تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 162 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

داره خودمونی میشه neoanderson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

فكر كنم منظورتون از كلين تميز كردن كارتريج باشه چون تا كارتريج رو دستگاه تشخيص نده كه كلين نميشه كرد.
    مشكل خاصي نيست اگه با تميز كردن درست ميشه از يك دستمال الكلي استفاده كنيد و هم دستگاه و هم كارتريج رو تميز كنيد.
    بله درست میفرمایید اگه کارتریج را بزاریم جواب نمیده
    منظورم این بود که کارتریج سیاه را در بیارم سپس پرینتر را از برق در میارم و سپس روشن کنم و بعد کلین را بزنم و در این حال فقط با کارتریج رنگی کلین میکنه و کارتریج سیاه توش نیست

اگه با تمیز کردن الکل درست نشد راه دیگه ای اساتید به ذهنشون میرسه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

دوستان پرینتر من مدل HP Officejet J4580 چهار کاره هست.

من همه ی مراحل رو کامل انجام دادم و کارتریج رنگی رو شارژ کردم. وقتی که کارتیج رو نصب کردم Align رو هم انجام دادم و پرینتر مشکلی با کارتیج نداشت و صفحه تست رو هم چاپ کرد.

ولی وقتی نرم افزار HP Solution Center رو باز کردم دیدم مقدار جوهر کارتریج رنگی مثل قبلا هست و تغییری نکرده. این هم عکسش:

مشکل از کجا میتونه باشه؟ چون من پرینتر رو خاموش و روشن هم کردم و از برق هم کشیدم اما فرقی نکرد.

کارتریج مشکی وقتی به انتهاش رسید سوخت. مثل اینکه خود پرینتر اینکار رو برای کارتریج هایی که تموم میشه میکنه. پس با این حساب اگه کارتیج رنگی هم بعد از چاپ 3-4 عکس به انتها برسه میسوزه؟

لطفا راهنمایی کنید. با تشکر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

من همه ی مراحل رو کامل انجام دادم و کارتریج رنگی رو شارژ کردم. وقتی که کارتیج رو نصب کردم Align رو هم انجام دادم و پرینتر مشکلی با کارتیج نداشت و صفحه تست رو هم چاپ کرد.

ولی وقتی نرم افزار HP Solution Center رو باز کردم دیدم مقدار جوهر کارتریج رنگی مثل قبلا هست و تغییری نکرده. این هم عکسش:

مشکل از کجا میتونه باشه؟ چون من پرینتر رو خاموش و روشن هم کردم و از برق هم کشیدم اما فرقی نکرد.

کارتریج مشکی وقتی به انتهاش رسید سوخت. مثل اینکه خود پرینتر اینکار رو برای کارتریج هایی که تموم میشه میکنه. پس با این حساب اگه کارتیج رنگی هم بعد از چاپ 3-4 عکس به انتها برسه میسوزه؟

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام

بعد شارژ ميزان رنگها پر نميشه پس خيالتون راحت.
    اما اينجور هم نيست كه تا سطح رنگها به انتها رسيد كارتريج بسوزه. معمولش اينه كه چند تا نكته رعايت كنيد خراب نميشه كارتريج اينكه در حالت روشن بودن دستگاه كارتريج خارج نكنيد. موقع حمل كارتريج دقت كنيد آسيب نبينه. هميشه كارتريج اصل با هولوگرام بخريد. در صورت پيغام خطا با دستمال و الكل اتصالات رو تميز كنيد.
    پس ملاك سطح رنگها نيست ملاك پرينت كردن دستگاه هست.

5. این کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بعد شارژ ميزان رنگها پر نميشه پس خيالتون راحت.
    اما اينجور هم نيست كه تا سطح رنگها به انتها رسيد كارتريج بسوزه. معمولش اينه كه چند تا نكته رعايت كنيد خراب نميشه كارتريج اينكه در حالت روشن بودن دستگاه كارتريج خارج نكنيد. موقع حمل كارتريج دقت كنيد آسيب نبينه. هميشه كارتريج اصل با هولوگرام بخريد. در صورت پيغام خطا با دستمال و الكل اتصالات رو تميز كنيد.
    پس ملاك سطح رنگها نيست ملاك پرينت كردن دستگاه هست.
    ممنون پس با این حساب الان اگه من از این کارتریج استفاده کنم مقدارش تو نرم افزار تغییر نمیکنه؟

باید هر چند روز یکبار مقدار جوهر رو با نرم افزار چک کنم و اگه دیدم مقدارش پایینتر رفته دوباره شارژش کنم یا اینکه راه دیگه ایی هم برای فهمیدن زمان شارژ کارتریج هست؟ چون نمیخوام مقدارش از این حد کمتر بشه.

من به این دلیل گفتم کارتریج مشکی ام سوخت چون کارتریج که فابریک خودش بود. وقتی کارتریج مشکی رو شارژ کردم و تو دستگاه گذاشتم پیغام Used رو میداد. چند جا هم که رفتم بهم گفتند ممکنه به خاطر تموم شدن کارتریج، دستگاه اونو از کار انداخته باشه یجورایی مثل تاریخ انقضا.

در مورد روشن بودن پرینتر هنگام خارج کردن کارتریج که گفتید؛ پرینتر من باید اول روشنش کنم تا بشه کاتریج رو باز کرد. اینو تو راهنماش گفته. یعنی اینکار باعث خراب شدن کارتریج مشکی شده؟

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون پس با این حساب الان اگه من از این کارتریج استفاده کنم مقدارش تو نرم افزار تغییر نمیکنه؟

باید هر چند روز یکبار مقدار جوهر رو با نرم افزار چک کنم و اگه دیدم مقدارش پایینتر رفته دوباره شارژش کنم یا اینکه راه دیگه ایی هم برای فهمیدن زمان شارژ کارتریج هست؟ چون نمیخوام مقدارش از این حد کمتر بشه.

من به این دلیل گفتم کارتریج مشکی ام سوخت چون کارتریج که فابریک خودش بود. وقتی کارتریج مشکی رو شارژ کردم و تو دستگاه گذاشتم پیغام Used رو میداد. چند جا هم که رفتم بهم گفتند ممکنه به خاطر تموم شدن کارتریج، دستگاه اونو از کار انداخته باشه یجورایی مثل تاریخ انقضا.

در مورد روشن بودن پرینتر هنگام خارج کردن کارتریج که گفتید؛ پرینتر من باید اول روشنش کنم تا بشه کاتریج رو باز کرد. اینو تو راهنماش گفته. یعنی اینکار باعث خراب شدن کارتریج مشکی شده؟
    ببين اون نرم افزار يه چيز كاملا الكي هست. شما 100 تا كاغذ بده به دستگاه يكي يه خط توشون باشه اون سطح رنگها رو خالي نشون مي ده. مثل بنزين ماشين نيست كه داخل باك درجه باشه. ديگه به هيچ وجه ميزان جوهرها براي يه كارتريج بر نمي گرده.(البته يك سري روش هست براي ريست كارتريج hp كه دوستان موافق بودند همين جا ميذارم براي شماره هاي 21-22-27-28-56-57-58- و...)
    شما به محض اين كه ديدي چاپت خراب شده و داره يك سري رنگها رو نمي زنه شارژ كن و هيچ وقت نذار كارتريج خالي خالي بشه ميتوني خودتم حدسي شارژ كني يه 50 تا پرينت كردي جوهر بريز.
    اگه پيغام used ميده احتمال زياد ريست ميشه فقط يادم نيست شمارش چند بود(؟)
    اينا همش احتماله براي اينكه خراب نشه كارتريج توي سايت خارجي هم ديدم. دستگاه رو خاموش كنيد اگه حمل كننده كارتريج ها با دست حركت كرد بياريدش جايي كه ميشه كارتريج ها رو خارج كرد بعد كارتريج ها رو خارج كنيد.
    اگه حركت نمي كرد كاريش نداشته باشيد.

8. 2 کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ببين اون نرم افزار يه چيز كاملا الكي هست. شما 100 تا كاغذ بده به دستگاه يكي يه خط توشون باشه اون سطح رنگها رو خالي نشون مي ده. مثل بنزين ماشين نيست كه داخل باك درجه باشه. ديگه به هيچ وجه ميزان جوهرها براي يه كارتريج بر نمي گرده.(البته يك سري روش هست براي ريست كارتريج hp كه دوستان موافق بودند همين جا ميذارم براي شماره هاي 21-22-27-28-56-57-58- و...)
    شما به محض اين كه ديدي چاپت خراب شده و داره يك سري رنگها رو نمي زنه شارژ كن و هيچ وقت نذار كارتريج خالي خالي بشه ميتوني خودتم حدسي شارژ كني يه 50 تا پرينت كردي جوهر بريز.
    اگه پيغام used ميده احتمال زياد ريست ميشه فقط يادم نيست شمارش چند بود(؟)
    اينا همش احتماله براي اينكه خراب نشه كارتريج توي سايت خارجي هم ديدم. دستگاه رو خاموش كنيد اگه حمل كننده كارتريج ها با دست حركت كرد بياريدش جايي كه ميشه كارتريج ها رو خارج كرد بعد كارتريج ها رو خارج كنيد.
    اگه حركت نمي كرد كاريش نداشته باشيد.
    ممنون از راهنمایی خوبتون. اگه منظورتون شماره کارتریج بود، شمارش 901 هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

آقا محمد ببخشید که من همش سوال میپرسم!

شما گفتید که به آمار اون نرم افزار توجه نکنم. پس یعنی پرینت هایی که از این به بعد میگیرم هم باعث میشه نوار مربوط به مقدار رنگ کارتریج پایین میره و به انتهاش میرسه و همون جا میمونه؟
    میخواستم بدونم پرینتر شما هم همین جوریه و نوارش به آخر رسیده؟ چون کارتریج مشکی ام وقتی به پله ای یکی مونده به آخر رسید دیگه رنگش تموم شد. در کل میخواستم بدونم برای شما چه جوریه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

آقا ممنون میشم جواب بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه varians's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    گنبد کاووس استان گلستان

پيش فرض

آقا من پرینترمو می خوام برای اولین بار شارژ کنم. مشکلی نداره الان که شارژ رو یکی دو خط نشون میده شارژ کنم ؟ یا حتما منتظر بشم که کامل خالی بشه و چاپ نکنه بعد شارژ کنم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •