تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 160 از 162 اولاول ... 60110150156157158159160161162 آخرآخر
نمايش نتايج 1,591 به 1,600 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام به دوستان عزيز و گرامي ؛
    من يه سوال در مورد پرينترهاي جوهري اپسون دارم .
    بعضي وقتا پيش مي ياد كه وقتي از كاغذ فتوگلاسه براق گرم بالا (البته گرم كاغذ براي دستگاه مجازه و تعريف شده ) جهت پرينت استفاده مي شه . پرينتر كاغذ را بيرون مي دهد و عمليات چاپ انجام نمي شود. در حالي كه مثلا با كاغذ فتوگلاسه مات يا كاغذ معمولي هشتاد گرمي مشكلي ندارد و چاپ انجام مي شود. با نهايت تشكر و احترام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با چند بار نازل چك يا هد كلين هوا گيري انجام مي شه . فقط دقت كن موقع چسبوند برچسب راههاي ورود هوا بسته نشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم مشخصات پرینتر کنن i990چیه و ایا امکان نصب تانک بهش هست لطفا اهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام به اساتید
    بنده پرینتر جوهر افشان HP Deskjet 1510 series دارم
    تا الان فقط یکبار کارتریج نو خریدم ولی از این به بعد تصمیم دارم اونو شارژ کنم
    آموزش شارژ رو در پست اول دیدم ولی وسایلش مثل جوهر و سرنگ و ... رو از کجا میتونم تهیه کنم و قیمتش حدودا به چه صورته؟
    اگه امکان داره دقیقا بگید چه چیزایی برای شارژ کردن باید بخرم.

ممنون

داره خودمونی میشه Amin.ak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    خرمدره

پيش فرض

سلام
    دوستان و مهندس های محترم
    ببخشید گروه تلگرام در باره پرینتر و دستگاه کپی برای تبادل اطلاعات و کمک گرفتن از اساتید این کار هستش
    اگه باشه ممنون میشم من رو هم عضو کنیین
    09357220982
    یا تو خصوصی برام لینک بفرستین
    با تشکر فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم پرینترمن hp 4630و کارتریج ان hp 61 است وقتی انرا شارژمکنم در هر قسمت 2 ml جوهر

تزریق مکنم درقسمت ابی و قرمز تمام جوهر را تزریق مکنم ولی وقتی در قسمت زرد جوهر تزریق می کنم بعد از نیم میل

پرمی شود و جوهر سرازیر می شود علت چیست و برای خوب شدن ان چه باید کرد ؟نظزشما درمورد پرینترhp 4630
    چیست ایا می شود انرا مخزنی کرد؟ لطفا اموزش مخزنی کردن انرا قرار دهید با تشکر

داره خودمونی میشه chubin009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و ور

پيش فرض

سلام
    مدل پرینتر : R295 اپسون
    یک مشکلی برای پرینتر من پیش اومده نمیدونم علتش چیه لطفا راهنمایی نمایید :
    امروز که نازل چک گرفتم رنگ مشکی را زرد چاپ کرد.منم هد کلین کردم و بعد باهاش یک متن را در حالت سیاه سفید چاپ گرفتم که باز متن را به رنگ زرد چاپ کرد درحالی که تنظیم پرینتر روی حالت سیاه سفید بود. علت این اتفاق چی میتونه باشه ؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان,خسته نباشید
    من تازه پرینتر خریدم و اطلاعاتی در مورد پرینتر ندارم(مدل پرینترم canon mg2440)
    چند تا سوال در مورد مخزن های جوهر داشتم
    1.آیا همراه با مخزن رنگ کارترج مخصوص ارائه میشه یا باید با تغییر در کارترج های پرینتر به خود کارترج های پرینتر متصل کرد؟(در صورت مثبت بودن جواب آیا میشود در صورتی که مخزن مخصوص پرینتر ارائه نشده یک مخزن خالی گرفته و اون رو به کارترج های پرینتر متصل کرد؟)
    2.آیا مخزن های رنگ پمپ برای فشار دادن رنگ دارند یا باید بالاتر از پرینتر قرار بگیرد با هیچکدام؟
    3.اینکه مخازن جوهر برای پرینتر های مختلف فرق داره دقیقا چیش فرق داره :
    الف.فقط رنگی که توشه فرق داره ؟ (اگه جواب مثبته یعنی اگه یه مخزن خالی بدون رنگ بگیریم میشه برای پرینتر های مختلف استفاده کرد و با رنگ مناسب پرش کرد؟)
    ب.تکنولوژی هاشون فرق داره ؟ (اینکه بعضی پرینتر ها چهار رنگ و بعضی 6 رنگ هستند رو میدونم منظورم غیر از این ها است)

داره خودمونی میشه chubin009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و ور

پيش فرض

سلام دوستان,خسته نباشید
    من تازه پرینتر خریدم و اطلاعاتی در مورد پرینتر ندارم(مدل پرینترم canon mg2440)
    چند تا سوال در مورد مخزن های جوهر داشتم
    1.آیا همراه با مخزن رنگ کارترج مخصوص ارائه میشه یا باید با تغییر در کارترج های پرینتر به خود کارترج های پرینتر متصل کرد؟(در صورت مثبت بودن جواب آیا میشود در صورتی که مخزن مخصوص پرینتر ارائه نشده یک مخزن خالی گرفته و اون رو به کارترج های پرینتر متصل کرد؟)
    2.آیا مخزن های رنگ پمپ برای فشار دادن رنگ دارند یا باید بالاتر از پرینتر قرار بگیرد با هیچکدام؟
    3.اینکه مخازن جوهر برای پرینتر های مختلف فرق داره دقیقا چیش فرق داره :
    الف.فقط رنگی که توشه فرق داره ؟ (اگه جواب مثبته یعنی اگه یه مخزن خالی بدون رنگ بگیریم میشه برای پرینتر های مختلف استفاده کرد و با رنگ مناسب پرش کرد؟)
    ب.تکنولوژی هاشون فرق داره ؟ (اینکه بعضی پرینتر ها چهار رنگ و بعضی 6 رنگ هستند رو میدونم منظورم غیر از این ها است)

سلام
    این تاپیک خیلی وقته کسی جواب نمیده . من با توجه به پرینتر خودم بعضی از جوابا رو میدم :
    1- شما وقتی مخزن میگیری خودش کارتریج هم داره از داخل مخزن یکسری شلنگ بیرون اومده که به به یکسری کارتریج وصلن . جدا نیستن از هم که مثلا شما مخزن رو بگیری و کارتریج رو نگیری . بهم متصل اند.
    کارتریج های خودتون رو در میارن و اون را جایگزین می کنن.
    2- باید مخزن رو هم سطح پرینتر قرار بدین نه بالاتر و نه پایین تر . خود پرینتر موقع نیاز به جوهر ، جوهر رو مکش میکنه . باید شلنگ های متصل بین تانک و کارتریج هوا نداشته باشن تا جوهر ها به راحتی داخل کارتریج کشیده بشن و از داخل کارتریج به روی کاغذ منتقل بشن.
    3- اینجور که من دیدم به نظر فرق داشته باشن ولی دقیقا نمیدونم.

10. این کاربر از chubin009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

سلام دوستان یه جوهر افشان hp دارم جی 4580 یکسالی استفاده نکردم کاتریج هاش میدونم خشک شده میخوام برم کاتریج بخرم ولی اولش میخوام بدونم دستگاه هدش سالمه یا نه ک الکی پول جوهر ندم . درضمن دستگاه موقعی ک پرینت یا کپی میزنم کاغذ رو میکشه هد قشنگ کار میکنه مشخصه داره یه چیزیو روی کاغذ چاپ میکنه ولی کاغذ ک میاد بیرون سفیده
    میخواستم بدونم چطور هد رو تست کنم رنگ 901 هم میخوره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •