تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 73

نام تاپيک: فرق آنتی ویروس اورجینال با کرک شده

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

با سلام
    دوستان عزیز من در اینکه در نسخه های قابل کرک یا بهتر بگویم نسخه هایی که برای کرک قرار داده شده اند و نسخه ای که به عنوان پک فروخته می شود تفاوتهای بسیاری وجود دارد که با ذکر چند مثال به بیان آن می پردازم:
    تا با خودتون فکر کردین که این کرک ها برای چخ نسخه هایی ساخته شده؟؟؟!!! خوب باید بگم که اول از همه یه سر به سایت هر آنتی ویروسی که روی سیستمتون دارین بزنین.میبینید که دوتا نسخه روی سایت از آنتی ویروس شما هست:یکی نسخه 30روزه یکی هم پکی برای خرید!!!
    تا حالا با خودتون فکر کردین چرا سایت عرضه کنند آنتی ویروس هیچ وقت دست به مقایسه این دو نزده و جرا هیچ وقت نسخه ای پک روی اینترنت پخش نمی شه.
    دلایل زیادی داره که مهمترینشش هزینه ای که شخص بابت آنتی ویروس یا هر نم افزار دیگه ای میده و دلش نمی خواد سودجوها از اون به صورت رایگان استفاده کنند!!!پس حواسش هست.
    مثالی برای حرف بالا: از دوستای که از ویندوز سون استفاده می کنند خواهش میکنم یه نگاهی به نسخه و سری ویندوز خودشون بندازند!!!با یقین میگم که همشون نسخه OEM هستند!!!
    حالا این چی چی هست؟؟؟ این نسخه ارزون قیمت ترین از سرس ویندوز سون هست که از همه 4مدل یعنی استارتر، یولتیمیت، پروفشنال و نسخه خانگی پشتیبانی میکند.فرقش هم در کرک کردن اون هست.
    حالا داخل اینترنت یه سرچی در مورد نسخه Retailبکنید و ببینید می تونید کرکی برای این سری پیدا کنید!!!
    تفاوت این دوسری رو زیاد واردش نمی شم و به مین بسنده میکنم که سری Retailکه به عنوان پک قابل خریده و هیچ جا قبل دانلود نیست(لااقل من ندیدم) در قیمتش هست که 2 تا 2.5 برابر اختلاف قیمت دارند.
    حالا چرا غول نرم افزاری مثل ماکروسافت که 99 درصد این شرکتهای تازه وارد حکم نوشو دارند، این کارو کرده؟؟؟؟؟؟
    یه خورده فکر کنین به جوابش می رسین!
    جوابش ر. نه تنها برای انتی ویروس برای همه برنامه های دیگه بسط بدبن.میبینید که به یه نتیجه منتقی میرسید..

حامد

2. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

13

در مورد آنتی ویروس ها

میبینید که دوتا نسخه روی سایت از آنتی ویروس شما هست:یکی نسخه 30روزه یکی هم پکی برای خرید!!!
    تفاوتی بین این 2 نسخه نیست. md5 هر 2 فایل یکی هست و فقط لایسنس ها تفافوت میکند.

تا حالا با خودتون فکر کردین چرا سایت عرضه کنند آنتی ویروس هیچ وقت دست به مقایسه این دو نزده و جرا هیچ وقت نسخه ای پک روی اینترنت پخش نمی شه.
    هر دو نسخه یکی هستند و تفاوتی با هم ندارند.

اکثر تاپیک ها رو هم ملاحظه کنید میبینید که دوستان ازکرک برای آنتی ویروس ها استفاده نمی کنند ، یا لایسنس اورجینال پخش شده (مثل سریال ها یا key ها) یا نهایتا تریال ریستر که به نوعی کرک (با این معنا) محسوب نمیشه.

اگر تفاوتی وجود داره یا به نظر شما وجود داره با مثال بیان کنید. مثلا در این تاپیک:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اعلام کنید فلان آنتی ویروس اورجینال این ویروس رو شناخت ولی این آنتی ویروس های تریال خیر شناسایی نداشتند.

موفق باشید

4. 5 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

در مورد آنتی ویروس ها

تفاوتی بین این 2 نسخه نیست. md5 هر 2 فایل یکی هست و فقط لایسنس ها تفافوت میکند.

هر دو نسخه یکی هستند و تفاوتی با هم ندارند.

اکثر تاپیک ها رو هم ملاحظه کنید میبینید که دوستان ازکرک برای آنتی ویروس ها استفاده نمی کنند ، یا لایسنس اورجینال پخش شده (مثل سریال ها یا key ها) یا نهایتا تریال ریستر که به نوعی کرک (با این معنا) محسوب نمیشه.

اگد فلان آنتی ویروس اورجینال این ویروس رو شناخت ولی این آنتی ویروس های تریال خیر شناسایی نداشتند.
    دوست عزیز منظور من در شناسایی نبود.اگر لایسنسها اورجینال بود که بعد از یک هفته پنچر نمی شد.
    در ثانی 99 درصد این سایتها رو که همین دوستان تاپیک ازش سریال استخراج می کنند، نسخه های جدید انتی ویروس به عنوان سایت مخرب معرفی می کنند.پس اونها اورجینال نیستند!
    سوم اینکه اگه این سریالها اصل بود آیا واقعا در فضای وب پخش میشد؟؟؟؟؟

حامد
    Last edited by NirvanaH; 07-05-2011 at 15:59.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

من به همگی دوستان توصیه می کنم دو نسخه از آنتی ویروس یکی کرک شده و یکی اورجینال را استفاده کنند بعد نظر دهند!!!

حامد

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

دوست عزیز منظور من در شناسایی نبود
    در چی بود ؟

دوست عزیز منظور من در شناسایی نبود.اگر لایسنسها اورجینال بود که بعد از یک هفته پنچر نمی شد.
    در ثانی 99 درصد این سایتها رو که همین دوستان تاپیک ازش سریال استخراج می کنند، نسخه های جدید انتی ویروس به عنوان سایت مخرب معرفی می کنند.پس اونها اورجینال نیستند!
    سوم اینکه اگه این سریالها اصل بود آیا واقعا در فضای وب پخش میشد؟؟؟؟؟
    حامد
    سریال ها و لایسنس های پخش شده در وب همان سریال ها و لایسنس های خریداری شده (به عبارتی اورجینال) هستند که توسط خریدار به اشتراک گذاشته شده. مثلا شما محصولی از Eset رو خریداری می کنید و سریالش رو توی تاپیک ما میذارید ، این خلاف قوانین خریدار هست و شما به عنوان خریدار یک محصول نباید لایسنس رو به اشتراک بگذارید دلیل بلوکه شدن لایسنس ها هم همین علت هست.

بر خلاف تصور شما کسی سریال ، لایسنس و.... دستساز تولید نمیکنه.

8. 6 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

من فقط به این بسنده میکنم و بس:
    نظور من کاملا روشنه و شما در درک منظور دچار مشکل شده اید.
    درثانی هزار تا سایت خارجی هست که لایسنس میده.حالا کی میاد لایسنهایی که با پول خریده رو به اشتراک بزاره!!!
    و نکته دیگه اینه که هر وق یه فن جدید بیاد ده تا راه واسه ضربه فنی میاد.
    در مورد لایسنس هم من هنوز هم میگم که این ها قانونی نیستند!!!
    شمامیگی باید باطل بشه تا اونایی که لایسنسهاشونو مفتکی میدن به دیگران اونجاشون بسوزه!!!
    ولی این منطقی نیست.خوب یکی مثل من میره اورجینال میگیره و هر 3 ماه 6ماه یا 12 ماه تمدید میکنه.تا سر موعد هم باطل نمیشه.اگه حرف شما رو بسط بدیم اونایی که قانوی هر چیز رو میخرن که پاک ضرر میکنن!!!

حامد

10. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من فقط به این بسنده میکنم و بس:
    نظور من کاملا روشنه و شما در درک منظور دچار مشکل شده اید.
    درثانی هزار تا سایت خارجی هست که لایسنس میده.حالا کی میاد لایسنهایی که با پول خریده رو به اشتراک بزاره!!!
    و نکته دیگه اینه که هر وق یه فن جدید بیاد ده تا راه واسه ضربه فنی میاد.
    شمامیگی باید باطل بشه تا اونایی که لایسنسهاشونو مفتکی میدن به دیگران اونجاشون بسوزه!!!
    ولی این منطقی نیست.خوب یکی مثل من میره اورجینال میگیره و هر 3 ماه 6ماه یا 12 ماه تمدید میکنه.تا سر موعد هم باطل نمیشه.اگه حرف شما رو بسط بدیم اونایی که قانوی هر چیز رو میخرن که پاک ضرر میکنن!!!

حامد
    شما فکر میکنید فقط شما هستین که لایسنس ارجینال نرم افزار رو دارین!؟ خیر! همه هم که مثله شما فکر نمیکنن و سریالشون رو اشتراک میزارن! نکنه فکر کردین این سریال ها رو بنده میسازم و با شانس کار میکنه؟ اگر اینطوری بود که شما هم که سریال رو خریدی به جای پول دادن به شانست بسنده میکردی و چند بار تست میکردی و میشد!
    .....................
    و اگر واقعا سریال نامبر ارجینال داشته باشید معنی ساپورت و پشتیبانی رو هم میدونید ! چرا ؟ چون سریالی رو که به نام شماست و به هر نحوی یا فراموشش کردین یا گمش کردین و یا.. بهتون برمیگردوننش . ولی کسی که سریال های اشتراکی رو استفاده میکنه چنین مزیتی رو ندره.
    یعنی میگید به عنوان مثال انتی ویروس ما از یه سرور دیکه اپدیت میشه؟؟ و ما رو دور میزنه؟
    جوابتون تویه پست DR هست میتوینید به تاپیک دانلود ویروس و تروجان برید و تست کنید.
    .........
    و اینکه من حتی تویه سایت هایی خوندم که هنگامی که از سریال غیر قانونی استفاده میکنید انتی ویروس هم از سرور دیگه ای اپدیت میشه!! >> اون وبسایت هنوز نمیدونه که یه سرور که حدود چندین میلیون ادم روزانه بهش وصل میشن چه پهنای باندی میخواد!! و ایا اصلا به صرفه هست که یه سرور مجازی بزنه برای اپدیت؟
    حالا اگر اینطور باشه >> پس چرا دیگه کی و سریال غیر قانونی رو بلاک میکنن؟؟ خب دیگه راحت بزارن از همون سرور مجازی اپدیت کنیم و دلمون خوش باشه دیگه!
    ..
    و اینکه بسیاری از سوالات رو اگر در مرحله اول کمی فکر کنیم دربارشون خودمون جوابش رو متوجه میشیم ونیاز نیست که سریعا جوش بیاریم!!

12. 5 کاربر از wordship بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    شما از همون سریالها استفاده کنید!
    به دلیل عدم نتیجه در بحث و اشغال بی مورد صفحات:
    پایان بحث

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

خوب بچه ها کم آورد بریم بخوابیم

...
    پست تون مفيد كه نبود هيچي ... بنده ميتونم در جهت اينكه ميخوايد جو فروم بهم بخوره، يه تذكر جدي يا اخطار هم بهتون بدم

وقتي داريم با كسي بحث علمي ميكنيم بايد اين تفكر غلط كنار گذاشته بشه كه اگه كسي مثلا نتونست پاسخي بده يا قبول كرد يا .... كم آورده و مسخره بشه يا به نوعي شخصيتش پايمال بشه ؛ تا درنتيجه اونم تحريك بشه در جواب پست شما يه چيزي بگه و نظم انجمن به هم بريزه

همه بايد رعايت كنيد تا محيط دوستانه و علمي انجمن بهم نريزه

15. 4 کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

پست تون مفيد كه نبود هيچي ... بنده ميتونم در جهت اينكه ميخوايد جو فروم بهم بخوره، يه تذكر جدي يا اخطار هم بهتون بدم

وقتي داريم با كسي بحث علمي ميكنيم بايد اين تفكر غلط كنار گذاشته بشه كه اگه كسي مثلا نتونست پاسخي بده يا قبول كرد يا .... كم آورده و مسخره بشه يا به نوعي شخصيتش پايمال بشه ؛ تا درنتيجه اونم تحريك بشه در جواب پست شما يه چيزي بگه و نظم انجمن به هم بريزه

همه بايد رعايت كنيد تا محيط دوستانه و علمي انجمن بهم نريزه
    سلام
    شرمنده حق با شماست

ولی فقط همون جمله غیر مفید رو نقل قول کردید پس جمله های مفیدم چی شد؟
    اونها رو دیگه رو شوخی ننوشتم کاملا جدی بودم حرفمم درست بود فکر کنم بقیه هم قبول دارند

حد اقل پاک میکنید کامل جمله رو پاک کنید الان اون جمله تو نقل قول شماست باز باعث کدورت میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •