تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 48 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 478

نام تاپيک: هشدار: توصیه های حفاظتی امنیتی پلیسی

داره خودمونی میشه zqsxsw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام.می خوایم از خیابون رد شیم اول باید کجا رو نگاه کنیم با این وضع هرکی به هرکی؟

2. 3 کاربر از zqsxsw بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام.می خوایم از خیابون رد شیم اول باید کجا رو نگاه کنیم با این وضع هرکی به هرکی؟
    سلام
    اول آسمون رو نگاه میکنیم و دستها رو بلند میکنیم به سوی آسمون و اشهدمون رو میخونیم و میگیم خدا خودت ما رو حفظ کن و سالم برسون اونور خیابون . زن و بچه هامون چشم انتظارمونند .

بعد به سمت چپ نگاه میکنیم , همون سمتی که اونهایی که جهت رو رعایت میکنند ازش میان
    و قبل از حرکت کردن , سمت راست رو هم نگاه میکنیم , همون سمتی که اونهائی که هر جور عشقشون بکشه رانندگی میکنند ازش میان .
    بعد بدو بدو میریم اونور , اگر به سلامت رسیدیم اونور که خدا رو صد هزار مرتبه شکر

اگر هم که شوتمون کردند با ماشین , جای تعجبی نداره و فاتحه مع الصلوات بر روح مرحوممون
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 13-05-2011 at 18:59.

4. 9 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Davood_titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ...::: هـمــــدان :::....

پيش فرض

عجب تایپیک خوبی
    واقعا نکته های خوبی رو معرفی کردین

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

اگر تویِ خیابون یا جاده یا حتی منزل کسی بهتون مراجعه کرد و گفت مامور آگاهی یا اطلاعات یا پلیس یا وزارت نیرو یا هر ارگانِ دولتیِ دیگه هست , قبل از ارائه ی مدارکتون یا پاسخگوئی به هر سوالی اول ازش بخواین تا کارتِ شناسائیش رو بهتون نشون بده .
    اگر این کار رو نکرد به هیییییچ وجه باهاش همکاری نکنید . به هییییچ سوالی جواب ندین . هییییچ مدرکی بهش نشون ندین . در خانه رو براش باز نکنید .

از هیییییچ کس هم نترسید .

مامورانِ دولت "موظف هستند" که اول کارت شناسائیشون رو ارائه بدند بعد انجام وظیفه کنند .
    پس به هیچ وجه با کسی که کارت شناسائیش رو نشون نمیده همکاری نکنید مخصوصاً اگر که تنها باشه .

قانون از شما حمایت میکنه .

حتی اگر تهدیدتون کرد بار هم باهاش همکاری نکنین بلکه بیشتر شک کنین که یا قصد سوء استفاده از شغلش رو داره یا کلاهبرداره .

وقتی هم که کارتش رو نشون میده , با خونسردی و دقتِ تمام اسمش رو از حفظ کنین و عکسِ رویِ کارت رو با چهره اش مقایسه کنید . اگر عکس با چهره اش مغایرت داره اصلاً باهاش همکاری نکنین و اسمش به پلیس هم خبر بدین .

مامور دولتی که از درخواستِ کارتِ شناسائیش و مطابقتش با خودش ناراحت بشه یا امتناع کنه بی شک یا کلاهبرداره یا قصدِ سوءِ استفاده از سِمَتش رو داره یا نفهمه و باید یاد بگیره که به هر کس مراجعه میکنه اون طرف حق داره قبل از همکاری باهاش کارت شناسائیش رو ببینه .

این موضوع رو به همه ی دوستان و آشنایان و فرزندانتون به خوبی یاد بدین و باهاشون تمرین کنین تا مطمئن بشین این موضوع خوب در ذهنشون جا افتاده .

=================================

آیفونهایِ تصویری نسبتاً ارزان قیمت هست اما برایِ امنیت بسیار ارزشمند هست .
    حدالامکان آیفون تصویری نصب کنید حتی اگر مجبور بشین قرض کنین .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 04-06-2011 at 06:42.

7. 9 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

با توجه به خبر تجاوز گروهی در اصفهان،به نظر میرسه بهترین کاراین باشه که خونه بمونن همه ی مردم و فقط سر ماه به صورت دسته جمعی برای دریافت یارانه و خرید های ماهانه اقدام کنن...چون کسی نیست محافظت بکنه!!
    برخی از موار گفته شده هم به به درد ایران نمیخوره چون پلیس اون سرعت عمل و دقت رو از خودش نشون نداده....
    متداول ترین روش دزدی،همون کیف قاپی مخصوصا با موتور هستش!!...
    خوشبختانه پیاده روهای ما با خیابون های ما هیچ فرقی ندارن و فقط ماشین های پلیس از پیاده رو ها رد نمیشن وگرنه همه جور ماشینی تو پیاده رو میره!!!
    تو این وضعیت،کیف پول یا کلا کیف رو به دست راست یا چپ گرفتن تفاوتی ایجاد نمیکنه!!به نظر،بهترین کار اینه که به اندازه ی کافی پول ببریم بیرون که حتی اگه دزدیدن،اتفاق خاصی نیوفته!!

اگر هدف حفظ جان باشه نه مال،که تو این وضعیت خیلی ها هدفشون بیشتر حفظ مال هست تا جان!! بهتره به هیچ وجه با زور گیر ها و کیف قاپ ها و اینا که خفت میکنن ملت رو درگیر نشیم و کیف پول رو یه جوری بدی و در ری!!!
    -----------
    تجربه شخصی:
    موبایل من رو یه بابایی که میشناختمش دزدید...(من گوشی رو بهش دادم که باهاش یه تماس بگیره،سی ثانیه ی بعد غیبش زده بود!!)سریع رفتم بیرون و چون پیداش نکردم،با پلیس تماس گرفتم،شکایت رو تنظیم کردم و بردم دادگاه و ادرس طرف رو دادم پلیس که بره بگیرتش!!!!تلفن هم روشن بود و قبل از اینکه از دادگاه برگردم،داشتم به طرف هشدار میدادم که هرچه سریعتر گوشی رو بده....وقتی برگشتم کلانتری،دیدم همه نشستن دارن نون و کره میخورن!!!!گفتن برو خودمون باهات تماس میگیریم!!
    من رفتم و بعد از یه هفته دیدم خبری نیست،پیگیری کردم دیدم قرار هم نیست که خبری بشه....
    خودم شخصا دست به کار شدم و طرف رو خفت کردم!! گوشی رو نداشت و ظاهرا ابش کرده بود(بعید بود؟!!) بردمش کلانتری،اعتراف کرد که گوشیم رو دزدیده،به ضمیمه ی شهادت 4-5 نفر دیگه که کارمند های اداره ایی بودن که من اونجا داشتم کاراموزی میکردم،بردیم دادگاه!!
    طرف رو 24 ساعت دادن بازداشت! که تا من کارهام رو انجام دادم اومدم بیرون،دیدم یه تاکسی گرفته بود و میگفت خونتون تو مسیرمونه بیا برسونمت(سند گذاشته بود و اومده بود بیرون!!)
    منم بیخیال شدم،یه ماه بعد احضاریه اومده بود در خونه،منم فک کردم که لابد میخواد یه اتفاقاتی بیوفته،رفتم دادگاه و به جرم اینکه ابروی طرف رو ریختم،محکوم شدم و مجبور شدم 80 هزار تومن پول به یارو بدم....گوشیم هم رفت!!
    10 هزار تومن فقط پول شکایت کردن از طرف بود!!
    بیش تر از 5 هزار تومن فقط کرایه ی رفت و اومد به دادگاه و کلانتری که بیرون شهرهستن شد....
    گوشی عزیز 400 هزار تومنیم هم روش!!

حالا،بعد از یه سال و خورده ای،منو تو خیابون دید و به ریشم خندید!!
    بعدش به این نتیجه رسیدم که اگر مثل بچه ی ادم،مثل ادم های متمدن ایرانی،همون جا مستقیم میرفتم دم خونشون،چارتا پنجرشون رو می اوردم پایین و با چند نفر اراذل و اوباش محل خودمون گوشیم رو ازش میگرفتم،کم هزینه تر،سریع تر،کم استرس تر میبود و پیرهن استین کوتاه خوشکلم هم پاره نمیشد که چرا اینو پوشیدی و با این میای بیرون!!!
    من که اگه یه نفر داشته باشه منو بکشه هم به پلیس زنگ نمیزنم چون عرضه ی مراقبت کردن رو ندارن و فقط بلدن الکی گیر بدن!!مالیات هامون حرومشون باشه از دم!!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام بر همگی .

یکی از دوستان بنده یک خونه اجاره کرده بود و با صاحبِ خونه قرار گذاشت که اتاقهایِ خونه رو زنگ کنه و از اجاره کم کنه . بگذریم ...

قبل از اسباب کشی رفت یک نقاش آورد و بهش کلید در حیاط و در سالن رو داد تا هر روز بیاد و کار کنه .

چند روز بعد از اسباب کشی , خودش و عیالش و بچه هاش همگی میرند بیرون برای خرید . جناب نقاش از روی کلیدها دو تا کلید برای خودش ساخته بوده و چند روز در کمین بوده تا هر وقت همه میرند بیرون , به خونه دستبرد بزنه .

خدا رحم کرد که 15 دقیقه بعد از بیرون رفتنشون یادشون میاد که کیف پول و کارتهای بانک رو در خونه جا گذاشتند و برمیگردند خونه.
    تا وارد خونه میشند نقاش میفهمه که برگشتند و پا به فرار میذاره .
    با صدایِ دزد دزدِ دوستِ بنده , همه میریزند تو کوچه و دزدِ نقاش یا نقاش دزد!!! رو تعقیب میکنند و میگیرنش و میبرنش کلانتری .

هرگز کلیدهایِ ماشین یا خانه یا آپارتمان یا مغازه یا انبار و غیره رو به کسی ندین وگرنه بعید نیست از روش کلید بسازه .
    اگر به کسی کلید دادین بهتره بعدا قفل رو عوض کنید .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 15-07-2011 at 09:03.

10. 9 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    یکی از روشهایِ جیب برها برایِ فهمیدنِ اینکه مردم پولهاشون رو در کدوم جیب گذاشته اند :

مثال :

تو شلوغیِ اتوبوس یا موقع خروج مردم از سینما , جناب جیب بر با صدایِ بلند میگه : مراقب باشین جیبتون رو نزنن .

بیشتر مردم ناخود آگاه دشتشون رو میذارند رو همون جیبی که پول توشه و جناب دزد هم مثل عقاب همه ی جیبهایِ دور و برش رو میپاد تا ببینه کدومش آسون تره تا بره سراغش در حالیکه عده ای دعاش میکنند که بهشون یاد آوری کرده مراقبِ پولهاشون باشند !!!!

اگر جائی این حرف رو شنیدین خیلی مراقب باشین تا وقتی که کاملاً از شلوغی دور بشین .

عده ی دیگه از جیب برها میان میپرسند پول خورد دارین ؟ بعضیهاشون هم یک زن همدستش هست . اون زنه میاد پول خورد میخواد چون بیشتر مردم کمتر به زنها شک میکنند .

با یک تیر دو نشون میزنند . هم میفهمند چقدر پول دارین (کم یا زیاد ) هم اینکه پولاتون کجاست .

اگر بهشون پول خورد دادین بعدش کاملاً مراقب و هشیار باشین .

عده ای از دزدها میان پول خورد میخوان و به جاش بهتون پول تقلبی میدن .

پول تقلبی رو با یک نظر و لمس کردن میشه شناخت . تو همین تاپیک مشخصاتش هست .

=====================================
    تا جائی که ممکنه هرگز سوار ماشین شخصی نشین . فقط تاکسی سوار شین .

==================================

اگر کنار خیابون راه میرید حتماً کیفتون رو با دستی که سمتِ پیاده رو هست بگیرید .

اگر منتظر تاکسی وایسادین , وقتی موتور یا ماشین شخصی میاد نزدیکتون هشیار باشین . برید عقب تا بیاد رد بشه بره .

12. 9 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام .

کمی از دزدانِ با چراغ بگیم :

در بسیاری از کشورها , وقتی خانومی برای وضع حمل میره بیمارستان , یه مشت سوال ازشون میپرسند و این سوال رو هم در بینِ سوالها میگنجونند :

شوهرتون شغلش چیه ؟ !!!!
    اگر فهمیدن که شوهرش دستش به دهنش میرسه , وای به حال زنِ بیچاره . سزارین شدنش حتمی هست برایِ گرفتنِ پول بیشتر . بهشون میگن زایمانِ طبیعی امکان نداره , جانِ مادر و بچه در خطره , حتماً باید سزارین بشه .

خدا از سرشون نگذره دزدایِ با چراغِ از خدا بی خبر .

14. 8 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام

نمونه ای دیگر از دزدانِ با چراغ :

تابستون پارسال با یکی از اقوام به مطبِ دکتری در نزدیکی میدان ونک تهران رفتیم .

دکتر براش دو جور ویتامین دی با کلسیم نوشت . رفتیم به یکی از داروخانه های نزدیک میدونِ ونک .

داروها به ترتیب 25 و 40 هزار تومن قیمت داشت !!!

بعد رفتیم یه جا نهار بخوریم .

بنده هر چی نو نت گشتم هیچ اثری از اون داروها پیدا نکردم !!! با وجودیکه هر دو ساخت کانادا بود .

بعدش متوجه شدم که یکیشون از روی یک داروی کانادائی جعل شده و در چاپِ برچسبش هم اشتباه کرده اند !!!!

آدرس رویِ داروها آدرس یک شرکتِ بیمه در کانادا بود !!!!

مثلاً اگر اسمش r.ftawet بود , روی قوطی نوشته بود " fetawet.r " !!!!

زنگ زدم وزارتِ بهداشت گفتند با برید معاونت غذا و دارو روبروی پارک ساعی .

رفتیم اونجا دو تا بازرس رو دیدیم و جریان رو گفتیم اما احساس کردیم بی تفاوت هستند .

بهشون گغتم جعلِ دارو خیلی آسونتر از جعل اسکناس هست .

یک قوطی پلاستیکی و یک برچسب و یک مشت قرص الکی رو میشه 40 هزار تومن فروخت . مشتری هم میبره میخوره قوطیش رو هم میندازه دور و همه چیز بی سر و صدا تموم میشه اما پول میره بانک و گیر میافته .

یک آدم ساده لوح راحت فریب میخورد .

بهشون گفتم مسئولیتِ من در اینجا تمام شد بقیه اش با شماست و پیش خدا مسئولید اگر ساکت بشینید یا برید ازشون باج و رشوه بگیرید و موضوع رو مخفی کنید .

اگر اون دزدهایِ با چراغِ از خدا بیخبر 10000 تا قوطی از این دارو رو بفروشند میشه 400 ملیون تومن !!!!!

گفتند پروانه ی وزارتِ بهداشت داره !!!!!

خیلی از این حرفشون ترسیدم .

گفتم یعنی از نظر شما هر چی پروانه ی بهداشت گرفته دیگه درستِ درسته ؟؟؟!!!!

گفتم دو تا داروی تقلبیِ گرانقیمت بهتون معرفی کردیم . اگر ساکن تهران بودم ولشون نمیکردم تا کاملاً دستشون رو بشه و گیر بیافتند اما من ایران زندگی نمیکنم . مسئولیتش تا قیام قیامت به گردنِ شماست . حالا خود دانید .

16. 9 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    کلکِ یک راننده ی تاکسی برایِ پیدا کردنِ مشتری برایِ زنانِ فاحشه !!!!!!!

تابستون پارسال تو یکی از شهرهای بزرگ ایران سوار یه تاکسی شدم که خالی بود . من جلو نشستم .

بعد از مدت کوتاهی راننده بی مقدمه سر صحبت رو باز کرد با بنده در مورد گرونی و مشکل ازدواج جوانها و این جور حرفها .
    بعد کم کم موضوع رو ربط داد به یک موضوع دیگه .
    گفت خانومها هم به خاطر این مشکلات نمیتونند ازدواج کنند و تنهائی هم براشون سخته .
    بنده هم گفتم زندگی همش سخته .

گفت دیروز یه خانم خیلی خوشکل و جوون رو سوار کردم که کلی دردِ دل کرد با من !!!! از تنهائی !!!!!

بعد هم شماره موبایلش رو به من داد و گفت اگر یه جوون خوب و مرتب پیدا کردی که تنها باشه شماره ی من رو بهش بده !!!!???¡¡¡¡¡
    تا این رو گفت فهمیدم که تو کار مسافرکشی نیست فقط , بلکه برای زنانِ فاحشه هم مشتری جور میکنه .

بهش گفتم : مراقبِ این جور آدمها باش . زنی که شماره تلفن بده به شمایِ غربیه تا براش دوست!!!! پیدا کنی آدم سالمی نیست . ازش دور شو . یک لقمه نونِ حلالِ مسافر کشی میارزه به راه انداختنِ کار اینجور آدمهای خراب .

وقتی این رو گفتم به من نگاه کرد و ساکت شد و دیگه چیزی نگفت چون حالیش شد که اشتباه گرفته و بنده مشتری نیستم .

موقع پباده شدن , کرایه رو بهش دادم و گفتم تو نیازی نداری برایِ آدمهایِ خراب دوست!!!! پیدا کنی . همین ماشین زندگیت رو میچرخونه . دور از شتر بخواب و خوابِ آشفته نبین .

هیچ چیزی نگفت . فقط نگاه و سکوت .

18. 11 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •