تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 162 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

سلام مهران جان آقا من یه سوال دارم
    این کیت شارژی که من گرفتم روش ننوشته برای کاتریج شماره 60 اما طرف گفت به همه کاتریجای رنگی میخوره . آیا من از این استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
    راستی برای کاتریج سیاهش کیت نبود طرف گفت خودت شارژش کن بعد با دستمال تمیز کن چند بار.
    یه توضیح کوچیک میدی که من باید چیکار کنم ؟
    ---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

سلام عزیز
    شما هر مغازه لوازم التحریر بری کاغذ گلاسه پیدا میکنی فقط کاغظ HP هر جایی پیدا نمیشه حتی خیابان ایرانشهر
    هست اما کمه
    نه مشکلی پیش نمیاد.برای 22 57 34 136 135 60 121 و ... یکیه.
    فقط مال کارتریج مشکی در صورت خشک نشدن نیازی به کیت نیست.وگرنه باید از کیتی استفاده کنی که زیر هدش بلند باشه,
    کاغذ hp به این غلت هرجایی نیست که قیمتش بالاست.و دقت کنید.کاغذ هایی که پشتش زبر است را نخرید این قلابی است.کاغذی که پشتش میسره را بخرید

2. 2 کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه reza_kami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ممنونم بابت راهنماییت
    آقا من خیابان ایرانشهر که رفتم برای خرید جوهر ، هر جوهری که بخوای بود بجز inktec . به زوری یه جا پیدا کردم که 100 سی سی داشت . همه مارکای مختلف بود مثلا inkmake پر بود اما جوهر خوبی نیست یا مثلا یه اسمی مثل tny ink بود گفتن که مال خود کمپانی inktec هست من باور نکردم. مثلا vox هم بود که خیلی گرون بود. شما بعد از inktec چه جوهری رو برای hp پیشنهاد میکنی ؟
    این تصویر جوهراییه که خریدم. خوبن ؟

Last edited by reza_kami; 15-04-2011 at 10:27.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

من يه پرينتر c5283 اچ پي دارم تنها مشكلي كه داشت پورت رو نميشناخت و بعضي موقعها ورق تو پرينتر جمع ميكنه يا ارور ميده كه موقعي كه ميخواد پرينت بگيره ميگه ورق موجود نيست( در واقع كاغذ رو نميكشونه).

من بردم يه نماينده اچ پي خيابون ايرانشهر روبروي پست خونه، بررسي كردن كه پورتي كه ميخواد بهش وصل شه شاخه سوزني داره يكي از شاخهاي سوزنيش كج شده بايد عوض شه كه كلا ميشه 5 تومان.

اما زنگ زدن ميگن اين قطعه كه عوض شده به پرينتر نميخوره ميگه بايد بردش عوض شه 50 تومان ميشه!!!

دوباره زنگ زدن ميگن يه مشكلاتي هست كه مثل جمع كردن ورق يا ارور تموم كردن نشون ميده براي تعميرش 20 تومان ميشه!!

حالا من نميدونم اينها راست ميگن كلاه بردار نيستن؟

ارزشش رو داره بهشون بگم تعمير كنن؟ يا برم يه پرينتر نو بخرم؟
    Last edited by farhad_realmadrid; 15-04-2011 at 14:10.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

يه سوال:

كارتريچهاي پرينتر من سياه و رنگيش خراب شده بود مجبور شدم نو بخرم.

در كنارش يه رنگ براي شار‍‍‍ژ كردنش خريدم ماركش inknara 200 ميلي حدود 7 تومان خريدم خوبه؟

كارتريچ سياه:141

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

سلام

من يه پرينتر c5283 اچ پي دارم تنها مشكلي كه داشت پورت رو نميشناخت و بعضي موقعها ورق تو پرينتر جمع ميكنه يا ارور ميده كه موقعي كه ميخواد پرينت بگيره ميگه ورق موجود نيست( در واقع كاغذ رو نميكشونه).

من بردم يه نماينده اچ پي خيابون ايرانشهر روبروي پست خونه، بررسي كردن كه پورتي كه ميخواد بهش وصل شه شاخه سوزني داره يكي از شاخهاي سوزنيش كج شده بايد عوض شه كه كلا ميشه 5 تومان.

اما زنگ زدن ميگن اين قطعه كه عوض شده به پرينتر نميخوره ميگه بايد بردش عوض شه 50 تومان ميشه!!!

دوباره زنگ زدن ميگن يه مشكلاتي هست كه مثل جمع كردن ورق يا ارور تموم كردن نشون ميده براي تعميرش 20 تومان ميشه!!

حالا من نميدونم اينها راست ميگن كلاه بردار نيستن؟

ارزشش رو داره بهشون بگم تعمير كنن؟ يا برم يه پرينتر نو بخرم؟
    عزیزم شما احتمال 100 درصد کاغذ که گیر کرده بود از جلو کشیدی.و چرخ دنده شکست.که eror paperjam میدهد.
    اگر با 20 تومن گفت حل میشه ببر.من این مشکل رو 40 تومن میگیرم.چون قطعه اوراقی زیاد ندارم.
    اما نشناختن usb ملا برد است.شاید قلع usb کنده شده باشد.

---------- Post added at 09:27 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

ممنونم بابت راهنماییت
    آقا من خیابان ایرانشهر که رفتم برای خرید جوهر ، هر جوهری که بخوای بود بجز inktec . به زوری یه جا پیدا کردم که 100 سی سی داشت . همه مارکای مختلف بود مثلا inkmake پر بود اما جوهر خوبی نیست یا مثلا یه اسمی مثل tny ink بود گفتن که مال خود کمپانی inktec هست من باور نکردم. مثلا vox هم بود که خیلی گرون بود. شما بعد از inktec چه جوهری رو برای hp پیشنهاد میکنی ؟
    این تصویر جوهراییه که خریدم. خوبن ؟

برور پاساژ ایران.طبقه زیرین b27 داوود بهارلو {رایان چاپگر}اونجا داره.طبقه زیرین کارشون تونر و جوهره.
    inktec اصلا 200 سیسی یا 100 سی سی نداره.قلابیه.
    من بعد از inktec جوهر part-tech پارت تکنیک رو معرفی میکنم.part-tech.comتو تهرانه.برم از مهندس نیک روان بگیر

7. 3 کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

عزیزم شما احتمال 100 درصد کاغذ که گیر کرده بود از جلو کشیدی.و چرخ دنده شکست.که eror paperjam میدهد.
    اگر با 20 تومن گفت حل میشه ببر.من این مشکل رو 40 تومن میگیرم.چون قطعه اوراقی زیاد ندارم.
    اما نشناختن usb ملا برد است.شاید قلع usb کنده شده باشد.
    ممنون از جوابتون

الان يه پرينتر خوب و 3 كاره براي كارهاي خونگي و سبك چي پيشنهاد ميكني مثل همين مدل 5283

يه سوال

تعميركار مطمئن در خيابون ايرانشهر جايي ميشناسي؟

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

يه سوال:

كارتريچهاي پرينتر من سياه و رنگيش خراب شده بود مجبور شدم نو بخرم.

در كنارش يه رنگ براي شار‍‍‍ژ كردنش خريدم ماركش inknara 200 ميلي حدود 7 تومان خريدم خوبه؟

كارتريچ سياه:141
    inknara یا inkkara جوهر خوبی نیستن.

10. 2 کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه reza_kami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

برور پاساژ ایران.طبقه زیرین b27 داوود بهارلو {رایان چاپگر}اونجا داره.طبقه زیرین کارشون تونر و جوهره.
    inktec اصلا 200 سیسی یا 100 سی سی نداره.قلابیه.
    من بعد از inktec جوهر part-tech پارت تکنیک رو معرفی میکنم.part-tech.comتو تهرانه.برم از مهندس نیک روان بگیر
    ممنون
    ای بابا ما که هر چی میگیریم قلابی در میاد تا الان کلی پول جوهر دادم فعلا این هارو استفاده کنم اگر بد بودن میرم دوباره میگیرم . فوقش با حلال تمیز میکنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه varians's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    گنبد کاووس استان گلستان

پيش فرض

چی ؟
    انک تک 100 و 150 و 200 سی سی باشه یعنی تقلبیه ؟
    یعنی فقط و فقط 1 لیتری میزنه ؟
    یه چی میگینا ...

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

ممنون از جوابتون

الان يه پرينتر خوب و 3 كاره براي كارهاي خونگي و سبك چي پيشنهاد ميكني مثل همين مدل 5283

يه سوال

تعميركار مطمئن در خيابون ايرانشهر جايي ميشناسي؟
    عزیزم 5283 تولیدش 1سال است که پایان رسیده.اما دستگاه عالی بود که روی cd چاپ مستقیم داشت.
    جاش مدل c4783 امده.125 تومن.نه متاسفانه.نمیشناسم.بگو مشکلت چیه راهنماییت کنم

14. این کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •