگر SLI شدند...!

4. این کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بازم سلام
    خیلی خیلی ممنون از توجهتون
    اگه میشه اینو جواب بدید چون کلا نابود شدند هر دو کارت فعلا که کاری به سی پی یو نداریم
    سلام
    خب من درایو رو که عوض کردم نشد تنظیمات دیگه ای هم ندیدم
    تنها چیزی به زهنم رسید این بود که قبلا بایوس کارت اولی رو فلش کرده بودم شاید مال اون باشه (البته من فقط ولتاژ رو تغییر داده بودم)
    گفتم کارت اول رو به حالت اولش بر گردونم و با nvflash بوت شدم ولی هر کار می کردم بایوس فلش میشد اما نمی پرسید روی کدوم کارت فلش بشه (قبلا این مشکلو نداشتم شاید به خاطر این بوده که دو تا کارت با هم وصل بودن و همین طور کابل بریج) بعد گفتم که خب بایوس رو پاک می کنم بعد یریزم بهتره کد :
    nvflash --eraseeeprom
    رو وارد کردم بعد پرسید کدوم کارت و زده بود 0 و 1 که کارت اولی 0 بود منم زدم و پاک شد و بعد هم رفتم سراغ فلش کردن بعد فلش نمیشد گفتم شاید باید اون یکی کارت هم پاک بشه اون رو هم با همون کدی که بالا نوشتم پاک کردم ولی باز هم امتحان کردم و فلش نشد و می دانستم اگه خاموش کنم دیگه روشن نمیشه هر کدی زدم قبول نمیکرد گفتم ولش خاموش می کنم بعد به صورت تکی یکی از این کارت ها رو میزارم با یک گرافیک دیگه (8400) بوت میشم و بعد این کار رو می کنم و اینطوری sli هم نیست که مشکل داشته باشه اما بازم فلش نمیشه اروری هم که میده اینه : (برای 460 )
    warning:eeprom is erased , must update this specific adapter with a specific image using --index and / or --fwindex
    برای 8400 هم میگه این فایل مال این کارت نیست آخرشم میشه :
    no matxhes found
    کدهایی که من امتحان کردم:
    nvflash -4 -5 -6 n.rom
    nvflash -5 -6 n.rom
    nvflash n.rom
    یک کد هم یادمه بود برای اینکه اگه کارت با فایل رو فک می کنه یکی نیست بازم فلش کنه اما یادم نیست چی بود
    جواب بدید ممنون میشم الان هیچ کدوم از کارت ها بالا نمیان با 8400 بوت میشم
    با سپاس

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

این سی پی یو فرکانسش 2.8 هست با turbo boost میره بالاتر محدودیت برای این سی پی یو بی معنی هست
    دلیل مشکل ایشون از یه چیز دیگست
    ممکنه به خاطر فلش کردن بایوس گرافیک باشه یا همون مشکلات نرم افزار ی که گفتم
    شما گرافیک هارو تک تک چک کنید ببینید چطوره
    Last edited by mehrdad mm; 27-01-2011 at 21:05.

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

2,8GHZ محدود نیست؟ به همراه Turbo ..؟!

بیخیال آقا..این تاپیک 100 صفحه هم جلو بره و 20 مدل Driver تست بشه هیج تاثیری نداره....

سلام
    خب من درایو رو که عوض کردم نشد تنظیمات دیگه ای هم ندیدم
    تنها چیزی به زهنم رسید این بود که قبلا بایوس کارت اولی رو فلش کرده بودم شاید مال اون باشه (البته من فقط ولتاژ رو تغییر داده بودم)
    گفتم کارت اول رو به حالت اولش بر گردونم و با nvflash بوت شدم ولی هر کار می کردم بایوس فلش میشد اما نمی پرسید روی کدوم کارت فلش بشه (قبلا این مشکلو نداشتم شاید به خاطر این بوده که دو تا کارت با هم وصل بودن و همین طور کابل بریج) بعد گفتم که خب بایوس رو پاک می کنم بعد یریزم بهتره کد :
    nvflash --eraseeeprom
    رو وارد کردم بعد پرسید کدوم کارت و زده بود 0 و 1 که کارت اولی 0 بود منم زدم و پاک شد و بعد هم رفتم سراغ فلش کردن بعد فلش نمیشد گفتم شاید باید اون یکی کارت هم پاک بشه اون رو هم با همون کدی که بالا نوشتم پاک کردم ولی باز هم امتحان کردم و فلش نشد و می دانستم اگه خاموش کنم دیگه روشن نمیشه هر کدی زدم قبول نمیکرد گفتم ولش خاموش می کنم بعد به صورت تکی یکی از این کارت ها رو میزارم با یک گرافیک دیگه (8400) بوت میشم و بعد این کار رو می کنم و اینطوری sli هم نیست که مشکل داشته باشه اما بازم فلش نمیشه اروری هم که میده اینه : (برای 460 )
    warning:eeprom is erased , must update this specific adapter with a specific image using --index and / or --fwindex
    برای 8400 هم میگه این فایل مال این کارت نیست آخرشم میشه :
    no matxhes found
    کدهایی که من امتحان کردم:
    nvflash -4 -5 -6 n.rom
    nvflash -5 -6 n.rom
    nvflash n.rom
    یک کد هم یادمه بود برای اینکه اگه کارت با فایل رو فک می کنه یکی نیست بازم فلش کنه اما یادم نیست چی بود
    جواب بدید ممنون میشم الان هیچ کدوم از کارت ها بالا نمیان با 8400 بوت میشم
    با سپاس
    شما یک بار با GTX460 سالم در Slot اول و 460 مشکل دار در Slot دوم تست کن...
    در کل نباید به BIOS دست میزدی...

9. این کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مشکل اینه هر دو تا رو بایوس هاشونو پاک کردم
    الان با 8400 دارم روی 460 به صورت تکی کار می کنم اما فلش نمیشه نمی دونم چرا
    خیلی خیلی منتظر راهنمایی تون هستم
    انشاالله بعد از دست شدن گرافیک ها معلوم میشه مشکل از چی هست فقط این دو تا بالا بیان بقیش ایشاالله حل میشه
    با سپاس

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بازم سلام
    درست شد
    مشکل قفل شدن eeprom بود که نمیشد روش چیزی بنویسم
    به هر حال ممنون
    در مورد درایور که خب 3 درایور نصب شده جواب نداده در مورد تنظیمات هم معلوم نیست دیگه تنظیماتی داره یا نه من همین یکیشو می ونم فقط از پاور هم که نمی تونه باشه و فقط می مونه سی پی یو که مشکل از سی پی یو هم نیست اینا رو یک نگاه بندازید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تمامی این تست ها با 920 گرفته شده که تا 3.3 اور شده
    خب به نظرتون چیز دیگه ای هست تنظیمی یا چیز خاصی؟
    راستی کابل رو بر عکس هم زدم فرقی نکرد فقط نمی دونم چرا از وقتی بایوس فلش کردم در بازی انگار همش داره تصویرم میپره
    باز هم منتظر راهنمایی دوستان ...
    با سپاس

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بازم سلام
    درست شد
    مشکل قفل شدن eeprom بود که نمیشد روش چیزی بنویسم
    به هر حال ممنون
    در مورد درایور که خب 3 درایور نصب شده جواب نداده در مورد تنظیمات هم معلوم نیست دیگه تنظیماتی داره یا نه من همین یکیشو می ونم فقط از پاور هم که نمی تونه باشه و فقط می مونه سی پی یو که مشکل از سی پی یو هم نیست اینا رو یک نگاه بندازید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تمامی این تست ها با 920 گرفته شده که تا 3.3 اور شده
    خب به نظرتون چیز دیگه ای هست تنظیمی یا چیز خاصی؟
    راستی کابل رو بر عکس هم زدم فرقی نکرد فقط نمی دونم چرا از وقتی بایوس فلش کردم در بازی انگار همش داره تصویرم میپره
    باز هم منتظر راهنمایی دوستان ...
    با سپاس
    این به خاطر اینه که به بایوس گرافیک دست زدید
    کلا بعض اوقات بایوس گرافیک رو آپدیت کنید ممکنه نتیجه ی عکس از گرافیک بگیرید کار اشتباهی کردید که اینکارو کردید میتونستین با اور کردن گرافیک کارایی گرافیک رو بالا ببرید حالا با این کارتون ممکنه به گرافیکتون آسیب وارد کرده باشین

13. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    این به خاطر اینه که به بایوس گرافیک دست زدید
    کلا بعض اوقات بایوس گرافیک رو آپدیت کنید ممکنه نتیجه ی عکس از گرافیک بگیرید کار اشتباهی کردید که اینکارو کردید میتونستین با اور کردن گرافیک کارایی گرافیک رو بالا ببرید حالا با این کارتون ممکنه به گرافیکتون آسیب وارد کرده باشین
    شاید اون بایوسی که ریختم کمی باگ داشته باشه که مشکلی نیست همون دیفالتشو روش میریزم
    مشکلی نخواهد داشت قبلا بایوس خودم دست کاری کردم ولتاژ هاشو ریخته بودم اان شده دیفالت ولی نه دیفالت خودش که فردا میزارمش مثل همون روز اولش این مشکلی نیست
    ولی مشکل اینه که sli درست کار نمی کنه و تاثیر نمیزاره حتی روی هر دو یک بایوس هست برای اینکه مطمعن بشم مال بایوس هم نیست خب پس از بایوس 100 درصد مطمعن شدم
    به نظرتون حالا چیکار کنم؟ شما بودید چیکار می کردید؟
    سپاس

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من بودم تنظیمات گرافیک رو پیش فرض میکردم در صورتی که کارت ها سالم بود دوباره ویندوز رو عوض میکردم درایورهارو اونم آخرین ورژن میریختم و مجددا تنظیمات
    رو انجام میدادم
    این روش منه حالا شما هر جور که راحتید میتونید عمل کنید اگه دست من بود اینکارو میکردم شاید به نظر شما هم بعضی کاراشم اضافه باشه

16. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •