تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 73 از 73

نام تاپيک: فرق آنتی ویروس اورجینال با کرک شده

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

1_ لایسنس ها (سریال ، key و...) توسط کاربران پخش میشه. هر لایسنس یک کد فعال سازی محسوب میشه و کمپانی با فروش محصول این کد فعال ساری در سرورشون فعال میکنند و از این به بعد این کد حق استفاده از سرور رو پیدا ممیکنه.

اگر این سریال پخش بشه در بعضی محصولات کمپانی متوجه میشه که این سریال الان بیش از 100 بار مثلا فعال شده ، کپمانی با بررسی این سریال در آینده متوجه میشه کاربر از سریال سو استفاده کرده و لایسنس رو بلوکه میکنه.
    سلام.یه سوال برام پیش اومد الان...
    اگه اینطور که شما میفرمایید باشه؛پس چرا در هنگام خرید نسخه های اورجینال همچین گزینه های رو مشاهده میکنیم :
    تک کاربره
    3 کاربره
    5 کاربره
    و ....

؟؟؟؟

خب؛وقتی که یه نسخه ی تک کاربره خریداری شد؛اگه اون شرکت ببینه 2 نفر بیشتر ازش استفاده میکنن؛از اولش مشکل روحی داره گزینه های چند کاربره به فروش بذاره؟؟
    به نظرم بلوک نکردن لایسنس ها و ... بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره؛
    مثلا به خاطر پیدا نشدن لایسنس واسه محصولات قدرتمند PANDA چقدر تاپیک سوت و کوری داریم اینجا
    اما در عوض چه طرفدارایی داره Kaspersky و NOD و ....
    چون خیالش راحته اگه لایسنس غیر قانونیش بلوک شد؛یکی دیگه گیرش میاد به زودی....

اما در مورد کپی رایت و این حرفا....

اون دوستی که اینقدر اصرار به رعایت قانون کپی رایت میکنن؛آیا واقعا شرایط رو محیا میدونن واسه اینکار؟
    با دلار 3500 تومنی چند نفر توان خرید ویندوز قانونی و 4 تا دونه نرم افزاری که شاید ماهی یک بار به کارشون بیاد رو دارند؟
    تازه باید شانس بیاریم؛اون محصول تو کشور ما نمایندگی داشته باشه و اصلا ما رو به رسمیت بشناسه (که خیلی از شرکت های بزرگ IP کشور ما رو بلوک کردن چه به برسه واسه ما نمایندگی هم بزنن)؛
    و 100 مشکل دیگه...

شما که 10 نرم افزار کرک شده استفاده میکنی؛یه ویندوزت یا اینترنت سکوریتی اورجینال داشته باشی؛واقعا فکر میکنی دلخوشی و عاقبت به خیری میاره واسه آدم؟!!!!

2. 2 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

والا من تک تک پست های این تاپیک رو خوندم از بحث نژاد پرستانه دیدم تا پافشاری های بی دلیل !!!!

دوستان گفتن منم یه بار می گم ولی به زبون خودم :

مشکل اینه که قوانین کپی رایت تو ایران اجرا نمی شه و ما عادت کردیم با دانلود و کرک کلی ضرر بزنیم به ملت .

حالا بحث تحریم ها و عدم توانایی خرید مستقیم جدا .

تا وقتی اجبار نیست بگردین دنبال جایگزین های رایگان .
    رایانت سیستم عامل لازم داره ؟ خوب لینوکس نصب کن رایگانه . بلد نیستی کار کنی ؟ خوب یا برو یاد بگیر یا ویندوز رو بخر . می گین گرونه ویندوز نسخه Enterprise ؟ چه اجباری هست حتما Enterprise بخری شما که مصرفت در حد Home premium هستش ؟ یه بار بیشترم که پول نمی دی ؟ الکی نگین Enterprise فلان قابلیت رو داره Home premium نداره چون اصلا استفاده ای نداریم . فقط حرص می زنیم بزرگتررو داشته باشیم .

می گی آفیس لازم دارم ؟ خوب این همه نرم افزار آفیس اوپن سورس برو نصب کن . اگر به Microsoft Office عادت کردی خوب برو بخرش . لازم نیست که نسخه کاملش همون 399 دلاری رو بخری !

اگر نگاه کنی بیشتر چیزا Alternate رایگان دارن . ولی فرقشون 2 چیزه : 1 - پشتیبانی که ایران کاربرد نداره 2 -تعصبات بی مورد خودمون !!!!!

لذا اگر از روز اول می رفتیم مثل یه کاربر محترم ، آنتی ویروس رو می خریدیم ، دیگه نیاز نبود بیان گولمون بزنن بگن اورجینال و غیر اورجینال داره تا شاید شاید شاید ترغیب بشیم بریم خریداری کنیم.

توصیه بنده : همین الان عادت کنین به Alternate های رایگان . که اگر رفتیم زیر چتر Copyright دیگه مجبوری خیلیاشونو پاک کنی .
    اگر هم واقعا نیاز هست ، بخرش !!!

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من خودم شدیدا دوست دارم به قوانین کپی رایت احترام گذاشته شه؛
    ولی نه تا وقتی که یه شرکت یه نمایندگی رسمی نداشته باشه در کشور و نه با این قیمت دلار و ....
    هر موقع اونا به شخصیت ما احترام گذاشتن و IP های ما رو از بن بودن در آوردن یا یه نمایندگی رسمی تو ایران داشتن من خودم به شخصه مخلصشونم هستم؛

5. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •