تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 162 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

اگه نباشه جاش خالی می مونه aaeiria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

رنگ دادن رو دستمال کاغذی گرچه می تونه نویدی باشه برای سالم بودن هد اما کافی نیست،‌ باید نازل چک بگیرید تا مشخص بشه قضیه.
    عکس نازل چک تون رو اینجا بذارید لطفا
    ممنونم
    سلام
    متاسفانه برگ پرینت رو سفید سفید تحویل میده!!!!!!!!! مرحله بعدی رو لطفا توضیح بدید!!!!!!
    کاتریج 21 و 22 رو پرسیدم میگن اصلیش 30 و 40 تومنه و غیر اصلیش فکر کنم 22 و 30
    لطفا بفرمائید چه خاکی باید به سر بریزم!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

و یه سوال اینکه کسی تو اصفهان هست که بدونه کیت شارژ و جوهرهش رو از کجا تهیه کنم؟

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    متاسفانه برگ پرینت رو سفید سفید تحویل میده!!!!!!!!! مرحله بعدی رو لطفا توضیح بدید!!!!!!
    کاتریج 21 و 22 رو پرسیدم میگن اصلیش 30 و 40 تومنه و غیر اصلیش فکر کنم 22 و 30
    لطفا بفرمائید چه خاکی باید به سر بریزم!!!!!!!
    سلام دوباره دوست من
    این چه حرفیه؟!! نفرمایید
    هد رو تو آبجوش گذاشتید؟
    نازل چک هم می گیرید سفید میده بیرون؟

4. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه wirahbar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام خدمت اساتید
    میخواستم بدونم این پرینتر های کوچیک مخصوص عکس جوهر افشانه یا لیزری و کاتریجشون چطوریه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام خدمت اساتید
    میخواستم بدونم این پرینتر های کوچیک مخصوص عکس جوهر افشانه یا لیزری و کاتریجشون چطوریه؟
    سلام دوست من
    جوهر افشان هست اما با این پرینتر های جوهر افشان معمولی تفاوت داره (خودمم دقیقا نمی دونم چجوریه!)
    اما توی مشخصاتش نوشته از سیستم چاپ Dye-sublimation thermal transfer printing system استفاده می کنه که نوعی از جوهر افشانه. (من دیدم که جوهر سابلیمیشن بفروشن)
    این لینک رو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    معمولا هم اینا رو کسی شارژ نمی کنه و کارتریجاش همراه با کاغذ مخصوصش فروخته میشه که دقیقا به همون تعداد چاپ می کنه.
    یکی از خوبیای این پرینترا اینه که عکسایی که چاپ میشن نسبت به اب مقاوت خوبی دارن. اما قطعا بیشتر از اون سایز نمی تونن چاپ کنن.
    موفق باشید

7. 2 کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    در حالی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمک زیادی بهم کرد و در عین نامیدی سراغ یه فروشگاه پرینتر رفتم و کاتریج هام رو شارژ کرد و الان هم دارم بی هیچ عیبی استفاده می کنم. خدا رو شکر
    اما توی برنامه hp جائی که میزان جوهر کاتریج ها رو نشون میده با قبل از شارژ هیچ فرقی نمی کنه. میشه دلیلش رو بهم بگید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    من پرینتر جوهر افشان hp photosmart دارم . دیروز فروشنده جوهر پرینتر کنون رو اشتباهی به جای hp به من داد منم متوجه نشدم وقتی کارتریجمو شارژ کردم دیدم که پرینت نمی گیره و کاغذو سفید می ده بیرون. می خواستم بدونم کارتریج خراب شده ؟ یا دوباره اگه با جوهر hp شارژش کنم درست می شه ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    در حالی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمک زیادی بهم کرد و در عین نامیدی سراغ یه فروشگاه پرینتر رفتم و کاتریج هام رو شارژ کرد و الان هم دارم بی هیچ عیبی استفاده می کنم. خدا رو شکر
    اما توی برنامه hp جائی که میزان جوهر کاتریج ها رو نشون میده با قبل از شارژ هیچ فرقی نمی کنه. میشه دلیلش رو بهم بگید؟
    سلام دوست من
    خیلی خوشحال شدم که پرینتر تون درست شد. می تونید بگید مشکلش چی بود و چجوری حل شد تا من و بقیه دوستان هم استفاده کنیم؟
    اما در باره اون نشانگر جوهر:
    این کاملا طبیعیه، چون در داخل اون کارتریج شمارنده ای وجود داره که بعد از مقدار خاصی از چاپ صفر میشه و نشون میده که کاتریج خالی شده و باید عوض بشه. طبیعیه که با پرکردن جوهر اتفاقی برای اون شمارنده نمی افته و بنابراین بازهم کارتریج رو خالی نشون میده. تازه خوبیش اینه که با وجود این بازهم چاپ می کنه.
    درواقع این مسئله مشکل حادی نیست، مشکل عمده اش اینه که شما متوجه نمی شید که کی جوهر تموم شد و ممکنه وسط چاپ دیگه نزنه. بنابراین دو راه دارید:
    اول اینکه مدام چشمتون به اون چیزی که چاپ میشه بشه تا هروقت کمرنگ و غیر عادی اومد بیرون متوجه تموم شدن جوهر بشید و شارژ کنید کارتریجتون رو.
    دوم اینکه با توجه به ظرفیت کارتریج و اون چیزی که سازنده اعلام کرده قبل از اینکه جوهر تموم بشه دوباره شارژ کنید.
    موفق باشید
    سلام
    من پرینتر جوهر افشان hp photosmart دارم . دیروز فروشنده جوهر پرینتر کنون رو اشتباهی به جای hp به من داد منم متوجه نشدم وقتی کارتریجمو شارژ کردم دیدم که پرینت نمی گیره و کاغذو سفید می ده بیرون. می خواستم بدونم کارتریج خراب شده ؟ یا دوباره اگه با جوهر hp شارژش کنم درست می شه ؟
    سلام دوست من
    معمولا جوهر کانن و اچ پی به هم می خورن چون سیستم چاپشون یکی هست. در این جور موارد ممکنه مشکل از جای دیگه ای باشه، مثلا اینکه قبل از شارژ مدت زیادی پرینتر خوابیده بوده و هدش خشک شده.
    لطفا راجع به شرایط کاری پرینتر تون بیشتر توضیح بدید.
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من تا روز قبلش باهاش پرینت می گرفتم ولی وقتی شارژش کردم نگرفت ولی الان می گیره ولی خیلی کمرنگه.فکر می کنم مشکل از جوهر باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان می خواستم بدونم حلالی هست که بتونه کارتریج 178 hp که رسوب کرده رو باز کنه یا باید یه کارتریج نو بگیرم؟ کارتریج من خوب کار می کرد ولی اشتباهی جوهر کنون ریختم توش کلا مسدود شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •