تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: ::.. نظرتون درباره BlackBerry چینی ! ..::

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض ::.. نظرتون درباره BlackBerry چینی ! ..::

( Sorry این پست رو اول تو گوشی های متفرقه دادم )

سلام به همه دوس جون ها !
    یه گوشی BlackBerry چینی دوستم داره باطریشو عوض کرده و شارژرش رو هم همینطور ... 2 سیم کارت هم ساپورت میکنه . ظاهرش هم خیلی قشنگه . بخصوص اون پشت گوشی چرمیش !
    میخوام منم بگیرم .
    چندتا سوال :
    نظر خاصی دارید درباره ش یا پیشنهاد بهتری ؟ ( آخه برا گوشی چینی هم نظر میخوان !؟ )
    فراسی توش به طرز خیلی ناجوری کار میکنه ! یعنی بعضی کارکتر ها رو نداری. چاره داره ؟
    به سیستم کانکت میشه ؟
    ممنونم ...
    خود خودشه ! :

لطفا یه مشورتی بدید .

2. این کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز maziarzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران ....... ... ..... بهترین تیم دنیا: CHELSEA FC

پيش فرض

شما بودجتون چه قدره؟

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نمیخوام برای این گوشی هم زیاد خرج کنم. زیر 100 تومن مد نظرمه . حدود 60 تا 80 تومن .

پروفشنال Atropates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با 100 تومن یه دونه LG KP500 Cookie بخرید انگار 20 تا از این چینی ها خریدید ! به جرات میتونم بگم به هیچ دردی نمیخرن این گوشی های چینی ! یجور قمار ه خریدن این گوشی ها که به احتمال 90% میبازی ! یکی از فامیل های ما یه گوشی چینی خریده بود جدیدا که روش فقط نوشته شده بود Multimedia (!!!!) شرکتش اسم مسم هم نداشت , بعد به جز زنگ زدن به هیچ دردی نمیخورد ! اسم ام اس فرستادن باهاشم اعصاب فولادی می خواست ! بعد یه شب داد به من گفت تنظیمش کن ! یعنی از برنامه نویسی برا لینوکس هم سخت تر بود تنظیم کردن این بعد از دو هفته اومد گفت گوشیم یهو خود به خود خاموش میشه ! حالا هرکاری میکنه درست نمیشه ...

گوشی چینی بیشتر برا قیافه اش و کلاس گذاشتن خریده میشه در حالی که به نظر من بدترین آبرو ریزی خریدن گوش چینی ه ! جنس اصل کلاس داره نه تقلبی و به هیچ دردی نخور ! شما با همون پول یه گوشی اصل بخر هم کلاسش از اون چینی اگه درست فکر کنی بیشتره هم خیلی مفیدتره برا آدم .

6. این کاربر از Atropates بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

با 100 تومن یه دونه LG KP500 Cookie بخرید انگار 20 تا از این چینی ها خریدید ! به جرات میتونم بگم به هیچ دردی نمیخرن این گوشی های چینی ! یجور قمار ه خریدن این گوشی ها که به احتمال 90% میبازی ! یکی از فامیل های ما یه گوشی چینی خریده بود جدیدا که روش فقط نوشته شده بود Multimedia (!!!!) شرکتش اسم مسم هم نداشت , بعد به جز زنگ زدن به هیچ دردی نمیخورد ! اسم ام اس فرستادن باهاشم اعصاب فولادی می خواست ! بعد یه شب داد به من گفت تنظیمش کن ! یعنی از برنامه نویسی برا لینوکس هم سخت تر بود تنظیم کردن این بعد از دو هفته اومد گفت گوشیم یهو خود به خود خاموش میشه ! حالا هرکاری میکنه درست نمیشه ...
    گوشی چینی بیشتر برا قیافه اش و کلاس گذاشتن خریده میشه در حالی که به نظر من بدترین آبرو ریزی خریدن گوش چینی ه ! جنس اصل کلاس داره نه تقلبی و به هیچ دردی نخور ! شما با همون پول یه گوشی اصل بخر هم کلاسش از اون چینی اگه درست فکر کنی بیشتره هم خیلی مفیدتره برا آدم .
    حرفاتو کاملا قبول دارم دوست من
    در بی کیفیتیشون که حرفی نیست . دقیقا میدونم که چین حتی همین چینی ها رو به سفارش تاجر میزنه .
    حالا یه تاجر میره میگه آقا فلان گوشی رو با 50 دلار واسم در بیار مثلا یکی دیگه همون گوشی رو میگه با 90 دلار ! همونقدر مایه میذارن ! ( عامیانه ش گفتم ! )
    ولی خب این یه مورد چون 6 ماه بود داشت کار میکرد و ظاهرش هم Ok بود گفتم درصد باخت تو قمارش پایینه !
    حالا اینم شانسیه دیگه شکی درش نیست !
    ...
    این گوشی که پیشنهاد کردی گوشی خوبیه ولی من Full touch مد نظرم نیست ...
    از طرفی گوشی خودم Nokia 6220 Classic هست همه جوره ازش راضیم . فقط به خاطر کارم و سیم کارت دیگه دنبال 2 هستم .
    و نمیخوام هزینه زیاد شه .
    دوستان رو K900 هم خیلی تبلیغ ! کردن . سبک هم بود . رو Fashion ها هم همینطور .
    بازم موندم ...
    پیشنهادتون واقعا برام ارزشمنده .

آخر فروم باز salarnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    JB-TEAM Software

پيش فرض

از نظر منم چینی نخر
    من یه گوشی آیفون چینی یکی واسم خرید اصلا میل نمی کنم دست بهش بزنم !

9. این کاربر از salarnight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز maziarzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران ....... ... ..... بهترین تیم دنیا: CHELSEA FC

پيش فرض

شما بهتره گوشیتو بفروشی وبا این پولت بری یه گوشی دست دوم اصل بگیری نه گوشی چینین که هر ان احتمال خرابی داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •