تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 33

نام تاپيک: آیا میشه درحین تحصیل در دانشگاه کنکور داد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض انتقالی

با سلام من دانشجوی ترم 8 کارشناسی صنایع دانشگاه آزاد کرج هستم من از ابتدا علاقه وشغلم مربوط به برق بود می خواستم بدونم راهی هست که من بتونم انتقالی بگیرم می تونم کنکور بدم ؟ (در ضمن مثل اینکه تا درسم تموم نشه نمی تونم برم سراغ معافیت که البته اگه بتونم )یعنی سربازم هستم
    ممنون می شم کمکم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام خدمت بچه های گل سایت . شرمنده من یه سوال دارم ؟ اول شرح حالم رو بگم و بعد سوالم رو خدمتتون عرض و اگه تونستید منو از سردرگمی بیرون بیارید
    من تو دانشگاه آزاد و رشته کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر درس میخونم و الان هم ترم سوم هستم بنا به مشکلاتی دیگه نمتونم تو اون دانشگاه ادامه تحصیل بدم و قصد دارم از نو تو کنکور آزاد کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم و درسهای بالای 12 ام رو که تو اون دانشگاه که پاس کردم رو در دانشگاه بعدی تطبیق بدم حالا اگه من کنکور دادم و تو انتخاب اولم هم قبول شدم اما بعد پشیمون شدم که برم آیا مشکلی برای ادامه تحصیل تو دانشگاه اولم پیش نمیاد
    اینم بگم که چرا من دارم با شک و تردید تو کنکور شرکت میکنم بخاطر اینه که من همزمان هم دنبال کارهای مهمانی و یا انتقالیم هم هست که زیاد امیدی نیست که بهم بدن با این وجود گفتم کنکور هم بدم اگه احیانا با مهمانی موافقت نکردن با کنکور به اون دانشگاه برم . شرمنده سوالم اینقدر طولانی شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

میشه همزمان ازاد خوند و دولتی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام خسته نباشید من کاردانی ناپیوسته علمی کاربردی (تجهیزات پزشکی) هستم کارشناسی عمران غیر انتفاعی قبول شدم یه هفته است کلاسام شروع شده میخوام انصراف بدم شرایطش چطوریه میتونم سال دیگه توی کنکور سراسری شرکت کنم(کاردانی به کارشناسی ناپیوسته)؟
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام
    من یه سوال دارم/
    من الان از آموزشگاه مدرک دیپلم کامپیوتر بگیرم میتونم تو کنکور شرکت کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان من دانشجوی شیمی دانشگاه سراسری تهرانم .. ایا با تحصیل می تونم دوباره کنکور بدم و پذیرفته بشم تو دانشگاه سراسری برای گروه های پزشکی ؟ ( دندانپزشکی ؛ داروسازی) مثلا بعد که رتبه ام اومد 2 یا 3 رقمی انصراف بدم ؟ اصلا این رشته ها تو سراسری شبانه یا با شهریه هست ؟

در آغاز فعالیت esmat0291's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام ببخشید من اینجارو اتفاقی پیداکردم ممنون میشم تو یه موضوع کمکم کنید.. من امسال پشت کنکوریم. بخاطر ی سری مشکلات قصددارم سال بعد دانشگاه برم باخابگاه.و تو این مدت(طی تحصیل)برا کنکورسال بعد ینی97شرکت کنم ولی نمیخام تازمان قبولیم تورشته مدنظرم ازدانشگاه قبلیم انصراف بدم..فک میکنم ک امسال رشته مدنظرمو قبول نمیشم وحتما هم باید دانشگاه برم براهمین میخام طی تحصیلم بازم تلاشموبکنم.لطفا بم بگیدبایدچیکارکنم..کامل لطفن

تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

چراا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام من دوستانی داشتم که ارشد یک ترم در دانشگاه ازاد تجصیل می کردن و همون ترم اول کنکور میدادند برای سراسری واگر قبول می شدند سراسری از آزاد انصراف میدادن میرفتن سراسری
    البته امسال که اومدن تجمیع کردن کنکور سراسری و ازاد رو اگر شما یه بار سراسری روزانه الان دارید می خونید دیگه نمی تونید دوباره تو کنکور دولتی شرکت کنید چون تو شرایط ثبت نام نوشته باید اول از دانشگاه انصراف بدی بعد بیای برا ازمون جدید ثبت نام کنی
    حتی همون رشته رو نوشته نمی تونی بخونی اما اگر یه رشته ی دیگه بخوای تو دولتی بخونی می تونی پول شبانه رو بدی و بخونی
    اما اینجا چیز دیگه ای که هست اینه که اگه الان شما دانشجوی دانشگاه ازاد هستی چون از امکانات دولتی استفاده نمی کنی و روزانه نمی خونی فک کنم اگر کنکور هم بدی و قبول بشی دولتی بهت کاری نداشته باشند و بشه انصراف بدی از آزاد و بری دولتی بخونی چون یادمه 2 سال پیش که کنکور ها جدا بود سازمان سنجش میگفت ما به آزاد اصلا کاری نداریم البته همون رشته رو نمی دونم بزارند بخونی یا نه ؟
    اما خب اگه پسر باشی تو موارد نظام وظیفه چی رو می خوای بزنی؟ خودت دیگه می دونی! البته نظام وظیفه میگه اگه انصراف بدی ما کاری بهت نداریم تا یه سال اگه دانشگاه جدید قبول بشی
    ولی به دانشگاه جدید که می خوای براش معافیت تحصیلی ببری می خوای چی بگی که این چند ساله رو کجا بودی که بهت معافیت تحصیلی دادن ؟ البته فک نکنم بفهمن و گیر بدن .
    باز خواستی می تونی از خود قسمت پرسش و پاسخ سایت سنجش بپرسی ولی اون ها هم من پرسیدم متن دفترچه رو برات کپی میکنند که شرکت دانشجویان در کنکور ممنوع می باشد ولی اگه بخوای دقیق اش رو بفهمی باید بری خود سازمان قسمت ارتباطات مردمی اش تو خیابان نجات الهی اونجا حضوری بهت جواب میدن بهتون .
    Last edited by gavollah; 12-02-2017 at 23:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •