تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 157 از 162 اولاول ... 57107147153154155156157158159160161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,561 به 1,570 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

اگه نباشه جاش خالی می مونه malakhak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

اینم اضافه کنم:

ارور پرینتر:

اسم این قطعه رو نمیدونم چیه ولی اینی که ازش عکس گرفتم فابریک خوده پرینترمه . این که روش باشه کلاً تا روشنش کنم همین صفحه ارور میاد و هیچ کاری نمیشه کرد

ولی یدونه شبیه همین از رو پرینتر قبلیم (که اونم hp بود فقط اون سایز A3 با کارتریج 920 بود . این پرینترم کارتریج 564 روشه.) درآوردم گذاشتم ، الان فقط موقعی که دستور پرینت و کپی بدم این ارور میاد. مثلاً اگه هد کلین کنم کاغذ میکشه و ارور نمیده فقط چیزی پرینت نمیکنه کاغذ سفید میاد . یا از فرم های خود پرینتر بخوام پرینت کنم ارور نمیده ،

ببخشید زیاد حرف زدم هاااااا

فقط میخوام بدونم با این قیمت بالای کارتریج 564 حدود 150 تومن اگه اشکال از چیزه دیگه ایه نرم الکی کارتریج بخرم

البته این کارتریج هایی هم که تا الان استفاده میکنم . با سرنگ از روی نمد توش جوهر میریزم و قدیمی و داغون هستن نزدیک 1 سال کار کردن

و همون درباره کارتریج قابل شارژ یا مخزن که خودشون چیپست دارن نطرتون رو بگید

این تایپیک چرا اینقدر داغون شده ؟ کسی نیست یه جواب به ما بده ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    یه پرینتر epson stylus cx9300f دارم
    هنوز نصف کارتریجاش مصرف نشده ارور میده که تموم شده و باید عوض شه
    میخواستم ببینم برنامه ای واسه ریست کردن چیپ ست هاش نیس؟
    تو گوگل که سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
    ممنون میشم راهنمایی کنید اگه میتونید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

اینم اضافه کنم:

ارور پرینتر:

اسم این قطعه رو نمیدونم چیه ولی اینی که ازش عکس گرفتم فابریک خوده پرینترمه . این که روش باشه کلاً تا روشنش کنم همین صفحه ارور میاد و هیچ کاری نمیشه کرد

ولی یدونه شبیه همین از رو پرینتر قبلیم (که اونم hp بود فقط اون سایز A3 با کارتریج 920 بود . این پرینترم کارتریج 564 روشه.) درآوردم گذاشتم ، الان فقط موقعی که دستور پرینت و کپی بدم این ارور میاد. مثلاً اگه هد کلین کنم کاغذ میکشه و ارور نمیده فقط چیزی پرینت نمیکنه کاغذ سفید میاد . یا از فرم های خود پرینتر بخوام پرینت کنم ارور نمیده ،

ببخشید زیاد حرف زدم هاااااا

فقط میخوام بدونم با این قیمت بالای کارتریج 564 حدود 150 تومن اگه اشکال از چیزه دیگه ایه نرم الکی کارتریج بخرم

البته این کارتریج هایی هم که تا الان استفاده میکنم . با سرنگ از روی نمد توش جوهر میریزم و قدیمی و داغون هستن نزدیک 1 سال کار کردن

و همون درباره کارتریج قابل شارژ یا مخزن که خودشون چیپست دارن نطرتون رو بگید
    این اررو چی هست نمیدونم
    عکس دومی مربوط به هد پرینتر 7000اچ پی هستش مشکلش چی داداش؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام
    سوالی داشتم در مورد پرینتر 7000 اچ پی اینکه بعد از مدتی راه اندازیش کردم هد تمیز کردم کارتریج ها رو هم تمیز کردم و جوهر خریدم البته جوهر ایپسون بهم داده فروشنده گفت که این جوهر بهتره از اچ پی چون ذرات جوهرش ریز تره حالا نمیدونم کلاه گذاشته یا نه بهر حال خریدم و کارتریج شارژ کردم و کلی نمونه رنگ باهاش چاپ زدم تا اینکه رنگه تنظیم شدن و در اخر هد کلینر هم انجام دادم ولی توی برنامه نقاشی 4رنگ رو کشیدم و تست زدم رنگ قرمز رو کم رنگ و متمایل به نارنجی میزنه و ابی رو هم ابی اسمانی میزنه درصورتی که من در برنامه نقاشی رنگ ابی پرنگ رو تست زدم
    دلیلش چی میتونه باشه؟؟
    اینم بگم عکس باهاش چاپ میکنم کیفیتش خوبه ولی رنگ بندی کم رنگ هست مثلا بلوز قرمز رنگ رو کم رنگ مییزنه یا ابی پرنگ رو کم رنگ
    راهنمایی در حد تیم ملی میخوام بدین
    درضمن قرار هست واسش مخزن بخرم که به صرف تر باشه حوصله شارژ کردن زود به زود ندارم به نظرتون مخزنی بهتره یا همین کاتریج رو بزارم با مدرک توضیح بدین باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام یه مورد دیگه اینکه چطور میتونم توی تنظیمات 7000با ماکزیمم dpiکه توی مشخصات فنی داده چاپ کنم 1200در 4800
    هرجاش گشتم نبود فقط یه گزینه بود که رزولیشن میزد که روی 600بود و امکان تغییر نداشت
    منتظر راهنمایی خوبتون هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه malakhak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

این اررو چی هست نمیدونم
    عکس دومی مربوط به هد پرینتر 7000اچ پی هستش مشکلش چی داداش؟؟؟
    نه این هد پرینتر b209a هستش خراب شده

داره خودمونی میشه 16010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    khash

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه پرینتر Epson L110 جوهر افشان رنگی از نوع تانک دارش خریدم
    بعد از اینکه مخازن(تانک) رو با رنگ پر کردم رفتم سراغ نصب پرینتر و بعد از نصب نصبش با موفقیت انجام گرفت ولی الان که پرینت می زنم کاغذ سفید میاد بیرون و اصلا روش چیزی چاپ نمیشه
    با یکی از دوستان مشوت کردم که گفت باید کد رنگها رو بهش تعریف کنی بعد راه می افته البته ناگفته نماند که توی کارتن جوهر ها یک راهنما هستش که بعد از نصب پرینتر یه آیکون قسمت استارتاپ سیستم اضافه میشه و بعد از باز کردن آیکون یه قسمت هستش که بعد از کلیک روی آن قسمت میشه کد رنگها رو تعرف کرد ولی دوستان در حال حاضر آیکون توی سیستم من هم هستش ولی اون قسمتی رو که در راهنما توضیح داده نیستش
    الان کسی از دوستان هسشت کامل توضیح بده که چکار بایستی انجام بدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام،یه سوال داشتم از خدمت دوستان عزیز و گرامی:
    پرینتر جوهر افشان Epson T50 دارم که یه مدت خیلی کوتاه حدودا 20 روز باهاش فقط پرینت تک رنگ (سیاه) زدم البته زیاد حدود 200 یا 300 برگ ولی پرینت رنگی اصلا نزدم تا حدود روز دهم ، یازدهم یکی دو تا پرینت رنگی فول کالر باهش زدم اصلا مشکل نداشت و چند تا هم نازل چک گرفتم که حرف نداشت و بعد دو باره تک رنگ سیاه زدن شروع شد حدود روز بیستم خواستم یه فول کالر دیگه بگیرم که رنگ Cyan اصطلاحا خط خط مینداخت تو چاپ بعد نازل گرفتم همه ی رنگها عالی بود و Cyan هم خوب بود فقط خطوط نازل یه کم یه حالت یکسانی نداشتن (بالا ، پایین بودند) و بعضی هاشون سایه داشتند، بعد هواگیری کردم( CISS و لوله ها و........) با زهم اون مشکل هست ؟؟؟؟؟؟؟؟ چه را هی رو پیشنهاد میکنید انجام بدم ؟؟؟؟؟
    بنظرتون گرفتگی داره؟؟؟؟؟
    با حلال شستشو بدم؟؟؟؟
    حلال قوی بگیرم یا ضعیف؟؟؟؟؟
    اگه ممکنه راهنماییم کنید چکار کنم؟؟؟؟
    تشکر فراوان

داره خودمونی میشه navareh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

با توضیحات شما هد کارتریج من از بین رفته
    از کجا بخرم؟
    یا لطف کنید ادرس بدید پرینترم را بیارم برای تعمیر.البته اگر ممکنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام دوستان من
    کارتریج پرینتر کنون mg5540 رو شارژ کردم
    جا گذاری هم کردم. میزنه که هنوز کارتریج خالی هست چی کار کنم؟ نیازمند راهنمایتان هستم
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •