تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 48 اولاول ... 29353637383940414243 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 478

نام تاپيک: هشدار: توصیه های حفاظتی امنیتی پلیسی

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض نگرانی مردم از آزار و اذیت زنان در مسافرکش‌های شخصی/ یک وکیل: صداوسیما آدم‌ربایی را ترویج می‌کند

نگرانی مردم از آزار و اذیت زنان در مسافرکش‌های شخصی/ یک وکیل: صداوسیما آدم‌ربایی را ترویج می‌کند

جامعه > آسیب‌ها - ایران نوشت: آزار و اذیت زنان از سوی برخی رانندگان مسافربرنما یکی از جرایمی است که در سال‌های اخیر در شهرهای مختلف کشور بخصوص تهران باعث نگرانی شدید مردم شده است.

نگاهی به پرونده‌های موجود در دادسراهای تهران گواهی بر این مدعاست. همین چند روز قبل دختری 19 ساله در تماس با دفتر روزنامه از بلایی که یکی از راننده‌های مسافربر نما سرش آورده بود برایمان گفت. اینکه در یک بعدازظهر گرم تابستان راننده جوان یک پراید او را برای رساندن به مقصدش سوار کرده اما بین راه با پیچیدن در خیابانی خلوت هم کیف و موبایلش را ربوده و هم پس از آزار و اذیت او را کنار کوچه رها کرده و گریخته است. آنقدر حالش بد بوده که نتوانسته شماره پلاک خودرو را بردارد اما در کلانتری به چهره نگاری او پرداخته و منتظر است تا شاید مرد شیطان صفت دستگیر شود.
    حتی تصور وقوع چنین اتفاقی برای یک دختر و زن جوان یا زنی میانسال که یک مادر و همسر است بسیار عذاب آور و دردناک بوده چه برسد به اینکه چنین اتفاقی رخ دهد و بی‌تردید هیچ گاه زخم‌های روحی‌اش التیام نخواهد یافت. این در حالی است که کارشناسان این حوزه عوامل بسیاری را برای ریشه‌یابی این جرم بررسی کرده‌اند. برخی پوشش و آرایش زنان را علت بروز این فاجعه می‌دانند، عده‌ای مشکلات اقتصادی، کمبودهای عاطفی، ضعف فرهنگی و افزایش سن ازدواج را بی‌اثر ندانسته و این موارد را از عناوین اصلی وقوع چنین جنایاتی برمی شمارند.
    هر چند مسئولان تمایلی به بیان آمار واقعی این گونه جرایم در کشور ندارند اما به‌دنبال ریشه‌یابی و رفع مشکلاتی که منجر به چنین حوادثی می‌شود هم نیستند.
    جمعیت جوان مراقبت می‌خواهد
    سرهنگ غلامحسین بیابانی در این باره می‌گوید: وقتی جمعیت غالب کشور جوان باشند باید انتظار افزایش خشونت هم داشته باشیم. به‌طوری که شما وقتی در خیابان به یک پیرمرد تنه می‌زنید با یک عذرخواهی قضیه خاتمه پیدا می‌کند اما وقتی با یک جوان برخورد کنید در بسیاری از مواقع به درگیری کلامی یا فیزیکی ختم می‌شود. نکته بعدی بازی‌هایی است که جوانان امروز با آن بزرگ می‌شوند در اغلب بازی‌ها خشم، خشونت و ضرب و شتم، تم اصلی است و کودک با آنها بزرگ شده و با خشونت عجین می‌شود.
    وی تصریح می‌کند: در جامعه‌ای که خشونت افزایش پیدا می‌کند، اخلاقیات از بین می‌رود. ضمن اینکه وقتی خانم‌ها با پوشش غیرموجه به خیابان می‌آیند امکان وقوع چنین جرایمی بسیار بالا می‌رود.
    این کارشناس انتظامی در پاسخ به این سؤال که در بسیاری از پرونده‌های آزار و اذیت، بی‌حجابی و پوشش نامناسب عامل ارتکاب جرم نبوده است، خاطرنشان می‌کند: البته همه افرادی که مورد سوء قصد قرار می‌گیرند غالباً بد حجاب نیستند و گاهی افراد موجه هم درگیر افراد سوء‌استفاده گر می‌شوند. ضمن اینکه نباید فراموش کنیم که رسانه‌ها در طول 60 - 50 سال اخیر بجای آگاهی دادن و اطلاع‌رسانی کردن بیشتر به‌دنبال انتشار و مطرح کردن اخبار جنایی هستند که قبح قضیه را در جامعه از بین می‌برد و اغلب روی سه محور کار می‌کنند. نخست اینکه به‌دنبال جرایم نادر هستند نه رایج و دوم اینکه اخباری را منتشر می‌کنند که حداقل 24 ساعت دوام داشته باشد و همین‌طور اخبار با خشونت بیشتر را به سبب جذابیت‌های خبری منتشر می‌کنند که در همه موارد این اخبار می‌تواند مروج خشونت در جامعه باشد. این در حالی است که اگر رسانه‌ها به‌دنبال افزایش سطح سواد و آگاهی مخاطبان شان باشند قطعاً وضعیت بهتری در جامعه رخ خواهد داد.
    گم شدن در هیاهوی شهر
    رانندگی همانند سایر مشاغل رفتارهای مختص به خود را می‌طلبد. وقتی هرکسی با هر خرده فرهنگی به‌دنبال مسافرکشی می‌رود و هیچ نظارتی هم بر کار و رفتار او نیست برخی به خود اجازه می‌دهند دست به هر کاری بزنند.
    امان‌الله قرایی مقدم - جامعه شناس- می‌گوید: شهرها بخصوص شهرهای بزرگ دنیای بیگانه‌ها و دنیای بی‌هویتی هاست. در واقع خودکنترلی بسیار ضعیف می‌شود. خلافکاران در انبوه انسان‌ها گم می‌شوند و همین گم شدن در انبوه انسان‌ها باعث می‌شود هرکدام از خلافکاران به سبب آنکه در هیاهوی شهرها گم می‌شوند و کمتر قابل شناسایی هستند دست به هر جرم و تخلفی بزنند. حتی می‌توان این گونه استنباط کرد که افراد خلافکار به‌صورت روبات در می‌آیند و دیگر هیچ احساسی در وجودشان نیست و همین امر باعث می‌شود براحتی دست به تعرض و آزار و اذیت زنانی بزنند که حتی با چشمانی گریان و التماس از آنها می‌خواهند که رهایشان کنند اما خلافکاران به سبب افکار روباتیک‌شان توجهی به التماس‌های‌شان نمی‌کنند.
    شکایت های واهی
    عبدالله رستگار- حقوقدان و وکیل دادگستری- نیز در مورد این ناهنجاری می‌گوید: متأسفانه در برخی از پرونده های آزار و اذیت که شاکی مدعی است از سوی راننده مورد تعرض قرار گرفته مأموران پلیس و بازپرس پرونده بعد از تحقیق و بررسی متوجه واهی بودن شکایت و ادعای غیر واقعی شاکی شده و مشخص می شود اختلاف های مالی یا انتقامجویی عامل اصلی شکایت بوده است. همین امر باعث شده آمار واقعی از اینگونه پرونده ها به دست نیاید.
    این کارشناس حقوقی در پاسخ به این سؤال که متجاوزان با چه انگیزه‌ای به‌دنبال شکار طعمه‌های‌شان می‌روند، تأکید می‌کند: به اعتقاد من متجاوزان انگیزه ندارند و فقط به‌دنبال اهداف‌شان هستند و هدف بیشتر آنها نیز سرقت است اما وقتی می‌بینند که شرایط برای بهره‌برداری مهیاست به‌دنبال تجاوز و آزار و اذیت هم می‌روند. در اغلب پرونده‌ها متجاوزان بیشتر از یک نفر هستند تا امکان خطایشان به حداقل برسد البته در پرونده‌هایی که من بررسی کرده‌ام تنها خفاش شب بود که اقدام به سرقت و تجاوز می‌کرد.
    رستگار در ادامه می‌افزاید: احساس امنیت از خود امنیت به مراتب مهم‌تر است. متأسفانه در رسانه‌های ما امروزه بیشتر از آنکه به‌دنبال آموزش به‌ مردم باشیم، آدم ربایی را ترویج می‌کنیم. شما به سریال‌های داخلی و خارجی تلویزیون نگاه کنید می‌بینید که انواع و اقسام شیوه‌های آدم ربایی را به شکل محسوس ونامحسوس آموزش می‌دهد اما در هیچ یک ازمجموعه‌های ایرانی نمی‌بینیم که به مردم آموزش دهد که تو می‌توانی در مواقع خطر مثلاً فرمان خودرو را بچرخانی یا با ته میله پشت سری صندلی شیشه را بشکنی و فرار کنی. در رسانه‌های مکتوب هم وضع به همین منوال است وقتی پرونده‌های قتل و تعرض را با جزئیات می‌نویسیم اگر کسی راهی را بلد نباشد هم او را وسوسه می‌کنیم تا تجربه کند.

2. 2 کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

با سلام

باز هم تلاش برای سرقتِ پاسووردِ ایمیل
    هـَکِـر از این آدرس براتون ایمیل میفرسته
    replies@communications.yahoo.com
    کم تجربه ها و بی تجربه ها به احتمال 99% فریب میخورند و فکر میکنند از یاهو هست ولی ار یاهو نیست
    هکـرهـا حداقل یک سالی هست که از این ایمیل استفاده میکنند
    در این صفحه ی یاهو (I got an email from ...)همین ایمیل مطرح شده در یک سال پیش و پاسخ داده شده که هَکـِر هست
    اطلاعات و افشاگریِ بیشتر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

4. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

آزار و اذیتِ جنسی کودکان داره روز به روز بیشتر و بیشتر میشه
    کودکان رو تنها نفرستید برای خرید خصوصاً بعد از تاریک شدنِ هوا
    پوشش کودکانتون طوری باشه که برای بیمارانِ جنسی و کودک بازها جذابیتِ کمتری داشته باشه
    لباسهای تنگ و نیمه عریان و به اصطلاح سـِـگســی باعث جذب این افرادِ خطرناک و بیمار میشه
    به کودکانتون یاد بدین با غریبه ها حرف نزنند . نگرانِ این نباشید که اون غریبه ناراحت میشه . اون غریبه اگر شعور و فهمش بالا باشه میدونه پاسخ ندادنِ بچه علت داره و از روی بی ادبی و توهین نیست

6. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

زورگیری و اخاذی از رانندگان با تصادف ساختگی

فارس نوشت: معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری باند 11 نفره مجرمین سابقه داری خبر داد که با ایجاد تصادف ساختگی اقدام به دهها فقره اخاذی و زورگیری از رانندگان کرده بودند.سرهنگ کارآگاه احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در تاریخ 26 بهمن 1396 یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری 151 چیتگر به مأمورین اعلام کرد که توسط سرنشینان یک خودرو پراید و به بهانه اینکه با یک عابر پیاده تصادف کرده و از محل تصادف متواری شدم، مورد اخاذی قرار گرفتم.با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری پرونده جهت رسیدگی و ادامه تحقیقات در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.شاکی پرونده پس از حضور در اداره پنجم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ساعت 7:30صبح با خودروی شخصی در اتوبان آزادگان در حال تردد بودم که ناگهان در لاین کندروی بزرگراه یک عابر پیاده به ماشین من نزدیک شد و از قسمت آیینه خودرو با ماشین برخورد کرد.وی گفت: بلافاصله ماشین را متوقف کرده و قصد داشتم تا جهت بررسی تصادف از ماشین پیاده شوم که این شخص (عابر پیاده) با تکان دادن دست عنوان کرد که اتفاق مهمی برایش نیفتاده و مشکلی ندارد و از من خواست تا ادامه مسیر دهم .شاکی تصریح کرد: با اطمینان از صحت و سلامت این شخص به مسیر خود ادامه داده اما هنوز مسافت زیادی نرفته بودم که ناگهان یک پراید سفید با دو سرنشین با بوق زدن و روشن کردن چراغ مرا مجبور به توقف کرد.وی گفت: پس از توقف ، این دو نفر مرا از ماشین پیاده کرده و به نزدیک خودروی خودشان بردند و با نشان دادن جوانی که بر روی صندلی عقب خودرو دراز کشیده و از ناحیه دست اظهار ناراحتی و درد می کرد، مدعی شدند که من از محل تصادف فرار کردم .مالباخته تصریح کرد: در ادامه ، به بهانه انتقال مصدوم به بیمارستان یکی از آنها سوار ماشین بنده شد و در طی مسیر با جوسازی و ترساندن مرا مجبور کرد تا به بهانه پرداخت هزینه درمانی بیمارستان مبلغ 3 میلیون تومان را به حساب اعلامی از سوی آنها واریز کنم؛ پس از واریز پول این شخص مدعی شد که خودشان فرد مصدوم را به بیمارستان منتقل خواهند کرد و پس از آن به سرعت از ماشین پیاده شده و در ادامه هر سه نفر با خودرو پراید از محل متواری شدند .با آغاز رسیدگی به پرونده و انجام اقدامات ویژه پلیسی،کارآگاهان اداره پنجم موفق به شناسایی تعداد دیگری از مالباختگانی شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد مورد اخاذی قرار گرفتند.یکی از این مالباختگان در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : با خودروی شخصی در اتوبان شهید همت در حال تردد بودم که با یک عابر پیاده تصادف کردم .... زمانیکه از من درخواست واریز پول شد متوجه شدم که تصادف صرفا یک ظاهرسازی است.در چندین مورد مشابه ، تعدادی از مالباختگان زمانیکه متوجه موضوع اخاذی شده و قصد تماس با پلیس را داشتند ، سارقین آنها را مورد ضرب وشتم قرار داده و با تهدید سلاح سرد از آنها زورگیری کرده بودند .وی گفت: قصد داشتم تا طی تماس تلفنی با 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهم که ناگهان مورد ضرب وشتم قرار گرفتم طوریکه به علت شدت ضربه وارد شده به صورت بیهوش شدم ؛ در همان زمانیکه زیر دست و پای سارقین افتاده بودم ، آنها با تهدید سلاح سرد اقدام به گرفتن رمز عابربانک من کرده و پس از سرقت کارت عابربانک تمامی وجوه داخل حساب را خالی کردند .با شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از زمان و محدوده های وقوع سرقت ، کارآگاهان موفق به شناسایی یکی از خودروهای مورد استفاده از سوی سارقین شدند .خودروی پراید شناسایی شده متعلق به همسر یکی از مجرمین سابقه دار و حرفه ای بنام محسن ( 27 ساله ) بود که به صورت قولنامه ای خریداری شده و در اختیار سارقین قرار گرفته بود .با شناسایی تصویر محسن از سوی تعدادی از شکات و مالباختگان ، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی با انجام اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه محسن در شهرستان شهریار - منطقه خادم آباد شدند .با شناسایی محسن به عنوان یکی از اعضای گروه سارقین که در بیشتر سرقت ها حضور و مشارکت مستقیم داشت ، کارآگاهان اداره پنجم پلیس ضمن هماهنگی با شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران و اخذ نیابت قضایی به شهرستان شهریار اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری محسن شدند .محسن در همان مراحل اولیه دستگیری لب به اعتراف گشود و با اعتراف به دهها فقره اخاذی و سرقت از رانندگان، دیگر همدستان و اعضای گروه را معرفی کرد و عنوان داشت که با انواع خودروهای سواری متعلق به اعضای گروه و در قالب گروه های دو یا 3 نفره اقدام به اخاذی و زورگیری از رانندگان در پوشش ایجاد تصادف ساختگی کردند.در زمان دستگیری متهمین و در بازرسی از مخفیگاه های آنها تعداد زیادی عابربانک متعلق به سایر افراد کشف شد که در تحقیقات از متهمین مشخص شد که این گروه از سارقین حرفه ای با شناسایی افراد بلامکان و معتاد ، با پرداخت مبلغ 100هزار تومان اقدام به افتتاح حساب بانکی کرده و با بهره گیری از حساب های بانکی متعلق به افراد بلامکان و معتاد نسبت به اخاذی و سرقت از مالباختگان اقدام می کردند .نهایتا با شناسایی تمامی اعضای گروه که همگی آنها در منطقه خادم آباد سکونت داشتند ، تعداد 10 عضو دیگر این گروه از سارقین که تمامی آنها بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف سرقت ، مواد مخدر ، نزاع و درگیری ، اخاذی به شیوه ایجاد تصادف ساختگی و ... دستگیر و روانه زندان شده بودند ، شناسایی و طی چند عملیات جداگانه در همان مرحله دستگیری اولین متهم پرونده (محسن ) دستگیر و به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.تنها در یکی از حساب های متعلق به متهمین ، بیش از 200 میلیون تومان شناسایی شد ؛ همچنین یک باب منزل خریداری شده از پول حاصل از سرقت ها نیز در شهرستان شناسایی و برابر دستور قضایی توقیف شد .سرهنگ کارآگاه احمـد نجفی ، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهمین به دهها فقره سرقت و اخاذی به شیوه ایجاد تصادف ساختگی ، سوابق متهمین در اجرای جرایم مختلف بویژه در انجام سرقت های مشابه ، شناسایی دهها مالباخته در همان مراحل اولیه تحقیقات و به منظور شناسایی دیگر و شکات پرونده ، هماهنگی های لازم با مقام قضایی جهت انتشار بدون پوشش تصاویر این گروه 11 نفره از سارقین انجام شده است.وی از همه شکات و مالباختگان که موفق به شناسایی متهمین شدند دعوت کرد تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

8. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    .
    هشــــــــــدار
    .
    مدتی هست که در بعضی کانالهای ماهواره ای در مورد یک برنامه ی موبایلی به نام BIDONET تبلیغ میکنند
    میگن وارد سایتش بشین و برنامه ی حراج یا چیزی شبیه اون رو دانلود کنین بعدش در حراجیهاش ماشین 70 میلیونی رو بخرین 20 میلیون !!!! . سکه ی 4 میلیونی رو بخرین 1 میلیون , لپ تاپِ 10 میلیونی رو بخرین 3 میلیون !!!!!
    .
    کاملاً مشخصه که این فقط یک روش جدید کلاهبرداری و خالی کردنِ جیبِ مردم ساده لوح و خوش باور هست
    .
    اگر اطلاعات بیشتری در مورد این برنامه دارید حتماً به ما هم خبر بدین

با تشکر

10. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام یکی از من پول گرفته و کلاه برداری کرده یه جورایی حالا من ازش یک شماره تلفن همراه اول و یک شماره ایرانسل دارم میدونم بخام شکایت کنم و از طریق قانونی اقدام کنم از کار و زندگی میفتم کسی میتونه بگه چجوری آدرس و مشخصاتش رو از این شماره تلفن ها میتونم پبدا کنم ؟ برم امور مشترکین بهم میدن ادرس رو ؟ کسی میتونه کمکم کنه لطفا

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام

با توجه به افزایش قیمت موبایل ، گوشی دزدی به شدت زیاد شده .

اکثر این دزدی ها با توجه به اخبار منتشره به وسیله موتور ، دزدیدن از داخل ماشین و .. انجام میشه . پس توصیه های زیر رو جدی بگیرید خیلی جدی :

1- سعی کنید تو جاهای خلوت حدامکان از مکالمه با تلفن همراه خود داری کنید .

2- همیشه وقتی صحبت میکنید گوشی در دستی باشه که سمت پیاده رو هست . مثلا پیاده رو سمت راست هست هنگام مکالمه گوشیتون سمت دست راستتون باشه . (به دلیل اینکه موتوری جماعت زیاد داخل پیاده رو نمیاد)

3- گوشی تون رو روی داشبورد ماشین نزارید .

4- از کاوری استفاده کنید که حدالمکان گوشی رو بپوشنوه . مثل کاور لپ تابی .

5- از نرم افزار ردیاب گوشی استفاده کنید . توی کافه بازار پره .

6- وقتی در داخل ماشین از گوشی استفاده می کنید شیشه کاملا بالا باشه .

7- حدالمکان از هندزفری استفاده کنید که به شدت موثره .

خواهشا مطلب بالا رو تا میتونید منتشر کنید .

13. 4 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    یکی از من پول گرفته و کلاهبرداری کرده یه جورایی
    حالا من ازش یک شماره تلفن همراه اول و یک شماره ایرانسل دارم
    میدونم بخوام شکایت کنم و از طریق قانونی اقدام کنم از کار و زندگی میفتم
    کسی میتونه بگه چجوری آدرس و مشخصاتش رو از این شماره تلفن ها میتونم پبدا کنم ؟
    برم امور مشترکین بهم میدن ادرس رو ؟
    کسی میتونه کمکم کنه لطفا
    سلام
    اگر نخواین از راه قانونی اقدام کنین پس یا باید آشنا داشته باشین که بهتون اون اطلاعات رو بده و یا شیرینی و رشوه بدین به یک نفر که به این اطلاعات دسترسی داره
    میتونین برین دفتر همون اپراتور و صادقانه مشکل رو با یکیشون درمیون بذارید و بگین حاضرید برای تشکر فلان مبلغ رو هم بهش بدین و ببینین چی میشه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 06-11-2018 at 12:31. دليل: تصحیح

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام
    .
    قبلاً در همین تاپیک به استحضارتون رسوندم که خودِ اوپراتورهای تلفن همراه دست دارند در بعضی کلاهبرداریهای موبایلی
    .
    امشب در اخبار IRINN وزیر ارتباطات اعلام کرد :
    کلاهبرداری 382 میلیون تومانی اپراتورهای خارجی از 126 هزار مشترک موبایل ایرانی
    .
    در جدیدترین شیوه کلاهبرداری از مشترکان موبایل از شماره خارجی با مشترک تماس کوتاه گرفته و قطع می شود و با تماس مجدد مشترک با آن شماره ، اپراتورهای خارجی تاکنون 382 میلیون تومان !!! از 126 هزار ایرانی !!!! دریافت کرده اند.
    .
    واقعاً بعضی از مردم چطوری فکر میکنند ؟؟؟!!!

از یه شماره خارجی باهاشون تماس میگیرند و قطع میکنند , بعدش مردم زنگ میزنند به همون شماره ی خارجی !!! تا ببینندکی بوده و چه کار داشته !!!!!!!!......
    126 هزار نفر !!!! فریب خورده اند و زنگ ردند ببینند کی بوده زنگ زده !!!!!
    .
    دیشب وزیر ارتباطات گفت کلاهبرداری رو گرفتیم و به اپراتورها دستور دادیم پولهای مردم رو بهشون برگردونند
    به نظرتون خودِ اپراتورها دست ندارند در این کارها ؟ به نظرتون اپراتورها چیزی گیرشون نمیاد از پولهای این کلاهبرداریها ؟؟؟
    گمان نکنم این کار بدون هماهنگی اپراتورهای کشورها با همدیگه امکان پذیر باشه و همشون هم ذی نفع هستند

17. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •