تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 46

نام تاپيک: خواب هايي هولناك و وحشتناك پس از تغيير محل خواب !!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض خواب هايي هولناك و وحشتناك پس از تغيير محل خواب !!

سلام ...

من 4 شب ميشه كه اطاقم رو عوض كردم و توي يك اطاق ديگه ميخوابم كه فضاش يكم كوچيكتر هم هست ( بنا به دلايلي ... )
    اما اين 4 شب، 1 ثانيه هم از دست روياهاي هولناك راحت نبودم ! يه بار ديدم يه سري كرم قرمز با سر هاي گنده از بدنم داره مياد بيرون ! دفعه ي بعد ديدم افتادم توي يه چاه كه پر از عقربه ! شب بعدش هم ديدم كه رفتم به دوران قرون وسطي و ميخوان با گيوتين من رو بكشن ! ديشب هم ديدم كه يك گله سگ وحشي توي خيابون منو دنبال كردن !!

اين 4 شبي دهنم سرويس شده اينجوري هم نيستم كه وقتي جاي خوابم عوض بشه، خوابم نبره، چون انقدر خسته هستم كه بلافاصله خوابم ميبره ...
    اين 4 شبي، صبح ها كه از خواب پا ميشم انگار ذهنم خيلي خسته هست و اصلا آرامش و استراحت نداشته ... براي يادگيري و كارهاي ديگه هم به اون اندازه كه قبلا سريع الانتقال بودم، نيستم ...

لطفا كمك كنيد
    Last edited by Gam3r; 01-10-2010 at 11:01.

2. 2 کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

سلام ...

من 4 شب ميشه كه اطاقم رو عوض كردم و توي يك اطاق ديگه ميخوابم كه فضاش يكم كوچيكتر هم هست ( بنا به دلايلي ... )
    اما اين 4 شب، 1 ثانيه هم از دست روياهاي هولناك راحت نبودم ! يه بار ديدم يه سري كرم قرمز با سر هاي گنده از بدنم داره مياد بيرون ! دفعه ي بعد ديدم افتادم توي يه چاه كه پر از عقربه ! شب بعدش هم ديدم كه رفتم به دوران قرون وسطي و ميخوان با گيوتين من رو بكشن ! ديشب هم ديدم كه يك گله سگ وحشي توي خيابون منو دنبال كردن !!

اين 4 شبي دهنم سرويس شده اينجوري هم نيستم كه وقتي جاي خوابم عوض بشه، خوابم نبره، چون انقدر خسته هستم كه بلافاصله خوابم ميبره ...
    اين 4 شبي، صبح ها كه از خواب پا ميشم انگار ذهنم خيلي خسته هست و اصلا آرامش و استراحت نداشته ... براي يادگيري و كارهاي ديگه هم به اون اندازه كه قبلا سريع الانتقال بودم، نيستم ...

لطفا كمك كنيد
    سلام

خب بستگی داره!.....

توی این اتاق جدید دقیقا محل خوابت چه تغییری کرده؟ یعنی نسبت به قبل؟......مثلا روبه روت در اتاقه؟.....یکی از دلایلش میتونه این باشه! نمیدونم چرا ولی میگن که کسی که رو به در اتاق بخواب خواب زیاد می بینه!

استرس دلیل بعدیه!......تویه این 4 شب به خاطر مسئله ای استرس نداری؟.....

4. 3 کاربر از Majid-6120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

تقريبا ميشه گفت رو به در اطاق هست ! ( ولي چه ربطي داره ؟! :دي )

نه، استرس هم ندارم !

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فکر نکنم به در اتاق بستگی داشته باشه!! چندین ساله تخت من رو به روی در هستش!! دریغ از یک خواب وحشتناک!!

عامل خواب های آشفته می تونه : 1- استرس
    2- اعصاب خوردی و خستگی خاص که در طول روز برای فرد حاصل شده و مدام ذهن ودر طول روز درگیر کرده
    3- تغذیه نامناسب مخصوصا خوردن غذاهای چرب و نشاسته دار قبل از خواب
    4- تلقین ( که مورد عام و فراگیری نیست و بعضا تو برخی افراد روی میده!! مثلا طرف مدام با خودش به صورت ناخودآگاه و در ضمیر پنهان خودش این مساله رو تکرار میکنه که من جام عوض شده ، اینجا یه جوریه ؛ یعنی راحت میخوابم؟ و امثال این.... ) که باعث میشه خواب آشفته بیاد سراغش!

7. 3 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

عامل خواب های آشفته می تونه :
    1- استرس
    2- اعصاب خوردی و خستگی خاص که در طول روز برای فرد حاصل شده و مدام ذهن ودر طول روز درگیر کرده
    3- تغذیه نامناسب مخصوصا خوردن غذاهای چرب و نشاسته دار قبل از خواب
    4- تلقین ( که مورد عام و فراگیری نیست و بعضا تو برخی افراد روی میده!! مثلا طرف مدام با خودش به صورت ناخودآگاه و در ضمیر پنهان خودش این مساله رو تکرار میکنه که من جام عوض شده ، اینجا یه جوریه ؛ یعنی راحت میخوابم؟ و امثال این.... ) که باعث میشه خواب آشفته بیاد سراغش!
    هيچكدوم از اينها نيست !‌

ممنونم بابت توجهتون

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

منم اين اتفاق واسم افتاده . البته نه به اين شدت . راهش هم امتحان كردم درست شد .

يكي از دوستام گفت كه گياه بامبو بخر بزار تو اتاقت . تحقيق كه كردم ديدم گياه بامبو انرژي + ميده .
    بعدش ديگه تو اون اتاق خواب ترسناك نديدم . يه امتحان كني ضرر نداره . گياه خوشملي هم هست

10. 4 کاربر از hamijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

سلام ...

لطفا كمك كنيد
    باباتوی سایلنت هیل هم همچین کابوسی نبود!؟!
    ببین عزیزمن کابوس یه چیز کاملا خصوصی وشخصیه99%خودت هم باید کشفش کنی..
    البته یه چیز دیگه هم هست:به متافیزیک اعتقاد داری؟
    اون هم ممکنه دلایل زیادی داشته باشه..
    البته با شناختی که من از شما دارم دیدن این خواب ها ببخشید کابوس ها کاملا طبیعیه
    یه چیزی دیگه من میتونم توی خواب، رویاها+کابوسها و....روکنترول کنم!یادگرفتم که چطوری هروقت که بخوام مسیر خوابم رو تغییر بدم..جریانش مفصله..اما جالبه حتما امتحان کنید

12. 6 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behzad_zn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    زنجان

پيش فرض

فیلم اینا نمیبینی وقت خوابیدن؟
    کلا زیاد فیلمای تخیلی میبینی؟
    ولی یه چیز یادت باشه یاد خدا
    شب سعی کن سبک بخوابی معدتو میگم
    نماز بخون بخواب و خوابیدنی به خدا فکر کن...
    ایشالا امشب راحت بخوابی

14. 6 کاربر از behzad_zn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

قبل از اینکه بخوابی موزیک گوش بده..
    خلاصه یه کاری بکن دیگه

16. 2 کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

خوب اول بگم که قصد ونیتم دست انداختن نیست برای همین اولین کلید رو بهتون میدم اگر تست کردین وجواب گرفتین میتونید بهم پیام بدین تا مراحل بعدی رو توضیح بدم...
    تا الان بارها براتون پیش اومده که زمانی که دارین از دیدن یه خواب زجرمیکشین یا برعکس لذت میبرید از خواب میپرید(به صورت کاملا طبیعی)خوب بالافاصله بعداز اینکه متوجه شدین که بیدارشدین چشمانتون روببندین(خیلی مهمه)وآرام سرجای خودتون بمونید وسعی کنید که به خواب برگردید(بخوابید)ودقیقا به همون آخرین مرحله خوابتون(قبل از بیدارشدن)بیندیشید واون رو به یاد آورید...خواهید دید که بلافاصله به همون محیط قبلی بازخواهیدگشت(البته بدون احساس خاصی..بعدا این رو توضیح میدم)

این مرحله کاملا ساده است(بازگشت) وهرآدم طبیعی میتونه بعداز 2الی3بار تلاش کاملا طریقه کار دستش بیاد...البته آدمهایی هم وجوددارن که به صورت کاملا عادی دراین کار مهارت دارن...
    ناگفته: این مراحله ومراحل بعد خطراتی هم دارن که من همین جا میگم که مسئولیتش با خودتونه.

18. 4 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •