تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 73

نام تاپيک: فرق آنتی ویروس اورجینال با کرک شده

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

من صحبت های مفید مد نظر شما ، دوستان دیگه و خودم رو اینجا جمع بندی کوچیک میکنم تا تاپیک به حالت درست برگرده:

1_ لایسنس ها (سریال ، key و...) توسط کاربران پخش میشه. هر لایسنس یک کد فعال سازی محسوب میشه و کمپانی با فروش محصول این کد فعال ساری در سرورشون فعال میکنند و از این به بعد این کد حق استفاده از سرور رو پیدا ممیکنه.

اگر این سریال پخش بشه در بعضی محصولات کمپانی متوجه میشه که این سریال الان بیش از 100 بار مثلا فعال شده ، کپمانی با بررسی این سریال در آینده متوجه میشه کاربر از سریال سو استفاده کرده و لایسنس رو بلوکه میکنه.

برای اثبات:

انتی ویروسی مثل نود32 فرض میگیریم مثلا دارای سریال 20 رقمی هست. طبیعی هست که تمام ارقام بفروش نرفته و شما با وارد کردن یک عدد شانسی نمیتونید از سرور استفاده کنید ، بلکه باید کمپانی این سریال رو فعال کرده باشد.

2_ قدرت آنتی ویروس های اکتیو شده با لایسنس های به اشتراک گذاشته یکی هست.

3_قدرت آنتی ویروس های تریال با نسخه پولی یکی هست (مگر خود شرکت اعلام کنه که این تفاوت وجود داره)

4_ اکثر کرک ها ( نه همه ی آن ها) برای آنتی ویروس ها مضر و هستند و روی عملکرد تفاوت ایجاد میکنند.

5_ تریال ریستر ها بهترین کرک ها هستند و گاها میشه جدا از کرک های معمول دسته بندی کرد.
    Last edited by Dr Hannibal; 12-09-2011 at 05:31.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

برای احترام به عرایض زیبا و منطقی شما،سلام
    من هم با این چند گزینه از موارد ذکر شده توسط شما موافقم:
    لایسنس ها (سریال ، key و...) توسط کاربران پخش میشه. هر لایسنس یک کد فعال سازی محسوب میشه و کمپانی با فروش محصول این کد فعال ساری در سرورشون فعال میکنند و از این به بعد این کد حق استفاده از سرور رو پیدا ممیکنه.
    این حرف کاملا درست است.چون هر لایسنس فقط قادر به شناسایی یک IPمی باشد و وقتی برای چند IP متفاوت یا همون کامپیوترهای تفاوت استفاده میشه بعد از چند روز غیر فعال میشه.بخاطر اینه لایسنسهایی که یکی میخره و با IP خودش فقط از اون استفاده میکنه دارای تاریخ انقضای مشخص و درستیه.

قدرت آنتی ویروس های اکتیو شده با لایسنس های به اشتراک گذاشته یکی هست.
    این حرف هم کاملا درست هست.منظور من هم در ابتدا از غیر قانونی بودن لایسنسها این بود که با پخش شدن این سریالها عملا قانون کچی رایت زیر پا گذاشته میشود.نه اینکه یکی میشینه و این سریالها رو میسازه. هر شرکتی برای استفاده قانونی(برای ما مسلمونها،حفظ حق الناس) از محصولاتش یک نسخه 30 روزه داره که هر کسی استفاده کرد بره و یکی از محصولات رو بخره.حالا انصافا اگه شما یه آنتی ویروس یا هر نرم افزار دیگه بنویسی و براش یه قیمی قرار بدی بعدش یکی بخرتش و سریال قانونی اون رو بده به 50نفر دیگه،ناراحت نمیشی. من فقط روی یک چیز از اول بحث پا فشاری میکردم:رواج رعایت حق الناس!

قدرت آنتی ویروس های تریال با نسخه پولی یکی هست (مگر خود شرکت اعلام کنه که این تفاوت وجود نداره)
    این مسئله را میتوان این گونه بیان کرد که نسخه های تریال برای فعالسازی طراحی نشده اند!البته برای بخی از نرم افزارهای گران قیمت این امر صدق میکند،مانند ویندوز که دارای دو نسخه OEM و Retailهست!
    ولی در مورد نرم افزارهای با قیمت پایین تر حرف شما مصداق پیدا میکند.

_ اکثر کرک ها ( نه همه ی آن ها) برای آنتی ویروس ها مضر و هستند و روی عملکرد تفاوت ایجاد میکنند.
    _ تریال ریستر ها بهترین کرک ها هستند و گاها میشه جدا از کرک های معمول دسته بندی کرد
    با این دو مسئله من اصلا موافق نیستم.نه به خاطر بحث موضوعی بلکه از لحاظ محتوایی!!!یعنی من با اینکه "اکثر کرک ها ( نه همه ی آن ها) برای آنتی ویروس ها مضر و هستند و روی عملکرد تفاوت ایجاد میکنند" و " تریال ریستر ها بهترین کرک ها هستند و گاها میشه جدا از کرک های معمول دسته بندی کرد" مشکلی ندارم!!!!ولی آنها را از لحاظ اخلاقی درست نمیبینم!
    شاید بگویید مطرح کردن این موضوع و پافشاری دوباره روی آن جایش در این تاپیک نیست،ولی با همه این تفاسیر و برای پررنگتر کردن قبح اخلاقی استفاده از نسخه های کرک شده عرض میکنم:
    تمام عرایض شما دوست عزیز درست!ولی اگر من جای شما بودم در ابتدای هرتاپیکی که اشاعه دهنده فرهنگ عدم رعایت کپی رایت باشد، میگفتم که اگر کسی شرایط خرید رو چه از لحاظ مالی و یا چه از لحاظ مکانی داره این محصولات رو به روش قانویی تهیه کنه.در حاشیه این رو هم میگم که: یکی از دوستان من برنامه نویس بود!بعد از اینکه وارد باززار کار شد و یه چند وقتی باهم کار کردیم!بنده خدا اونقدر از کار دلسرد شد که تقریبا برنامه نویسی رو گذاشت کنار.هر جا که میرفتیم میگفتنید ما به برنامه نویس احتیاج نداریم!می گفتیم چرا؟میگفتن برین هر وقت قانون کپی رایت قرص و محکم شد بیاین!!!
    حالا شما قضاوت کنید که ایا این روند و ادامه فرهنگ عدم رعایت کپی رایت میتون به چند صد نفر ضزبه بزنه!

در آخر هم لازم میبینم که به خاطر طولانی شدن پستم عذر خواهی کنم
    هم چنین به خاطر بعضی از کلماتی که در پستهای اخیر استفاده کردم و باعث رنجش برخی دوستان شد، به طور رسمی من حامد ار تک تک دوستان گلم طلب بخشش و حلالیت دارم. امیدوارم از سهل انگاری این برادر کوچیکشون در ظرز صحبت کردن ، چشم پوشی کنند

به امید رعایت کپی رایت

حامد
    Last edited by NirvanaH; 08-05-2011 at 21:36.

3. 7 کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان سلام
    نگید تا حالا خواب بوده
    من این پست رو حالا خوندم
    یه تجربه کوچیک داشتم گفتم شاید به درد بخوره
    یه فلاش مموری زدم به سیستم دوستم گفت سیستمش ویروسیه رفتم بانود تریال آپدیت شده اسکن کردم چیزی پیدا نکرد با نود کرک شده و آپدیت شده هم چیزی نبود ولی با avg اورجینال ویروس پیدا کرد؟!

5. این کاربر از hosein002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

فرقش اینه که پول مبارک رو باید بدی کفار چش ابی بخورن ، برو کرکی استفاده کن حالشو ببر بابا

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فرقش اینه که پول مبارک رو باید بدی کفار چش ابی بخورن ، برو کرکی استفاده کن حالشو ببر بابا
    پیشنهاد شما چه انتی ویروسی هست که کرکش هم خوب جواب بده و اپدیت هم بشه؟

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

کم کم داره نژادپرستی هم تو تاپیک راه پیدا میکنه.
    فعلا که ما داریم به لطف همین به قول ناصحیح شما کفار چشم آبی از اکثر فن آوریها استفاده میکنیم...
    پس بیایید یه خورده قدر شناس باشیم و اگه سودی برای زحمتی که هزاران نفر به هر دلیل میکشن نداریم لااقل توهین نکنیم اونم به شکل عمومی و بسط دادن به همه جز خودمون

9. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من در عمل این قضیه رو تجربه کردم.
    روی سیستم محل کارم آنتی نورتون با سریال اورجینال و روی لپ تاپم همون نورتون رو بدون سریال اصلی استفاده می کنم.
    هـــــــــــــــــیچ تفاوتی در کارکرد نسیت و هر دو جا عالی کار کی کنه. قوی و سریع !

11. این کاربر از Farjameh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال zeus7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام
    دوستان چيزي که فکر مي کنيد هميشه درست نيست.
    من قويا عرض مي کنم نسخه هاي کرک شده تفاوتي با نسخه اصلي نميکنند. Commodo که رايگان هست...
    من AVG و Eset ‌و McAfee‌ رو شخصا تست کردم و با توجه به حساسيت خودم روي اين مساله به دقت با ويروسهاي جديد 2 نسخه را تست کردم. هيچ تفاوتي وجود ندارد. جالبه همين سوالو از غرفه هاي فروشندگان آنتي ويروس بپرسيد جوابهاي خنده داري ميشنويد.
    در مورد چشمهاي آبي و زحماتي که براي ما کشيده اند عرض کنم که نژادپرستي به هر شکلي مذموم است. چه پرستش چشمهاي آبي و چه رد آن. ولي در خصوص جاسوسي نود 32 از ايران و ارسال اطلاعات به سرورهاي CIA تو گوگل يه سرچ بکنيد بد نيست!!!!!

13. این کاربر از zeus7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ولي در خصوص جاسوسي نود 32 از ايران و ارسال اطلاعات به سرورهاي CIA تو گوگل يه سرچ بکنيد بد نيست!!!!!
    من تو گوگل چیزی از جاسوسی نود 32 از ايران ندیدم فقط ازجی میل بود
    لطفا اگه مطلب یا آدرسی داری برای ما هم بزارید

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ولي در خصوص جاسوسي نود 32 از ايران و ارسال اطلاعات به سرورهاي CIA تو گوگل يه سرچ بکنيد بد نيست!!!!!
    من تو گوگل چیزی از جاسوسی نود 32 از ايران ندیدم فقط ازجی میل بود
    لطفا اگه مطلب یا آدرسی داری برای ما هم بزارید

فرض بر درست بودن این مطلب بزاریم . اصلا عجیب نیست با مراجعه به تاریخ می بینیم همیشه گروهای در گیر برای حفظ منافع خودشون از روشهای غیر معمول هم استفاده می کردن. نمی خوام برم توی مباحث تاریخی. ما چرا باید اینقدر ضعیف باشیم که راه سو استفاده دیگران باز باشه؟ اگر شما به ادارات و سازمانها سر بزنید با تعجب می بینید اکثیرت قریب به اتفاق سیستمها از ویندوز های قفل شکسته استفاده می کنن و فراموش نکنیم همین چند وقت پیش بود که سایت شرکت نفت -- شد و.... خوب برای حل مشکل چه تدبیری در نظر گرفته شد؟
    یادم می یاد حدود 7 یا 8 سال پیش برزیل لینوکس رو توی سیستمها اداری جایگزین ویندوز کرد و موجب شد میلیونها دلار در هزینه ها صرفه جویی بشه. نمی دونم چرا ما نتونستیم یا نخواستیم.

ولی اون چیزی که مسلمه اینه که کسایی که این نرم افزارها رو طراحی می کنن خیلی بهتر از ما به نقاط ضعف و قوتشون آگاهن. خوب وقتی ما کرک می کنیم و غیر قانونی استفاده می کنیم نباید انتظاری هم داشته باشیم. خودمون هم که حال یا وقشو نداریم که کار کنیم

16. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •