تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل با سخت افزار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض مشکل با سخت افزار

سلام ،
    من سیستم جدیدم رو شهریور امسال گرفتم .

قطعات :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مشکل من این هست که گاهی وقتا سیستمم هنگ می کنه به طوری که موس ، کیبورد ، هدفون ( صدا ) ، پرینتر ، قلم و ... همه چیز از کار می کنه . فقط تصویر دارم . وقتی هم ریست می کنم برق داخل سیستم میاد ولی مانیتور روشن نمیشه . همچنین هیچ چیز کار نمی افته . باید سیستم رو خاموش کنم ، از برق بکشم و بعد دوباره روشن کنم .

چند وقت پیش اتفاقی کلی کار کرده بودم ، هنگ کرده بود از اعصاب خوردی یکی زدم تو سرش درست شد . از اون موقع تا حالا اینقدر این کارو کردم تا قلقش به دستم اومد . دیگه با یک ضربه خیلی آرووم مثل در زدن با انگشت خیلی آروم درست میشه .
    من سیستمم رو خودم اسمبل کردم . می دونمم سی پی یوم افتضاحه (یعنی قدیمیه) ولی یه مشکل اینکه وقتی سی پی یو رو داشتم باز میکردم با تلفن صحبت می کردم از دستم افتاد روی موزاییک ( به طرف پشتش نه به طرف پین هاش ) چیزیش نشد ولی شاید هم از اون باشه .

موضوعات مختلف رو جا های مختلف سرچ کردم . تست کردم . این مشکل بعضی وقتا کم اتفاق می افته بعضی اوقات زیاد . با نرم افزار های بوت و توی ویندوز هم رم و قطعات رو تست کردم چیزی پیدا نمی کنه .

در ضمن من از Win 7 64-Bit استفاده می کنم . موقع نصب این ویندوز هم موقع شروع 5 دقیقه سیستم عکس پس زمینه ویندوز سون رو نشون میده . با پکیج های مختلف این کارو کردم بازم مشکل بود . البته با ویندوز های دیگه و Ubuntu و Debian مشکلی نداره .

با تشکر

داره خودمونی میشه emram120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

sisteme shoma etesali dare ke ba dast zadan dorost mishe
    kis ro beede az no sembel konan barat
    ya moshkel az harde
    gosh kon bebin hard tegh tegh nemikone?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

مشکلم حل شد // از هیچکدوم نبود . رمم تکی بود من دوال زده بودم !! همه مشکلم رفع شد .

باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •