تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: خرید گوشی از آلمان؟ مشکلات؟ بدون محدودیت قیمت کدام گوشی؟

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

اگه نریم بگیم دزدیدن و اینها چکار می کنند ؟

و اینکه آیفون لاک تو ایران پیدا میشه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوست عزیز مطمعن باشید دارید اشتباه میکنید ! الان با 300 دلار آیفون 3G آنلاک فکتوری هم نمیتونید بخرید چه برسه به آیفون 4 آنلاک فکتوری

بردار من به همین راحتی نیست که , همینجوری نمیری که فروشگاه AT&T و بگی 10 تا آیفون بده ببرم یه دونه بهت آیفون میدن اونم کسی که اونجا ساکن باشه یا دانشجویی چیزی باشه , بعد وقتی این آیفون رو دو درش کردی میری اونجا باید هزار تا فیلم بازی کنی بگی دزد برده فلان شده بهمان شده بعد بیخیالت میشن وگرنه لو بری انگار دزدی کردی , اگه اینجوری بود که بری بخری بفرستی ایران بعد همون روز یکی دیگه بهت بدن که اینا ورشکست میشدن توو این چند ساله ! گوشی 700 دلاری رو 100 دلار میدن اینجور چیزاشم پیشبینی کردن , اونا زرنگتر از من و تو ان برادر
    فکر کردم اون که نوشته 200 دلار قیمت فروشگاهیه مثل همین علا الدین خودمون. آمازون رو دیدم زده 750 دلار !!!!!!!!!!

پروفشنال Atropates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اگه نریم بگیم دزدیدن و اینها چکار می کنند ؟
    خوب معلومه اون طرفی که رفته قرارداد بسته و گوشی رو خریده تا آخرین قسط رو زحمت میکشه میده انگار داره از گوشی استفاده میکنه

و اینکه آیفون لاک تو ایران پیدا میشه ؟
    بعله پیدا میشه

فکر کردم اون که نوشته 200 دلار قیمت فروشگاهیه مثل همین علا الدین خودمون.
    قیمت فروشگاهی یعنی چی؟! دو تا قیمت دارن قیمت لاک برا یه اپراتور خاص و قیمت آنلاک فکتوری , که این 200 دلار قیمت لاکش هست . از این پایینتر هم هست , iPhone 3GS 8gig رو الان 49 دلار میدن , منتها لاک .

پ.ن : خودمونیم چه خر کیفین هااا این امریکایی ها پول یه 1100 رو میدن یه آیفون میدن بهشون ! بقیه پول رو هم با اقساط ماهی 15 دلار !!! همون رایگان بدن خودشون رو خلاص کنن !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

قیمت فروشگاهی یعنی چی؟! دو تا قیمت دارن قیمت لاک برا یه اپراتور خاص و قیمت آنلاک فکتوری , که این 200 دلار قیمت لاکش هست . از این پایینتر هم هست , iPhone 3GS 8gig رو الان 49 دلار میدن , منتها لاک .

پ.ن : خودمونیم چه خر کیفین هااا این امریکایی ها پول یه 1100 رو میدن یه آیفون میدن بهشون ! بقیه پول رو هم با اقساط ماهی 15 دلار !!! همون رایگان بدن خودشون رو خلاص کنن !
    من که خارج نرفتم ببینم چطوریه. اما تا اونجایی فهمیدم گوشی رو 2 جور میشه خرید. یه جور مثل همین بازار خودمون میری یه مغازه یه گوشی میخری. یه جور دیگه هم اپراتور گوشی رو مجانی یا با هزینه خیلی کم مثلاً 30 دلار بهت میدن بعد بقیه هزینه رو ماهیانه میندازن رو صورتحساب خط موبایل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام.
    می خواستم ببینم قیمت گوشی های سامسونگ ایران و آلمان چقدر تفاوت داره؟
    چون یکی از فامیلامون از آلمان میاد می خواستم بگم یه گوشی بیاره.البته شهریور ماه میاد که ممکنه تا اون موقع نرخ یورو بالا و پایین بره.
    لطفا راهنمایی کنین.

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام.
    می خواستم ببینم قیمت گوشی های سامسونگ ایران و آلمان چقدر تفاوت داره؟
    چون یکی از فامیلامون از آلمان میاد می خواستم بگم یه گوشی بیاره.البته شهریور ماه میاد که ممکنه تا اون موقع نرخ یورو بالا و پایین بره.
    لطفا راهنمایی کنین.
    کلا گوشی در ایران چون قاچاق هست ارزون هست

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوست عزیز مطمعن باشید دارید اشتباه میکنید ! الان با 300 دلار آیفون 3G آنلاک فکتوری هم نمیتونید بخرید چه برسه به آیفون 4 آنلاک فکتوری

بردار من به همین راحتی نیست که , همینجوری نمیری که فروشگاه AT&T و بگی 10 تا آیفون بده ببرم یه دونه بهت آیفون میدن اونم کسی که اونجا ساکن باشه یا دانشجویی چیزی باشه , بعد وقتی این آیفون رو دو درش کردی میری اونجا باید هزار تا فیلم بازی کنی بگی دزد برده فلان شده بهمان شده بعد بیخیالت میشن وگرنه لو بری انگار دزدی کردی , اگه اینجوری بود که بری بخری بفرستی ایران بعد همون روز یکی دیگه بهت بدن که اینا ورشکست میشدن توو این چند ساله ! گوشی 700 دلاری رو 100 دلار میدن اینجور چیزاشم پیشبینی کردن , اونا زرنگتر از من و تو ان برادر
    گوشی اپل 6 من sim not valid نوشته الان در ترکیه
    چیکار کنم راهی هست رایگان درست بشه؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •