تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 26 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 255

نام تاپيک: بهترین رشته رزمی از دید شما / در کدام رشته رزمی فعالیت دارید؟

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

12 بهترین رشته رزمی از دید شما / در کدام رشته رزمی فعالیت دارید؟

سلام به همگی دوستان و هموطنان گل گلاب.

دوستان میخوام بدونم به نظر شما کدام ورزش رزمی و کدوم سبکش و یا حتی ورزش غیر رزمی از همه بهتر و یا کاملتره؟
    برا کسی که بدن سازی زیاد نرفته و بدنش انعطاف درستی نداره چی؟به بدن سازی و ژیمناستیک رفتن هم نیازی نداشته باشه.

اگه لطف کنید بگید که چند ماه یا سال کار کردین و نجربتون رو هم مطرح کنید.
    خود من چند ماه کونگفو و سبک کمپو کار کردم که به نظرم زیاد جالب نبود البته بدک هم نبود ولی زیاد سنگین نبود البته اینم می دونم که بیشتر به استاد مربوطه ولی خوب بازم تجربه ملاکه.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از من میشنوی برو تکواندو
    خودم کمربند مشکی تکواندو رو دارم.

3. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اول باید ببنی به چقدر خوشنت علاقه داری ؟
    اگه بدن خیلی خوشکی داره پیشنهاد میکنم از رزمی هایی با خشونت کم مثل تکواندو استفاده کنی
    اگه بدن خشکی نداری و انعطاف پذیر هست در حد 36 باشه و علاقه ای هم به خشونت داشته باشی من پیشنهاد نمیدم فقط ورزش ها رو میگم شما خودت انتخاب کن
    موتایی ورزشی که بسیار خشن به طوری که شما توی مسابقاتم از هیچگونه وسیله ی دفاعی انچنانی استفاده نمیکنید
    کیک بوکسینگ ورزشی مثل موتایی با ازادی کامل فقط از کلاف هم استفاده میشه و حرکات پرتابی کمتری نسبت به موتایی داره
    فول کونتاک دقیقا" مثل کیک بوکسینگ هست با این تفاوت شما زیر کمر هیچگونه ضربه ای ندارید
    دیگه من در این 3 مورد اطلاع داشتم خودمم دان 2 کیک بوکسینگ هستم
    با کمکی خواستید در خدمتم

5. 3 کاربر از babelirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12 salam

سلام دوست عزیز
    اول باید ببنی به چقدر خوشنت علاقه داری ؟
    اگه بدن خیلی خوشکی داره پیشنهاد میکنم از رزمی هایی با خشونت کم مثل تکواندو استفاده کنی
    اگه بدن خشکی نداری و انعطاف پذیر هست در حد 36 باشه و علاقه ای هم به خشونت داشته باشی من پیشنهاد نمیدم فقط ورزش ها رو میگم شما خودت انتخاب کن
    موتایی ورزشی که بسیار خشن به طوری که شما توی مسابقاتم از هیچگونه وسیله ی دفاعی انچنانی استفاده نمیکنید
    کیک بوکسینگ ورزشی مثل موتایی با ازادی کامل فقط از کلاف هم استفاده میشه و حرکات پرتابی کمتری نسبت به موتایی داره
    فول کونتاک دقیقا" مثل کیک بوکسینگ هست با این تفاوت شما زیر کمر هیچگونه ضربه ای ندارید
    دیگه من در این 3 مورد اطلاع داشتم خودمم دان 2 کیک بوکسینگ هستم
    با کمکی خواستید در خدمتم
    سلام رفیق.
    راستش من بدن خوشکی که ندارم هیکلم تقریبا رو فرمه(البته بدون ورزش بدن سازی و یا مکمل دیگه ای).کلا استیل بدن در نوع خودش خوبه.نه از خشن بدم نمیاد ولی خوشمم نمیاد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام من حدود سه سال رفتم رزم اوران چون خشن ترین فرزشی بود که فکر میکنم اومده بعد رفتم سراغ دفاع شخصی و کار با چاقو البته با سی دی چون کلاسش که فکر نکنم باشه
    نمیدونم میدونین رزم اوران کلا چی هست یا نه؟ولی من دفاع شخصی رتم جون نظامی ها فکر میکنم خیلی کار میکنند و اصولا خیلی بهتره

8. این کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

سلام من حدود سه سال رفتم رزم اوران چون خشن ترین فرزشی بود که فکر میکنم اومده بعد رفتم سراغ دفاع شخصی و کار با چاقو البته با سی دی چون کلاسش که فکر نکنم باشه
    نمیدونم میدونین رزم اوران کلا چی هست یا نه؟ولی من دفاع شخصی رتم جون نظامی ها فکر میکنم خیلی کار میکنند و اصولا خیلی بهتره
    سلام رفیق این رزم اورزان چی هست؟یه لطفی کن در موردش توضیح بده.
    در مورد دفاع شخصی خوب خوبه ولی من ورزشی میخوام که به قول خودمون آل این وان باشه یعنی تقریبا بیشتر حرکات رو با بیشتر قسمت های بدن انجام بده و از از تکنیک هم جامع و کامل باشه.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام رزم آوران یک ورزشی هست که به قول اساتید میگفتند تمام فنون رزمی را جمع کردند و این شده لباس سفید مثل تکواندو و کاراته میپوشند لباس مخصوص خودش را داره و کمربند میگیرن فکر میکنم پروفسور رجایی این سبک را اورده باشه دقیق یادم نیست ورزشی هست که امسال به نظرم اصفهان بود مسابقات جام جهانی مال خود ایران هست تمام فنون رزمی هست و سعی شده که اشکالات بقیه را نداشته باشه بیشتر شبیه به تکاوری و کماندویی هست قوانین برای مسابقه این هست که توی راند اول شما نمیتونید مستقیم با مشت به صورت حریف بزنید و با پا پای حریف را بزنید زدن بیضه و پشت گردن حل دادن و گرفتن هم خطا هست
    راند دو همه ی این خطا ها هست و لی میتونید توی صورت بزنید با مشت
    راند سه حل دادن و بیضه و ضربات به پشتت گردن خطاست البته فکر میکنم یک سری قانون دیگه هم هست که مثلا نباید با با پشت دست مشت بزنید و...
    ولی زیاد رعایت نمیشههمونجا دفاع شخصی و اینا را هم بخوای یادت میدن با لانچیکو و چوب وغیره من چوب را همونجا یاد کرفتم دفاع شخصی هم همینطور البته بی خییال مسابقه شو از نظر من فعلا بهترین ورزش رزمی هست چون خیلی شبیه به تکاوری و ایا هست ولی عقده ای میشی
    یعنی بعد از یک مدت چون فن یاد میگیری و کسی نیست روشون اجرا کنی دنبال دعوا میفتی

11. 2 کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

سلام رزم آوران یک ورزشی هست که به قول اساتید میگفتند تمام فنون رزمی را جمع کردند و این شده لباس سفید مثل تکواندو و کاراته میپوشند لباس مخصوص خودش را داره و کمربند میگیرن فکر میکنم پروفسور رجایی این سبک را اورده باشه دقیق یادم نیست ورزشی هست که امسال به نظرم اصفهان بود مسابقات جام جهانی مال خود ایران هست تمام فنون رزمی هست و سعی شده که اشکالات بقیه را نداشته باشه بیشتر شبیه به تکاوری و کماندویی هست قوانین برای مسابقه این هست که توی راند اول شما نمیتونید مستقیم با مشت به صورت حریف بزنید و با پا پای حریف را بزنید زدن بیضه و پشت گردن حل دادن و گرفتن هم خطا هست
    راند دو همه ی این خطا ها هست و لی میتونید توی صورت بزنید با مشت
    راند سه حل دادن و بیضه و ضربات به پشتت گردن خطاست البته فکر میکنم یک سری قانون دیگه هم هست که مثلا نباید با با پشت دست مشت بزنید و...
    ولی زیاد رعایت نمیشههمونجا دفاع شخصی و اینا را هم بخوای یادت میدن با لانچیکو و چوب وغیره من چوب را همونجا یاد کرفتم دفاع شخصی هم همینطور البته بی خییال مسابقه شو از نظر من فعلا بهترین ورزش رزمی هست چون خیلی شبیه به تکاوری و ایا هست ولی عقده ای میشی
    یعنی بعد از یک مدت چون فن یاد میگیری و کسی نیست روشون اجرا کنی دنبال دعوا میفتی
    سلام خوب این که خیلی ورزش خوبی به حساب میاد.
    ولی چرا پس اسم این ورزش کم شنیده میشه؟من که اصلا نشنیده بودمش.
    تازه معلوم نیست تو شهر ما این رشته باشه یا نه.
    اصلا خود رشتهدفاع شخصی چه طوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من سوال دارم
    برای یاد گرفتن یک ورزش رزمی اگه عینکی باشی مشکلی بوجود میاد ؟ و اینکه اینها که کمربند مشکی یا زرد و ... می گیرند از کجا شروع می کنند ؟ آیا مدرک هم صادر می شه ؟ نحوه تمرینش چه طوریه ؟ دو به دو هست یا انفرادی

14. این کاربر از am_64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام
    اسمش معلومه خیلی ها هم میاند ولی فکر میکنم شاید چون خشونتش بالاست زیاد نمیمونند شاید هم بعضی ها برای دعو میاند
    دفاع شخصی اول باید رزمی را خوب بلد باشی بعد یک سری تکنیک ها هست مثلا یک نفر چاقو زد چطوری چاقو را بگیری و دستگیرش کنی درکل اول باید رزم کار کنی تا بدنت و اصول را یاد بگیری بعد توی دفاع شخصی ازشون ااستفاده کنی شهرتون اسمش چیه؟

16. این کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 26 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •