تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: كدوم سري از اچ پي رو مي پسندين؟

راي دهنده
80. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • dv6

65 81.25%
  • envy14

12 15.00%
  • tm2

2 2.50%
  • dm4

5 6.25%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 24 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 235

نام تاپيک: hp !! بحث و تبادل نظر در مورد سري dv6 ..

داره خودمونی میشه jahan_n_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قزوین - تو نت

پيش فرض

مرسي از اين كه گفتي
    خودم كه به شخصه هيچي نفهميدم ولي اميدوارم دوستان استفاده لازم رو برده باشن
    خوب اگه میخواید یه آموزش کامل تصویری براتون بزارم
    بیشتر منظورم رو این مطلب بود که با برگردوندن ریکاوری اطلاعات و درایوها پاک میشن باقی کارهام تو قسمتهای مربوط احتمالا توضیح داده شدند

يكي از دوستان زحمت كشدن پيغام گذاشتن فرمودن كل هارد رو گرفتن فرمت كردم كاپلت و ديگه نه مي تونن وين نصب كنن نه از دي وي دي هاي ريكاوري استفاده كنن
    كلا ديگه ويندوز نصب نمي شه رو لپ تاپشون و به گفته خودشون و شركت گارانتي كننده لپ تاپ به هبج دردي ديگه نمي خوره
    نظرتون چيه؟

مگه همچین جیزی ممکنه؟ اصلا گیریم کل هارد 100% پاک شده باشه حتی با یک xp معمولی هم میشه پارتیشن بندی کرد و ویندوز نصب کرد
    شاید یه سری مشکل دیگه به وجود اومده باشه- یه کم دقیقتر باید توضیح بده تا بشه کاملتر بهش فکر کرد

2. 2 کاربر از jahan_n_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال lovelord2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ايران همه سراي من است

پيش فرض

اگه اموزش تصويري ريكاور كردن بذاري عاليه اموزش بك اپ گرفتن رو كه خودم گذاشتم تو پست سوم 4ام
    مرسي

اما مشكل اون دوستمون رو منم سر در نياوردم
    گفت هيچ نوع ويندوزي نتونسته نصب كنه و گارانتي تعويض داره مي كنه لپ تاپشو
    احتمالا مشكل مربوط به مادر برده
    گفت تست كنم ببينيم همچين چيزي واسه منم هست يا نه كه من يكي از دوستان كه مدل مشابه با لپ تاپ اون دوستمون رو داشت معرفي كردم (البته تستش باعث مشكل نمي شد) كه اگه اين مشكل واقعا وجود داره اون دوستمونم تا تايم وارانتيش تموم نشده مرجوع كنه

4. 2 کاربر از lovelord2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aminhacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام رفقا
    ما که نفهمیدیم کلا دوستان چی گفتن
    اما اون ریگاوری که ربطی به بک آپ نداره که اون از درایو ریکاوری بک آپ می گیره
    وقتی میخای ریکاوی کنی اگه پارتیشن بندی نکرده باشی که معلومه همه به فنا میرن
    اما اگه پارتیشن بندی کرده باشی که مشکلی نیست موقع ریکاوری مینویسه
    ویندوز داره درایوی که ویندوز روش رو ری فرمت می کنه

6. 2 کاربر از aminhacker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

داش مسعود میگم ادامه بده هنوز جای کار داره ها یکم به انحراف کشیده شد به نظرم
    دمتگرم
    خیلی زحمت میکشی

8. این کاربر از aminhacker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه nilofar69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی
    چه تاپیک خوبی
    خیلی ممنون مه منم معرفی کردین

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

خوب انجام دادم با خوبی و خوشی تمام اطلاعاتم پاک شد :ی به همین راحتی با شمارش بگم چی کردم شاید بدرد یکی خورد
    1-لب تاپ خریدم
    2-با استفاده از برنامه cyberlink recovery manager که برای خود اچ پی هست و نصب شده برروی ویندوز موجوده دیویدی بک آپ تهیه کردم ( دقت کنید این دیویدی ها کپی درایو ریکاوری شما هستند یعنی حتی بعد تغییرات کوچک در ویندوز و تهیه این بک آپ تغییری در اصل قضیه ایجاد نمیشه)
    3- با استفاده از برنامه ی Acronis Disk Director Home که تو این انجمنها موجوده فضا از درایو c بریدم و چندتا درایو برای خودم ساختم. البته به علت وجود 4 درایو پریمری مجبور شدم درایو recovery موجود رو از پریمری به لوجیکال تغییر بدم
    4-خواستم بک آپ رو برگردونم از همون برنامه ی recovery manager استفاده کردم بعد دادن هشدار اینکه تمام اطلاعات و برنامه های خودتون پاک میشه ویندوز ریست شد ولی اتفاقی نیفتاد. برای همین درایو hp_tools رو لوجیکال و درایو recovery رو پریمری کردم. همه ی اتفاقات شروع به افتادن کرد حدود نیم ساعت طول کشید که بک آپ برگرده بعد ریست شد شروع به نصب برنامه ها و درایورها کرد و هی ریست شد و ادامه داد تا اینکه وین اومد و تنظیمات مکان و زبان و اسم یوزر و اینجور چیزارو خواست بعد همه این کارا دیدم لب تاپ جون زایید و درایو ها و اطلاعات داخلشون نیست.
    5-البته خدا رو شکر بعضی از برنامه های اضافی نصب نشده بود اینبار مثل نورتون - که از توی همون ریکاوری منیجر adob reder و CyberLink DVD Suite که برای رایت سیدی و دیویدی هست رو خودم نصب کردم
    6- با همون قبلیه به همون شیویه ی قبلی درایو ساختم
    7- ایندفه زرنگی کردم با سیدی هایرن و برنامه آکرونیس از درایو سی ایمیج کرفتم (بک آپ تهیه کردم) و توی یکی از درایو هام دخیره کردم.
    8-کلی نرم افزار نصب کردم
    9-دعا کنید دفعه بعد با خوبی و خوشی و بدون تلفات بک آپ برگرده

*موقع برگردوندن بک آپ برنامه گفت میتونم از تمام فایلهات بک آپ تهیه کنم بعد درایو وین رو فرمت کنم
    **خودش فرمت کرد و زحمت پارتیشن بندی رو کشید شما به خودت زحمت نده
    **برای اطمینان از بک آپی که خودم گرفتم اونو برگردوندم و یکی از درایو هام پاک شد البته با creat کردن اومد ولی امیدوارم دفعه بعد این اتفاق نیفته

به قول استادمون میشه به زبان لری توضیح بدین!!!
    من می خوام DV6- 3142 بگیرم.یه وقت دسته گل به آب ندم
    قضیه ی لوجیکال و پرایمری چیه؟!!

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

یه سوال
    اگه مربوط به این تاپیک نیست پوزش می طلبم
    ما بالاخره متوجه نشدیم سی پی یو core i5 باسش 1333MHZ هست یا 1066؟؟
    من توو یه سایتی خوندم 1066.درسته؟نباید 1333 باشه؟
    و اینکه رم DDR3 باسش چقدره؟1333 یا 1066؟
    یه وقت موقع خرید نندازن بهمون؟؟

10. این کاربر از nilofar69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ممنون از این تایپیکتون و اون که واسه 3150 بود که مثل یخ میمونه البته برای مهار گرمای من که 3140 دارم
    حدود 2 هفته پیش 3140 خریدم از دیجی کالا با مشاورانی که تو قسمت پیشنهاد فعالیت میکردن امروز اومدم اون پست اول تایپیک hp رو خودنم گرمای تنم رفت بالا قلبم از کار افتاد ( مشکلم از گرمای احتمالی hp بیشتر بود) خدا رو شکر شماها و پستاتون تبم رو کاهش دادین و ولی خداییش سرم درد گرفت اونجا رو خوندم- در کل شدیدا ممنون و خسته نباشید-ایشالا تو امتحاناتتون هم موفق باشید
    دقت کردین کیبورد 3140 برای IBM هست؟
    راستی من یه سوال در بخش ریکاوری پرسیدم کسی جواب نداد اینجا بپرسم ناراحت نمیشید بگید برو تو تایپیک مربوطه؟

ببخشید قضیه ی گرمای احتمالی چیه؟
    من نظرات کاربرایی که این لپ تاپو داشتن خوندم.یکیشون 2 ماه بود 3140 داشت ولی می گفت مشکل گرمایی نداره.
    2 ماه مدت کمیه تا خودشو نشون بده؟
    3140 هم داداشه 3150 هست دیگه......خوبه
    آها من نمی دونم از کجا بگیرم
    این از انتخاب لپ تاپ سخت تره برام
    دیجی کالا خوبه؟
    تعمیرات داره؟

12. این کاربر از nilofar69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قزوین - تو نت

پيش فرض

سلام رفقا
    ما که نفهمیدیم کلا دوستان چی گفتن
    اما اون ریگاوری که ربطی به بک آپ نداره که اون از درایو ریکاوری بک آپ می گیره
    وقتی میخای ریکاوی کنی اگه پارتیشن بندی نکرده باشی که معلومه همه به فنا میرن
    اما اگه پارتیشن بندی کرده باشی که مشکلی نیست موقع ریکاوری مینویسه
    ویندوز داره درایوی که ویندوز روش رو ری فرمت می کنه
    والا اینقدر بد گفتم هیچ کس متوجه نشده؟ خدا رو شکر من رایزن جمهوری اسلامی در مساله هسته ای نشدم
    بله دقیقا یک کپی از درایو ریکاوری برات تو دیویدی میزاره که اگه روزی اون پاک شد با فرمت کرده شد خودآگاه یا ناخودآگاه بشه از این دیویدی ها استفاده کرد
    مشکل همینجاست دقیقا من پارتیشن بندی کردم اتفاقا hp 4 درایو پریمری درست کرده یکی به نام seytem که قابل مشاهده نیست و active هم هست بعدی درایو c خودمونه سومی درایو ریکاوری هست که قابل مشاهده هست و آخری hp_tools که قابل مشاهده نیست
    من اومدم درایو ریکاوری رو به لوجیکال تغییر دادم و بعد پارتیشن بندی کردم برای اطمینان یکبار سیستم رو ریکاوری کردم و نوشت reformating the windows partion of your hard disk drive بعد تکمیل شدن فایلهای مورد نیاز برای restore رو کپی کرد بعد نوشت که حالا باید سیستم ریست بشه بعدش شروع میکنه به نصب برنامه ها و درایورهای مورد نیاز و خود سیستم در حین کار ممکنه چندبار ریست بشه شما به هیچ وجه برق ac رو قطع نکنید، سیستم رو خاموش نکنید، و درشم نبندید. منم این کارارو نکردم- بعد یک ساعت و چندین بار ریست شدن ویندوز اومد بالا بعدش ویندوز هم یه عده درایور نصب کرد و ریست شد و ...
    آخرش اینکه بعد بالا اومدن ویندوز تمام پارتیشنهام و اطلاعات داخلش که تو این مدت ریخته بودم پاک شد یعنی من کلا این حرف شما که میگی اگه پارتیشن بندی کرده باشی مشکلی نیست رو کاملا تکذیب میکنم

برای همین من مجددا با برنامه آکرونیس از درایو c یک ایمیج کرفتم

امیدوارم اینبار بهتر بیان کرده باشم

14. 2 کاربر از jahan_n_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قزوین - تو نت

پيش فرض

ببخشید قضیه ی گرمای احتمالی چیه؟
    من نظرات کاربرایی که این لپ تاپو داشتن خوندم.یکیشون 2 ماه بود 3140 داشت ولی می گفت مشکل گرمایی نداره.
    2 ماه مدت کمیه تا خودشو نشون بده؟
    3140 هم داداشه 3150 هست دیگه......خوبه
    آها من نمی دونم از کجا بگیرم
    این از انتخاب لپ تاپ سخت تره برام
    دیجی کالا خوبه؟
    تعمیرات داره؟
    خیلیا میگن hp گرم میکنه که شاید برای مدلای قدیمی تر با cpu amd باشه اینا گرم میشن ولی نه اونقدر
    2ماه خیلی نیست البته بستگی به آدمش داره
    درمورد دیجیکالا هم باید بگم من هنوز لب تاپم خراب نشده که بدونم پشتیبانیش چطوره! شما تهرانید؟ اگه هستید که یه قیمت بگیرید بدون گارانتی (همه لب تاپ ها گارانتی بین المللی دارن) بعد با سایتهای موجود مقایسه قیمت کنید- دیجیکالا دوتا قیمت داره یکی بدون گارانتی و یکی با گارانتی یکساله شامل 24 ساعت مهلت برای پس دادن ، درصورت خرابی تا یک ماه تعویض رایگان و تا یک سال تعمیر رایگان + بیمه یمساله ایران + یک عدد موس

16. این کاربر از jahan_n_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمیشه این کارارو کرد؟
    1-لپ تاپ بخریم!
    2-از ویندوز و درایو ریکاوری بک آپ بگیرم.
    3-دوباره با خود همون ویندوزی که ازش بک آپ گرفتیم پارتیشن بندی کنیم و فقط فضای درایو سی رو تقسیم کنیم.بقیه ی درایورارو دست کاری نکنیم.
    همین
    میشه؟؟
    راستی بعد از نصب دوباره ی ویندوز با همون سریالی که زیر لپ تاپ هست باید فعالش کنیم؟

18. 2 کاربر از nilofar69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نمیشه این کارارو کرد؟
    1-لپ تاپ بخریم!
    2-از ویندوز و درایو ریکاوری بک آپ بگیرم.
    3-دوباره با خود همون ویندوزی که ازش بک آپ گرفتیم پارتیشن بندی کنیم و فقط فضای درایو سی رو تقسیم کنیم.بقیه ی درایورارو دست کاری نکنیم.
    همین
    میشه؟؟
    راستی بعد از نصب دوباره ی ویندوز با همون سریالی که زیر لپ تاپ هست باید فعالش کنیم؟
    ریکاوری می گیری هر وقت حال کردی بر میگردونی درایو ویندوزت رو به روز اول
    وقتی ریستور می کنی میشه مثله همون وین اول اصل مگه بخوای با یک دی وی دی دیگه وین بریزی البته نسخه home که باید با همون سریال فعالش بنمایی
    من نمیدونم مشکل شما دقیقا چیه اما دوست عزیز ریکاوری یعنی چی ؟
    واسه چی ؟ چرا یک درایو بهش اختصاص دادن ؟ چرا 5 تا دی وی دی برای بک آپ ؟
    فقط کل هارد رو پاک کنه وین بریزه ؟ چه کاریه دی وی دی ویندوز که بهتره

20. 3 کاربر از aminhacker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •