تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 161 از 162 اولاول ... 61111151157158159160161162 آخرآخر
نمايش نتايج 1,601 به 1,610 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    این مخرن که برای پرینترای اچ پی 2130 که تو نظرات سایت دیجی کالا نوشته قیمتش چقدره و چند برگ باهاش میشه پرینت گرفت؟ با تانک که قبلا اینجا میگفتن فرق داره؟
    Canon PIXMA MG2440 محرن میخوره؟ هزینه شارژ کارتریج چقدر هست؟ چند بار میشه شارژ کرد و هر بار شارژ چند برگ چاپ میکنه؟

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

سلام دوستان یه پرینتر جوهرافشان دارم hp j4580 که کاتریج 901 میخوره میخوام بدونم از کجا میشه میزان رنگش رو بفهمم چقدره دیگه جوهر داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    خرید پرینتر دست دو قابل اعتماد؟ راه تشخیصی برای سلامت کامل دستگاه وجود؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    این مخرن که برای پرینترای اچ پی 2130 که تو نظرات سایت دیجی کالا نوشته قیمتش چقدره و چند برگ باهاش میشه پرینت گرفت؟ با تانک که قبلا اینجا میگفتن فرق داره؟
    Canon PIXMA MG2440 محرن میخوره؟ هزینه شارژ کارتریج چقدر هست؟ چند بار میشه شارژ کرد و هر بار شارژ چند برگ چاپ میکنه؟
    متاسفانه سوت و کوری شدیدی اینجا و سایر انجمن ها حاکم شده و دلیلش قطعا میتونه تلگرام باشه . یادش بخیر زمانی بود در یه ثانیه کلی بحث تخصصی و ماندگار تو این فروم انجام میشد...
    به هر حال ...

در مورد این پرینتر من چیزایی رو که شنیدم میگم خدمتتون . در مورد نصب مخزن این پرینتر رو من بصورت حضوری از اکثر فروشگاهها و حتی نمایندگی های اچ پی تبریز پرسیدم و رسما همه شون یا ابراز بی اطلاعی کردن و یا نصب مخزن رو رد کردن . یعنی من واقعا تعجب کردم شهر به این بزرگی و مرکز خرید و فروش پرینتر یه نفر پیدا نشد درست و حسابی سردر بیاره از این موضوع . یعنی از نصب مخزن برروی یه پرینتر ارزون . البته راهنمایی هم کردن . یکیشون حرف جالبی گفت . گفتش روی کارترریج ها یه چیپ شمارنده هست که هر بار پرینت رو میشماره و وقتی به یه عدد خاصی رسید ، حالا نمیدونم 150 یا 4000 ، خود به خود کارتریج رو میسوزونه و این سیاست کثیف کارخانه برای جلوگیری از شارژ کارتریج هست و اینکه مشتری مجبور بشه کارتریج بخره. جالا شما به فرض مخزن رو نصب کردید و کلی هم جوهر ریختید . اگه کارتریج در وقتش قفل شد چیکار میکنید؟ البته اینو قبول نمیکرد که میشه مخزن روی این پرینترها هم بست ! بلخره من بهش گفتم که لطف کنید سرچ کنید تو خوده آپارات آموزشش هست و یوتوب هم پره از آموزش نصب مخزن برروی این پرینتر ... قرار شد یه سری بزنه و ببینه .
    من خودم این پرینتر یعنی اچ پی 2130 رو تو پیشنهاد ویژه ی دیجیکالا به قیمت 120 تمن خریدم و براش جوهر هم خریدم و یه بار هم شارژ کردم . الان کارتریج رنگی ارور داده که رنگ تموم شده اما از کار نیوفتاده و فعلا که داره پرینت میکنه .یعنی با اینکه من کامل شارژش کردم ، بازم میگه جوهر نداره . چون چیپش سوخته . اما خداروشکر داره کار میکنه ببینیم کی از کار میوفته

در مورد موضوع قفل شدن کارتریج هم من کلی سرچ کردم و به موضوع ریست کردن کارتریج و یا گول زدن سیستم پرینتر با دستکاری چیپ ها رسیدم اما هیچ مطلبی در مورد کارتریج های 123 اچ پی 2130 پیدا نکردم! کمی ناامید کنندس

اما در مورد خوده این پرینتر به نظرم ارزش خرید خوبی داره . اقلا اسکنرش که بالای 150 تمن قیمتشه . در ضمن در حالت نگاه با امید شما پرینتری دارید که بصورت نامحدود میتونید شارژش کنید و ازش استفاده کنید .

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

سلام
    کسی اینجا تجربه شارژ کارتریج HP 932 & 933 رو داره؟
    کیت شارژ یا قابل شارژ و هر روش دیگه ای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام

با پرینتر سه کاره canon mg 2440 نزدیک 2500 تا پرینت گرفتم

الان بشد کیفیتش پایین امده.

لطفا راهنمای کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض http://img.upload724.com/images/79015045321449041984.png

تعداد پست هام کمه نمیشه عکس گذاشت

تو عنوان قرار دادم

لطفا یکی کمک کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام ، در پرینتر های جوهر افشان سوختن کارتریج یعنی چی؟ در اصل جه اتفاق براش می افته ؟ آیا هنگام شارژ جوهر سر بره ممکن بسوزه ؟ و آیا کارتریج قابل تعمیر هست؟ ممنون از سایت خوبتون.

داره خودمونی میشه livebot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوستان میخواستم یه 2130 بگیرم ولی میگن هر بار که شارژ میشه فقط سه چهار تا عکس میشه باهاش پرینت گرفت که اصلا با عقل من جور در نمیاد. میخواستم ببینم شما با هر بار شارژ چند تا عکس تمام صفحه رنگی A4 میتونید پرینت بگیرید و این که شارژ چقدر زمان و هزینه میبره.

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

سلام دوستان یه پرینتر mg2440 دارم توی اینترنت اموزش نصب مخزن رو نشون دادد . میخواستم بپرسم ارزش نصب مخزن داره این پرینتر آیا به مشکل بر نمیخوریم بعضی ها میگفتن این دستگاه ریسیت نمیشه تا 100 میزنه دیگه تمام . لطفا راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •