تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره ی مسابقات ذنجیره ای چیسث؟

راي دهنده
21. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله ، شرکت می کنم

10 47.62%
  • با تغییراتی که گفتم شرکت می کنم (نظراتتون رو ذکر کنید)

3 14.29%
  • بله ، شرکت نمی کنم

7 33.33%
  • کلا مخالفم

1 4.76%
صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 61 از 61

نام تاپيک: هماهنگی برای مسابقه ی ذنجیره ای

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

سه مورد هست که من فکر می کنم اگه بهش توجه بشه مسابقات انجمن 3d خیلی پربارتر برگزار خواهد شد.
    1- توجه به علاقه مندان یادگیریه نرم افزارهایی مثل مکس یا مایا یا...
    2- توجه به سطوح مختلف تواناییه کاربران آشنا به نرم افزار های گرافیکیه سه بعدی
    3- توجه به زمان تمامی کاربران + و انتخاب واحد و البته کلی یک موضوع

توضیح راجع به مورد اول:

الان خیلی از کاربرا هستند که خیلی کم با مکس یا... کارکردن یا دنبال علاقه و انگیزه هستند که مکس رو با استفاده از تجارب دوستان یاد بگیرن... و خیلی سریع تو اون پله های ترقی رو پیشرفت کنن...
    بابت همین میان از مسابقات بازدید میکنن که بلکه چیزی یاد بگیرن! اما همش رندر های دوستان + تعریف های سایر دوستان رو میبینن و میخونن! هیچی هم یاد نمیگیرن!
    من فکر میکنم اگه هر شرکت کننده ای بیاد یه توضیح آموزشی کلی یا جزئی از نحوه ساخت مدل یا تکستچرینگ یا نورپردازی یا رندرینگ مدلش بده و البته این مضوع مثل قرار دادن وایر الزامی باشه، مسابقات بعدی پربارتر میشه و خود شرکت کنندگاه هم علاقه مند میشن که ببینن رفیقای رقیبشون! از چه روش هایی در خلق مدل ها یا سین ها یا .... استفاده می کنند!

توضیح راجع به مورد دوم:

به نظرم نمیشه که بیایم واسه تمامی کاربرا با هر سطح توانایی یک مسابقه واحد گذاشت... به نظر من باید مسابقات باید حداقل در دو سطح مبتدی و حرفه ای برگذار بشه که.... رک بگم! همه یه جورایی راضی باشن و اون حس رقابت به وجود بیاد.

توضیح راجع به مورد سوم:

به نظر من وقت خیلی موضوع مهمی! الان من ده دوازده ساعت روزم سر کار هستم و به غیر از روزای تعطیل نمیتونم واسه مسابقه بزارم... رو این حساب به نظر من کسانی که اعلام آمادگی میکنن، بهتره بیان بگن که آقا طبق شرایطی که من دارم، من میتونم مدل مسابقم رو فلان روز تحویل بدم... طبیعتا یه سری روز به دست میاد... با یه دو دوتا چهارتا کردن ساده میشه زمان اتمام مسابقه رو معلوم کرد!
    بعد من فکر میکنم اگه ما بیایم یه موضوع واحد اما کلی رو برای مسابقه انتخاب کنیم، خیلی خوب میشه! مثلا! به جایی که بگیم همه برن ماشین بسازن یا برن طراحی داخلی رو انجام بدن یا.... بیایم بگیم موضوع برای مثال شهره! اون موقع یکی میره اتومبیل از یه شهر رو میسازه، یکی میره خونه میسازه! یکی میره پارک طراحی میکنه و....

ببخشید اگه پرحرفی کردم و خستتون کردم...
    قربون همتون
    یاعلی

2. 4 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •