تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 162 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

داره خودمونی میشه hamed_a182's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    من شنیدم اچ پی نسبت به کانن و اپسون کیفیت چاپش کمتره درسته؟
    شارژ کردن کیفیتو پایینتر نمیاره؟ ما که کانن و شارؤ میکردیم اصلال کیفیتش فرق نمیکرد

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

من شايد canon ip 4700 گرفتم در مورد canon ها شارژ كردنشون راحته ؟ قضيه چيپ به چه صورته ؟

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من شنیدم اچ پی نسبت به کانن و اپسون کیفیت چاپش کمتره درسته؟
    شارژ کردن کیفیتو پایینتر نمیاره؟ ما که کانن و شارؤ میکردیم اصلال کیفیتش فرق نمیکرد
    تمام پرينترهاي جوهر افشان اگه هدشون خوب كار كنه يعني خراب و يا خشك نشده باشه براتون كيفيت خوبي ارائه مي دن.
    بر عكس بهترين پرينتر هم اگه رنگ نامناسب و هدي كه خوب كار نكنه و نازل هايي كه با جوهر خشك شده گرفته شده باشند كيفيت خيلي پاييني از چاپ رو به شما نشون مي دن.
    ديروز با يك t50 كه همه به عنوان يه پرينتر خوب ازش ياد مي كنند يه منظره چاپ كردم كه واقعا چاپ بدي داشت.
    حالا البته پرينتر جاي خطر كردن نداره اگه مدلي مد نظرتون هست كه قبلا هم شارژش كرديد و كيفيتش هم خوبه خب همون رو بگيريد از هر برندي باشه مهم نيست.
    نه توي مبحث شارژ ممكنه جوهري كه استفاده مي كنيد كيفيت پاييني داشته باشه بنابراين رنگها طبيعي از آب در نياد و گرنه كيفيت چاپ چه قبل و چه بعد از شارژ پايين نخواهد آمد. يك مخزن رنگ داريم كه دوباره پر ميشود هرچند رعايت كليه اصول مثل هواگيري كه در بالا تاكيد كرديم هم مهم و موثر خواهد بود.
    موفق باشيد.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من شايد canon ip 4700 گرفتم در مورد canon ها شارژ كردنشون راحته ؟ قضيه چيپ به چه صورته ؟
    خب شركتهاي سازنده براي اينكه كارتريج قابل شارژ نباشه اكثرا روي كارتريج يك شمارنده گذاشتن كه بعد از تعداد معيني پرينت ديگه دستگاه اجازه چاپ رو به شما نمي ده تا كارتريج عوض كنيد.(مثل كارت تلفن كه تموم ميشه)
    حالا بعضي ها كمتر گير ميدن مثل hp بعضي ها هم مثل Epson گير اساسي! مي دن و بلافاصله بايد كارتريج عوض بشه. 4700 كانن هم همينطور هست.
    راه حل در مورد دستگاههايي كه چيپ بلافاصله پس از تعداد مشخصي برگه ديگر اجازه چاپ نمي دهد اينست كه از كارتريج هايي استفاده بشه كه به صورت خودكار يا با فشردن يك كليد ريست ميشوند.
    همانند مخزن هاي رنگ يا تانك خودمان!
    بنابراين اگر ميخوايد از اين دستگاه ها بخريد و هزينه خريد كارتريج هم براي شما زياد است مي بايست به فكر كارتريج قابل شارژ يا تانك براي دستگاه خود باشيد.

5. 3 کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض 4700

سلام
    دوست من
    کنن هم میتونی کارتریج های فابریکشو بدونه محدودیت شارژ کنی موقعی که اخطار میده که کارتریج هایت تموم میشه میتونی با یک دکمه که روی دست گاه هست eror رو بگیری تا دیگه اخطار نده
    الان 4700 با تانکش شده 150000

7. این کاربر از mahagostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

من فکر نمیکنم wwm جزو جوهر های مرغوب باشه
    مارک هایی مثل
    wox
    inktec
    nano
    mir
    خیلی خیلی بهتر از wwm هست
    البته اینو تجریه 10 ساله من توی اینکار میگه
    wwm جوهر بدی نیست اما جزو جوهر های خوب همنیست
    با تشکر از محمد جان به خاطر آموزش کاملشون. اگر میشه رنگ فونت توی فیلم رو عوض کن مثلا با مشکی بنویس چون چشم در اومد تا خوندمش...!
    راستی درباره اون قوطی جوهر ها که توی فیلم هست یه توضیحی بده....جوهر خوبیه؟ برم بگم چی میخوام؟ رنگ مشکیشو داره؟ چون من برای رنگی از کیت استفاده میکنم.
    من از inkjet برای رنگی استفاده میکنم.....جوهر خوبی هست...
    راستی دوستان من یه مشکلی دارم امروز پرینترم ارور low ink رو داد برای کاتریج مشکی اما من تازه شارژش کردم یعنی برای اولین بار دادم بیرون شارژش کردن چون مغازه در دسترسم نبود تا ازش شارژر بخرم...حالا به نظرتون چه کار کنم؟ شارژر مشکی چنده؟ تست گرفتم رنگ مشکی رو نمیزنه وگرنه رنگی هارو کامل میزنه.
    اینم عکس:

Last edited by roteal2007; 04-02-2011 at 17:10.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با تشکر از محمد جان به خاطر آموزش کاملشون. اگر میشه رنگ فونت توی فیلم رو عوض کن مثلا با مشکی بنویس چون چشم در اومد تا خوندمش...!
    راستی درباره اون قوطی جوهر ها که توی فیلم هست یه توضیحی بده....جوهر خوبیه؟ برم بگم چی میخوام؟ رنگ مشکیشو داره؟ چون من برای رنگی از کیت استفاده میکنم.
    من از inkjet برای رنگی استفاده میکنم.....جوهر خوبی هست...
    راستی دوستان من یه مشکلی دارم امروز پرینترم ارور low ink رو داد برای کاتریج مشکی اما من تازه شارژش کردم یعنی برای اولین بار دادم بیرون شارژش کردن چون مغازه در دسترسم نبود تا ازش شارژر بخرم...حالا به نظرتون چه کار کنم؟ شارژر مشکی چنده؟ تست گرفتم رنگ مشکی رو نمیزنه وگرنه رنگی هارو کامل میزنه.
    اینم عکس:

فونت فقط به دليل اين نيست كه رنگش بد هست كيفيتش رو خيلي كم كردم تا بتونم با اين اينترنت ذغالي آپلود كنم و هم شما راحت تر دانلود كنيد با برنامه corel video studio كار كردم ولي اينقدر اذيت كرد سر قضيه فونت فارسي كه ساپورت نميكنه كه ديگه فكرم به اونجا ها نرسيده. نگاه ميكنم اگه سورسش رو پيدا كردم با يه رنگ ديگه مي نويسم.
    اين قوطي ها جاي رنگها نيست رنگ اصلي wwm بوده كه اينها رو ريختم توي اين قوطي ها و براي مصرف پرينترم توي خونه آوردم!
    كلا شارژ كه بشه كه سطح رنگها بر نميگرده چون سنسور براي تشخيص ميزان رنگ نداره و مهم هم نيست تا زماني كه دستگاه ارور نداده و چاپ ميكنه موردي نداره.
    اما اگه توي چاپ رنگ مشكي مشكل داريد كارتريجتون رو با استفاده از كيت شارژ سرويس كنيد.
    مقداري از رنگ رو خارج كنيد تا تست روي دستمال كاغذي خوب بشه(مثل فيلم!)

10. 3 کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    با سپاس فراوان . بسیار مورد استفاده بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

فونت فقط به دليل اين نيست كه رنگش بد هست كيفيتش رو خيلي كم كردم تا بتونم با اين اينترنت ذغالي آپلود كنم و هم شما راحت تر دانلود كنيد با برنامه corel video studio كار كردم ولي اينقدر اذيت كرد سر قضيه فونت فارسي كه ساپورت نميكنه كه ديگه فكرم به اونجا ها نرسيده. نگاه ميكنم اگه سورسش رو پيدا كردم با يه رنگ ديگه مي نويسم.
    اين قوطي ها جاي رنگها نيست رنگ اصلي wwm بوده كه اينها رو ريختم توي اين قوطي ها و براي مصرف پرينترم توي خونه آوردم!
    كلا شارژ كه بشه كه سطح رنگها بر نميگرده چون سنسور براي تشخيص ميزان رنگ نداره و مهم هم نيست تا زماني كه دستگاه ارور نداده و چاپ ميكنه موردي نداره.
    اما اگه توي چاپ رنگ مشكي مشكل داريد كارتريجتون رو با استفاده از كيت شارژ سرويس كنيد.
    مقداري از رنگ رو خارج كنيد تا تست روي دستمال كاغذي خوب بشه(مثل فيلم!)
    محمد جان باز توضیح خیلی کاملی داد که ازش ممنونم برای تکمیل صحبت هاش
    اگر جوهر از نازلای هد بیرون نماد فقط3 تا قطره اب جوش روی دستمال کاغذی بچکون و بلافاصله هد روروی دستمال کاغذی بزار اینطوری هرارت اب جوش نازلارو باز میکنه و بعد دستمال کاغذی جوهر های توی هدو میکشه اگر گرفتگی داشته باشه اینطور باز میشه

13. این کاربر از mahagostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

الان بخوايم بگيريم ميشه همون اول به فروشنده بگيم كارتريج قابل شارژ يا تانك بزاره بجاي كارتريج اصلي؟
    بعد اينكه تانك بهتره بگيريم يا كارتريج قابل شارژ؟
    در صورت نصب تانك يا كارتريج قابل شارژ قضيه چيپ چي ميشه ؟ خودشون چيپ دارن يا بايد چيپ كارتريج اصلي بندازيم روش؟ اگه خودش داره چيپ تانك هم بايد ريست بشه؟
    Last edited by starpars; 04-02-2011 at 21:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •