تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 46

نام تاپيک: بد روشن شدن پرايد در هواي سرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Turquois City

پيش فرض بد روشن شدن پرايد در هواي سرد

سلام دوستان عزيز. من يه پرايد مدل 85 بنزين سوز انژكتوري دارم كه از وقتي هوا سرد شده صبح ها و يا وقتي كه يه مدت ماشين خاموشه خيلي بد روشني مي كنه. قبلا روغن بهران تكتاز مي ريختم ولي اين دفعه سوپرجم ريختم بهتر كه نشد بدتر هم شد. خيلي ممنون مي شم اگه سريعتر راهنماييم كنين. راستي از همون اول كه ماشينو خريدم (2 سال پيش) هر وقت كه مي خواستم شتاب بگيرم، يه كم ريپ مي زد كه با دياگ هم رفع نشد.

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

وضعیت شمع ها و وایر و باطری در چه حالی هست؟
    دیاگ زدین سنسور دمای آب که احیانا مشکل نداشت؟
    یه سنسور دیگه هم هست که فکر کنم اسمش سنسور دریچه گاز هست

3. 2 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اول از همه اگه ساژمه مدل ماشینتون کوئل رو چک کنید. ساژمها معمولا مشکل کوئل دارند.
    پارامتر بعدی در این زمینه انژکتوره که در صورت زیمنس بودن ماشین این اولویت اول خواهد بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Turquois City

پيش فرض

سلام دوستان. از هردوي شما بزرگواران ممنونم. امروز ماشينو بردم دياگ زد مشكلي نداشت. بعد شيلنگ ورودي بنزين به انژكتور رو در آورد و گفت سوئيچ رو باز كن. باز كه كردم گفت پمپ بنزينت ايراد ورداشته. گفت شايد با دياگ بشه بهترش كرد شايدم نه. خلاصه دياگ هم زد و 15 تومن گرفت ولي دريغ از كوچيكترين تغيير. حالا گفت پمپ بنزين اصلي 45 تومنه كه آلمانيه چينيش هم 12 تا 18 تومنه ولي گفت توصيه نميكنه چيني بزارم. حالا ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد كه آيا مطمئن بشم ايراد از پمپه واگه آره ، چه ماركي با چند تومن هزينه بزارم. پيشاپيش بي نهايت ممنونم. البته اين موضوع رو توي يه تاپيك جديد هم ميزارم تا راحت تر ديده بشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Watson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

منم یه چند وقتی مشکل بد روشن شد ماشین در هوای سرد رو داشتم البته ماشینم 206 هست بعد از کلی تحقیق فهمیدم مشکل از بنزین سوپر بوده که میزدم...
    حالا اگه شما هم بنزین سوپر میزننید یه باک معمولی بزنید ببینید درست میشه.مشکل من که حل شد.

7. این کاربر از Watson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان. از هردوي شما بزرگواران ممنونم. امروز ماشينو بردم دياگ زد مشكلي نداشت. بعد شيلنگ ورودي بنزين به انژكتور رو در آورد و گفت سوئيچ رو باز كن. باز كه كردم گفت پمپ بنزينت ايراد ورداشته. گفت شايد با دياگ بشه بهترش كرد شايدم نه. خلاصه دياگ هم زد و 15 تومن گرفت ولي دريغ از كوچيكترين تغيير. حالا گفت پمپ بنزين اصلي 45 تومنه كه آلمانيه چينيش هم 12 تا 18 تومنه ولي گفت توصيه نميكنه چيني بزارم. حالا ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد كه آيا مطمئن بشم ايراد از پمپه واگه آره ، چه ماركي با چند تومن هزينه بزارم. پيشاپيش بي نهايت ممنونم. البته اين موضوع رو توي يه تاپيك جديد هم ميزارم تا راحت تر ديده بشه.
    کلاهبرداری تو روز روشن!
    دیاگ هیچ ربطی به عملکرد مستقیم پمپ بنزین نداره. پمپ ضعیف شده و خطر اول گرفتگی انژکتورها در کوتاه مدته اما:
    اونی که بهت گفته مجموعه پمپ بنزینه که 45 تومنه. به دردتم نمی خوره!
    برو یه پمپ خالی بوش بگیر. حدود 17 تا 21 تومنه. بده یه باتری ساز این پمپو جای اون پمپ جا بزنه. نیازی نیست مجموعه عوض بشه.
    یا طرف هیچی بارش نیست یا خواسته سرتو کلاه بذاره. بعد تعویض پمپ حتما رگلاتور سوخت رو بگو شستشو بدن. دست به انژکتورها هم نزن به هیچ وجه. تا حداقل یک هفته و اگه مشکلی نداشت استفاده کن. اگه نه اطلاع بده بگم چه کنی.

9. 2 کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بچه ها منم 405 2000 دارم.(کاربراتور) همیشه دیر استارت میخوره.تو سرما بدتر.کسی عکسی داره که ببینم شمع ماشین کجاست و چه جوری باید بفهمم سالمه یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدین.

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

برو جلوی موتور. 4 تا سیم کلفت یکی یکی رفتن توی 4 تا حفره توی موتور که ما بهشون میگیم وایر. اونارو اگه بکشی بیرون زیرشون شمعها هستن.
    شمع رو معمولا بعد 30000 کیلومتر باید تعویض کرد.

12. 2 کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

منم دقیق با پراید دوگانه سوز زیمنس مدل 89 همین مشکل رو دارم
    البته با بنزین دم صبح که خیلی سرده بد روشن میشه و وقتی میخواد بره روی گاز بصورت اتوماتیک خاموش میشه مگه اینکه ماشین کاملا گرم بشه که وقتی میره روی گاز خاموش نکنه
    از وقتی هوا سرد شده دچار این مشکل شدم و صبح ها 10 دقیقه فقط وقت صرف گرم کردن ماشین میکنم تا بشه بزنی رو گاز و حرکت کرد

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

منم دقیق با پراید دوگانه سوز زیمنس مدل 89 همین مشکل رو دارم
    البته با بنزین دم صبح که خیلی سرده بد روشن میشه و وقتی میخواد بره روی گاز بصورت اتوماتیک خاموش میشه مگه اینکه ماشین کاملا گرم بشه که وقتی میره روی گاز خاموش نکنه
    از وقتی هوا سرد شده دچار این مشکل شدم و صبح ها 10 دقیقه فقط وقت صرف گرم کردن ماشین میکنم تا بشه بزنی رو گاز و حرکت کرد
    عزیز من این که راهش نیست!!
    ماشین رو حداکثر 60 ثانیه در حالت درجا روشن بذار. بعد با دنده 1 یا دو و دور پایین حرکت کن تا هم موتور و هم گیربکس به صورت نرمال گرم بشن.
    توجه داشته باش که تا دمای آب موتور به 76 درجه نرسه سیستم اجازه سوئیچ سوخت از بنزین به گاز رو نمیده. و اگه دما پایین این مقدار بیاد سوخت دوباره به بنزین بر میگرده. پس وقتی ماشین گرم شد دکمه سوخت رو به صورت دستی رو حالت گاز قرار بده و اجازه نده سیستم اتوماتیک این کار رو انجام بده (برای اول صبح یا هر زمان که موتور اساسا سرده).

15. 5 کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •