تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: آیا میشه درحین تحصیل در دانشگاه کنکور داد؟

آخر فروم باز bahador2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    شهر

پيش فرض آیا میشه درحین تحصیل در دانشگاه کنکور داد؟

آیا میشه درحین تحصیل در دانشگاه کنکور داد؟
    چه دانشگاه سراسری و چه غیر انتفاعی و چه آزاد.

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه سال قبل تو سراسری قبول شده باشی ( چه تو دانشگاه ثبت نام کرده باشی و درس بخونی و چه این کار رو نکرده باشی) حق شرکت تو کنکور امسال رو نداری ولی اگه آزاد می خونی چرا میشه

آخر فروم باز bahador2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    شهر

پيش فرض

اگه سال قبل تو سراسری قبول شده باشی ( چه تو دانشگاه ثبت نام کرده باشی و درس بخونی و چه این کار رو نکرده باشی) حق شرکت تو کنکور امسال رو نداری ولی اگه آزاد می خونی چرا میشه
    غیرانتفاعی چی ؟
    منظورتون از ثبت نام یا عدم ثبت نام ، توی روزانه است ؟ یا شبانه هم منظورتون بود ؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها اگه سال بعد ( سال 90 )‌ بهمن ماه من برم دانشگاه آزاد درس بخونم و سال بعد از اون هم ( سال 91 ) كنكور سراسري روزانه پزشكي قبول بشم ميتونم از دانشگاه آزاد انصراف بدم و برم دانشگاه پزشكي ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پیاده رو های حوالی میدان ولیعصر!

پيش فرض

غیرانتفاعی چی ؟
    منظورتون از ثبت نام یا عدم ثبت نام ، توی روزانه است ؟ یا شبانه هم منظورتون بود ؟
    فقط روزانه اگه قبول شده باشی نمیتونی سراسریو بدی.
    اینم بگم که اگه سربازی تا 4 ترم مهلت داری که کنکور بدی .

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

بچه ها اگه سال بعد ( سال 90 )‌ بهمن ماه من برم دانشگاه آزاد درس بخونم و سال بعد از اون هم ( سال 91 ) كنكور سراسري روزانه پزشكي قبول بشم ميتونم از دانشگاه آزاد انصراف بدم و برم دانشگاه پزشكي ؟
    بله میتونید
    Last edited by hamidras; 19-01-2011 at 13:31.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

hamidras جان شرايطش چجوريه ؟ كي بايد انصراف بديم از تحصيل ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

hamidras جان شرايطش چجوريه ؟ كي بايد انصراف بديم از تحصيل ؟
    شرایطش ایناست:

وي افزود: شركت دانشجويان در آزمون مجدد در مقاطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد ناپيوسته حداكثر در طي دو نيم سال از شروع تحصيل(دوترم تحصيلي )، و در مقاطع تحصيلي كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتراي پيوسته و همچنين دكتراي تخصصي ،‌حداكثر در طي چهار نيم سال از شروع تحصيل(چهار ترم تحصيلي) امكان پذير مي باشد.

وي تصريح كرد: تغيير رشته و شركت مجدد دانشجويان در آزمون دانشگاه‌ها در هر مقطع تحصيلي ، با رعايت شرايط فوق حداكثر يك نوبت مجاز بوده و در صورت قبولي دانشجويان در آزمون مجدد، فاصله بين انصراف از دانشگاه اوليه و اشتغال به تحصيل در دانشگاه ثانويه نبايد بيشتر از يكماه باشد.

سرهنگ حلوايي اعلام كرد: از جمله تسهيلاتي كه براي دانشجويان مشمول در نظر گرفته شده اينست كه مدت تحصيل آنها در سال احضار و حداكثر تا مهرماه سال اعزام، جزو سنوات تحصيلي محاسبه نمي شود.

سرهنگ حلوايي يادآور شد: بر اساس مصوبات اين كميته،دانشجويان، مجاز به تحصيل در مقاطع پايين تر از مقطعي كه داراي معافيت تحصيلي هستند نمي‌باشند و همچنين دانشجوياني كه پس از سال اعزام، از دانشگاه اخراج مي شوند مجاز به شركت مجدد در آزمون دانشگاه ها نخواهند بود.

وي با اشاره به ديگر مصوبات اين كميته گفت: در صورت قبولي دانشجو در مقطع بالاتر، معافيت تحصيلي وي از سوي دانشگاه اوليه به دانشگاه جديد ارسال شده و دانشگاه جديد ضمن اعاده معافيت تحصيلي دانشجو به معاونت وظيفه عمومي، براي دانشجو در مقطع تحصيلي جديد درخواست معافيت تحصيلي خواهد كرد كه در اينصورت مدت زمان سپري شده در مقطع اوليه ، در سنوات مقطع جديد لحاظ خواهد شد.

شما درستو بخون کنکورتو بده هر موقع قبولیت قطعی شد میری انصراف میدی. هیچ مشکلیم نداری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

من دانشگاه آزاد در خوزستان مهندسی شیمی میخونم ورودی 89 الان ترم 1 رو تموم کردم ولی میخوام تغییر رشته بدم برم مهندسی صنایع دانشگاه قم.میخواستم بپرسم اگه توی کنکور 90 شرکت کنم و اگر قبول شدم میشه ایکارو بکنم؟اگه میشه بگید برای تطبیق واحد باید برم دانشگاه جدید یا جای خاصی برم؟(آخه این دو رشته دروس مشترک زیادی دارند)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

من دانشگاه آزاد در خوزستان مهندسی شیمی میخونم ورودی 89 الان ترم 1 رو تموم کردم ولی میخوام تغییر رشته بدم برم مهندسی صنایع دانشگاه قم.میخواستم بپرسم اگه توی کنکور 90 شرکت کنم و اگر قبول شدم میشه ایکارو بکنم؟اگه میشه بگید برای تطبیق واحد باید برم دانشگاه جدید یا جای خاصی برم؟(آخه این دو رشته دروس مشترک زیادی دارند)
    بله میتونید.

تو دانشگاه جدید خودشون کارای تطبیقو انجام میدن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    داداش من دانشگاه علوم پزشکی روزانه پرستاری میخونه امسال سال اولی هست
    میتونه واسه پزشکی آزاد شرکت کنه و اگه قبول بشه بره پزشکی آزاد و اگه نشه همین پرستاری رو ادامه بده؟
    ممنون

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •