تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 162 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    پرینتر اپسون sx 130 بعد از جایگزین کارتریج با نو ع شارژری و جوهر InkTek ، به هم ریخته و هر سه رنگ رو نمیزنه. یعنی فقط مشکی عمل میکنه، دو سه بار هد کلین شده 24 ساعت هم به حال خودش رها بوده ، ولی نتیجه هیچ.. مشکل کجاست جای بخصوصی هوا گرفته.
    از نوع جوهر میتونه باشه.. جوهر مخصوص اپسون هست ولی مدل رو اپسون T50 و C79 اعلام کرده.. فروشنده میگفت فرقی نمیکنه ولی من به جوهر و غلظتش شک دارم.. ممنون میشم که راهنمایم کنید.. بد جور اعصاب زده

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان
    پرینتر اپسون sx 130 بعد از جایگزین کارتریج با نو ع شارژری و جوهر InkTek ، به هم ریخته و هر سه رنگ رو نمیزنه. یعنی فقط مشکی عمل میکنه، دو سه بار هد کلین شده 24 ساعت هم به حال خودش رها بوده ، ولی نتیجه هیچ.. مشکل کجاست جای بخصوصی هوا گرفته.
    از نوع جوهر میتونه باشه.. جوهر مخصوص اپسون هست ولی مدل رو اپسون T50 و C79 اعلام کرده.. فروشنده میگفت فرقی نمیکنه ولی من به جوهر و غلظتش شک دارم.. ممنون میشم که راهنمایم کنید.. بد جور اعصاب زده
    سلام
    دستگاهتون تانک داره؟
    اگه داره هواگیری کردین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    دستگاهتون تانک داره؟
    اگه داره هواگیری کردین؟
    سلام ممنون
    نه تانک نداشته تقریبا بعد از کارتریج اصلی خودش تصمیم به گذاشتن کارتریج قابل شارژ گرفتم از همین چینی های بازار با همان جوهر نامبرده، ولی امروز یه کاری کردم کارتریج هارو در آوردم با یک پیچ گوشتی باریک اون سوزن های کارتریج رو کمی فشار دادم بغیر از مشکی و کمی سایان هیچ کدام از سوزنهاش رنگی نمیآمد. بعد از کمی تکان وحرکت آرام سوزن ها باز شدند بغییر از رنگ زرد.. عجیب بود سوزن رو تا ته میدادم داخل ولی دریغ از کمی نم رنگ. بالاخره بستم گفتم شاید بعد کلین باز بشه.. ولی کلین و چک نازل هم انجام شد سایان آمد ولی مجنتا بهتر بود همراه با چند نازل گرفته ولی زرد فقط در حد چند نقطه محو.. حالا بعد از این حکایت دو سوال
    1. چگونه راه کارتریج زرد رو باز کنم؟؟؟
    2. باتوجه به چک نازل آیا گرفتگی نازل در مجنتا دارم؟؟ چون راه رنگ خوب بود ( هرچند که دستگاه فقط 3 روز با کارتریج قبلی که دستگاه اعلام تعویض داد سر کرد و این زمان برای گرفتگی نازل منطقی بنظر نمیآد)
    یکی دوسوال دیگه هم دارم ولی ترجیحا برای رفع سر درد برای شما بعدا میپرسم
    از راهنمایی شما سپاسگذارم

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام ممنون
    نه تانک نداشته تقریبا بعد از کارتریج اصلی خودش تصمیم به گذاشتن کارتریج قابل شارژ گرفتم از همین چینی های بازار با همان جوهر نامبرده، ولی امروز یه کاری کردم کارتریج هارو در آوردم با یک پیچ گوشتی باریک اون سوزن های کارتریج رو کمی فشار دادم بغیر از مشکی و کمی سایان هیچ کدام از سوزنهاش رنگی نمیآمد. بعد از کمی تکان وحرکت آرام سوزن ها باز شدند بغییر از رنگ زرد.. عجیب بود سوزن رو تا ته میدادم داخل ولی دریغ از کمی نم رنگ. بالاخره بستم گفتم شاید بعد کلین باز بشه.. ولی کلین و چک نازل هم انجام شد سایان آمد ولی مجنتا بهتر بود همراه با چند نازل گرفته ولی زرد فقط در حد چند نقطه محو.. حالا بعد از این حکایت دو سوال
    1. چگونه راه کارتریج زرد رو باز کنم؟؟؟
    2. باتوجه به چک نازل آیا گرفتگی نازل در مجنتا دارم؟؟ چون راه رنگ خوب بود ( هرچند که دستگاه فقط 3 روز با کارتریج قبلی که دستگاه اعلام تعویض داد سر کرد و این زمان برای گرفتگی نازل منطقی بنظر نمیآد)
    یکی دوسوال دیگه هم دارم ولی ترجیحا برای رفع سر درد برای شما بعدا میپرسم
    از راهنمایی شما سپاسگذارم
    منظورتون از سوزن کارتریج چیه؟ می تونید ازش عکس بذارید؟ نکنه کانکتور های چیپ کارتریج رو می گید که رو نگهدانده هد هست؟ اونا نباید هم رنگ بدن!
    اما یه نکته اینکه جوهر خوبی انتخاب نکردید، من بهتون پارت تکنیک رو توصیه می کنم.
    لطفا از اونجایی که توش پیچ گوشتی کردن عکس بذارید ببینم کجا بوده!
    ضمنا بی زحمت عمساتون رو کم حجم کنید که اینترنتمون نپکه!
    ممنونم

در آغاز فعالیت روح اله1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران-تهران

پيش فرض

سلام. اقا محمد.چندتا سوال دارم که جواباشو ندیدم.
    1.از کجا بفهمیم که کارتریج سالمه یا نه؟
    2.فرق کارتریج اصله یا غیر اصل؟
    3.جای خاصی واسه خرید در نظر داین که بشه این کارتریج(ایشاله که نسوخته باشه) و رنگ و این ور چیزا رو خرید؟
    مدل پرینتر من :hp officej3680

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

[IMG][/IMG]

دوست عزیز منظور همون خروجی و محل تزریق کارتریج به هده . یه قطعه باریک متحرک است که با فشار دادن بهش حرکت میکنه یعنی همون کاری که وقتی کارتریج جا میوفته فرو میره و مثل شیر باز میشه. البته این کارتریج مستعمل بود که تونستم عکس بندازم

[IMG][/IMG]

جوهر خریداری شده هم اینها هستند، که دو نوع بود که به گفته فروشنده این یکی کره ای اصل بودند و دیگیری هم همین مارک و چینی
    در حرکت بعدی پرینتر که امروز تجربه شد سایان که دیروز باز و آن دورنگ مجنتا و زرد قطع بود امروز بر عکس شده یعنی این دورنگ کاملا صحیح چک نازل شده ولی سایان اصلا نمیزند.. این هم اندر عجایب این حکایت
    ولی در نوشته ای که یکی از یوزرهای چاپگرهای اپسون خواندم نکته جالبی که یواش یواش دارم بهش میرسم این بود که چاپگرهای اپسون به حرکت و جا بجایی حساس هستند و در صورت جابجایی باید چند ساعتی رو درجا و بیکار رها کرد. در غیر اینصورت رفتارهای شبیه همین مشکل بنده هویدا میشه. از اینکه یهو آن دورنگ بعد از مدتی راه افتاد و این یکی از کار افتاد با گفته های ایشون شباهتهای زیادی داره. حالا پرینتر در حال استراحته.. نتیجه رو بعدا اعلام میکنم.. امیدوارم که همین باشه وتجربه ای خوب برای دیگر دوستان داشته باشیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مشکل حل نشده،
    Last edited by jan cristof; 30-07-2012 at 17:35.

داره خودمونی میشه softkadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

پرینتر با درایوی که ویندوز میشناسه پرینت میکرد دیروز بعد درایورشو دانلود کردم نصب کردم دیگه برگه سفید میده بیرون وقتی دستور چاپ میزنی . اون progress چاپ رو هم نشون میده کامل . یعنی اینکه انگاه جوهر نمیرسه .
    هد کلین هم کردم . نازل چک هم میگیرم همینه .
    مشکل از کجاست ؟

البته با درایور ویندوز هم خوب چاپ نمیکرد . رنگها قاتی پاتی بود .

تاپیک زدم کسی جواب نداد

داره خودمونی میشه softkadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

پرینتر با درایوی که ویندوز میشناسه پرینت میکرد دیروز بعد درایورشو دانلود کردم نصب کردم دیگه برگه سفید میده بیرون وقتی دستور چاپ میزنی . اون progress چاپ رو هم نشون میده کامل . یعنی اینکه انگاه جوهر نمیرسه .
    مشکل از کجاست ؟

تاپیک زدم کسی جواب نداد

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام. اقا محمد.چندتا سوال دارم که جواباشو ندیدم.
    1.از کجا بفهمیم که کارتریج سالمه یا نه؟
    2.فرق کارتریج اصله یا غیر اصل؟
    3.جای خاصی واسه خرید در نظر داین که بشه این کارتریج(ایشاله که نسوخته باشه) و رنگ و این ور چیزا رو خرید؟
    مدل پرینتر من :hp officej3680
    سلام دوست من (الان من جواب بدم، مشکلی داره؟!!! محمد آقا سرشون شلوغه و کم تشریف میارن اینجا)
    اگر کارتریج به طور صحیح رو پرینتر کار کنه یعنی سالمه و اگر غیر از این هست مشکلش رو بفرمایید تا شاید بشه حلش کرد.
    کارتریج های کانن که اصل ژاپن هستن و جای دیگه هم نمی زنه چون تکنولوژی اش رو نداره در مورد اچ پی نمی دونم اما کارتریح هایی که هد رو ی کارتریج هست معمولا فقط اصل هستن و کارتریج هایی که از هد جدا هستن مدل های تقلبی هم دارن.
    موفق باشید
    [IMG][/IMG]

دوست عزیز منظور همون خروجی و محل تزریق کارتریج به هده . یه قطعه باریک متحرک است که با فشار دادن بهش حرکت میکنه یعنی همون کاری که وقتی کارتریج جا میوفته فرو میره و مثل شیر باز میشه. البته این کارتریج مستعمل بود که تونستم عکس بندازم

[IMG][/IMG]

جوهر خریداری شده هم اینها هستند، که دو نوع بود که به گفته فروشنده این یکی کره ای اصل بودند و دیگیری هم همین مارک و چینی
    در حرکت بعدی پرینتر که امروز تجربه شد سایان که دیروز باز و آن دورنگ مجنتا و زرد قطع بود امروز بر عکس شده یعنی این دورنگ کاملا صحیح چک نازل شده ولی سایان اصلا نمیزند.. این هم اندر عجایب این حکایت
    ولی در نوشته ای که یکی از یوزرهای چاپگرهای اپسون خواندم نکته جالبی که یواش یواش دارم بهش میرسم این بود که چاپگرهای اپسون به حرکت و جا بجایی حساس هستند و در صورت جابجایی باید چند ساعتی رو درجا و بیکار رها کرد. در غیر اینصورت رفتارهای شبیه همین مشکل بنده هویدا میشه. از اینکه یهو آن دورنگ بعد از مدتی راه افتاد و این یکی از کار افتاد با گفته های ایشون شباهتهای زیادی داره. حالا پرینتر در حال استراحته.. نتیجه رو بعدا اعلام میکنم.. امیدوارم که همین باشه وتجربه ای خوب برای دیگر دوستان داشته باشیم
    بله، عجیبه!
    اما کلا اپسون اینطوریه! اذیت زیاد داره. البته جوهر بد هم قضیه رو تشدید می کنه و در مورد شما اتفاق افتاده.
    من هم برای پرینتر کانن و هم اپسون از جوهر پارت تکنیم استفاده مردم و صد و بیست درصد راضی بودم، اصلا کارتریج کاننم خراب شده بود از جوهر گاما که پارت که توش ریختم بعد یه مدت درست شد. جوهر واقعا عالی ای هست.
    یه تاپیک زدم، می تونید اونجا نظرتون رو راجع به جوهرا بگید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من پیشنهاد می کنم با استفاده از آموزش زیر کارتریج هاتون رو دوباره شارژ کنید و بعد دوباره هد کلین کنید و نتیجه رو اعلام کنید:

موفق باشید

سلام

مشکل از کجاست ؟

تاپیک زدم کسی جواب نداد
    سلام دوست من
    دستگاهتون رو روی یه سیستم دیگه امتحان کنید تا مطمئن بشید که مشکل از دستگاه هست یا از کامپیوتر.
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •