تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 73 اولاول ... 51112131415161718192565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 722

نام تاپيک: Tomb Raider

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

ديشب داشتم نسخه ژانويه مجله oxm رو مي خوندم كه توش در مورد مكانيزم گيم پلي بازي صحبت كرده بود و گفتم چكيدشو تو ليست زير بيارم :

1. در بازي كلا دو مورد كسب كردني و خرج كردني دارين كه يكيش xp هست و يكيش هم salvage
    2. كه Salvage همون آپگريد سلاحها با استفاده از پوست حيوانات و محتويات صندوقچه ها و لوازم اجساد هست.
    3. Xp هاي بدست اومده براي آپگريد ٣ مهارت خرج ميشه كه اين سه مهارت عبارت هستند از : surviving -hunting-brawling
    4. مشخصه survivng آپگريدش از بهبود بخشيدن به salvaging شما شروع ميشه تا قابليت ديدن آيتمهاي مخفي در نقشه
    5. مشخصه brawling كه نويسنده مجله از اون به عنوان بهترين گزينه براي ارتقا در اوايل بازي ياد كرده شامل خريد melee attack ها و finisher هاي قدرتمند هستش كه مخصوصا وقتي سلاح گرم يا سرد كافي ندارين يا يه خطا ميره مناسبترين گزينه هستند
    6. حيواناتي هم كه در بازي براي شكار وجود دارن شامل سه دسته :حيوانات كوچك -بزرگ و پرنده هستن

+

با خووندن مطالب چند تا مجله كه در مورد بازي توضيح دادن بيشتر به بازي اميدوار شدم.....متاسفانه چون تا حالا اكثرا از "ست پيس" هاي بازي نمايش دادن همه ناخودآگاه فكرشون ميره طرف آنچارتد(چون ست پيسهاش و بلاهايي كه سر لارا مياد خيلي شبيه آنچارتد هست)
    ولي حداقل همين آپگريد ها و شكار و گشت و گذار و اتمسفر و البته داستان(كه خوشبختانه خيلي كم لو دادن)فرق هاي بزرگ اين بازي با بقيه نمونه هاي مشابه كه اميدوارم بتونن خوب درش بيارن
    انيميشنهاي كاركترا هم كمي مشكل داره(فيگور و حركتشون خيلي خوب مد نظر بيشتر صورت و نماي نزديكشون)

.
    Last edited by halflife g; 20-01-2013 at 11:12.

2. 17 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

^ من كه مشكل حادي رو نمي بينم، به هر حال دست اندر كاران بازي هنوز در حين تكميل بازي و برطرف كردن ايراداش هستند...پس جاي نگراني نيست، اما من ترجيح ميدم كه در نهايت ما يك محصول بي عيب و نقص رو ببينيم و از بازي كردن هم حسابي لذت ببريم!

4. این کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pcali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Silent Hill

پيش فرض

بازی ظاهراً کارش تموم شده و در حال تکثیر هستش من یه شدت منتظر این بازی هستم 15 اسفند تاریخ انتشار بازیه واقعا صبر کردن مشکله ای خدا

6. 5 کاربر از pcali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

همزمان با به پایان رسیدن ساخت بازی و اصطلاحا گلد شدن بازی ، ویدئویی یازده دقیقه ای از گیم پلی بازی به همراه توضیحات مختصری روی تصویر تریلر منتشر شد ،
    همچنین می توانیم کمتر از یکماه دیگر تا عرضه ی بازی بر روی سه پلتفرم اصلی بار دیگر با لاراکرافت و ماجراجویی هایش همراه شویم!
    دانلود تریلر با کیفیت معمولی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نکاتی در مورد ویدئو که توجهم رو به خودش جلب کرد:
    پلتفرم بستر X360 می باشد ...

صدا گذاری عالی ، کیفیت خوب کات سین های بازی ، گیم پلی روان ، امکان استفاده از اکثر اشیای محیط ، تخریب محل های کاورگیری و ...
    در این تریلر لحظه ای بازی از تب و تاب نمی افته و همش درگیر اتفاقات ریز و درشت روند بازی هستیم ، با کیفیتی که تریلر داره خیلی نمیشه در مورد گرافیک حرفی زد ولی در برخی صحنه ها وجود برخی باگ هستش که خیلی به چشم نمیاد مثلا لارا موهاشو از پشت بسته گاهی اوقات میره تو بدنش...

درکل روند بازی خیلی نفس گیر هستش و مطمئنا بازی خوبی از آب میاد ،ولی فقط باید با هدفون بازی کنیم!

8. 11 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+

راستشو بخواین ، دلسرد شدم با دیدن این تریلر ، انتظارم بیشتر بود ، نکته ای که خیلی به چشم میخوره AI هستش ، گیم پلی روونه اما این روون بودنشو بیشتر مدیون AI ضعیف هست ...نمیدونم شاید نظر شما فرق کنه ولی من انتظارم بیشتر بود ، گرافیک و صداگزاری عالی به نظر میان ، داستان که هنوز مشخص نیست ، این سبک داره اشباع میشه و سازنده ها اگه میخوان شاهکار دربیارن از این بازی باید یه سری ایده ی نو داشته باشن ، خلاقیتی دیده نمیشه واقعا ، انگار این صحنه هارو قیلا جایی دیدی ! حالا این یه تریلر 10 دقیقه ای بود منصفانه هم نیست نظر کلی داد ، امیدوارم بهتر ازین باشه ...
    Last edited by mjorh; 12-02-2013 at 15:58.

10. 6 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+

راستشو بخواین ، دلسرد شدم با دیدن این تریلر ، انتظارم بیشتر بود ، نکته ای که خیلی به چشم میخوره AI هستش ، گیم پلی روونه اما این روون بودنشو بیشتر مدیون AI ضعیف هست ...نمیدونم شاید نظر شما فرق کنه ولی من انتظارم بیشتر بود ، گرافیک و صداگزاری عالی به نظر میان ، داستان که هنوز مشخص نیست ، این سبک داره اشباع میشه و سازنده ها اگه میخوان شاهکار دربیارن از این بازی باید یه سری ایده ی نو داشته باشن ، خلاقیتی دیده نمیشه واقعا ، انگار این صحنه هارو قیلا جایی دیدی ! حالا این یه تریلر 10 دقیقه ای بود منصفانه هم نیست نظر کلی داد ، امیدوارم بهتر ازین باشه ...
    حمید دیگه نه در این حد که کلا ازش دلسرد بشیم ، حتی اگه بتونه 80 درصد هم به اون بازیه (همون) نزدیک باشه ، بازی به موفقیت میرسه...
    البته الان که دیدم Artificial intelligence یا همون هوش مصنوعی به صورت خیلی واضح مشکل داره که امید وارم تو نسخه نهایی این مشکل رو حل کنن
    خلاقیتی دیده نمیشه واقعا ، انگار این صحنه هارو قیلا جایی دیدی !
    عه حمید مگه تو هم دیدی اون صحنه هارو؟ از کجا دیدی؟

12. 3 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

حمید دیگه نه در این حد که کلا ازش دلسرد بشیم ، حتی اگه بتونه 80 درصد هم به اون بازیه (همون) نزدیک باشه ، بازی به موفقیت میرسه...
    نه منم نمیگم کلن دلسرد شدم نه ، ولی خب این تریلر چیزی برا گفتن نداشت ، مهم خود گیم هستش با این تریلرا واقعا نمیشه نظر خاص و دقیقی داد ...

عه حمید مگه تو هم دیدی اون صحنه هارو؟ از کجا دیدی
    بالاخره دیگه ..

14. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام دوباره!

ويدئوي جديدي از سري قسمت هاي The Final Hours (قسمت پنجم و بخش اولي از عنوان The End of the Beginning) منتشر شده كه من اون رو با كيفيت HD در اينجا قرار ميدم...در اين ويدئو بيشتر به آماده سازي هاي نهايي پيش از انتشار پرداخته ميشه و نكته مهمي در اون وجود نداره، به هر حال اميدوارم از تماشا لذت ببريد!

Tomb Raider [NA] The Final Hours 5 - The End of the Beginning, Part 1

Screenshot

HD 720p Version 101 MB

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. 9 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

من گيم پلي جديد بازي رو ديدم و در واقع مي تو نم بگم كه بسيار عالي بود!

هر چند كه ايراداتي هم وارد بودند اما چيزي كه نظرم رو جلب كرد حالت واقع نما بودن بازي بود، چه در صحنه هاي نبرد و استتار و صحنه باور نكردني و دهشتناك مرگ لارا...تم بازي در اينجا كاملا به جا و بدرستي هست، اما بايد منتظر محصول نهايي هم بود.

براي توجه دوستان هم بگم كه بازي در پلاتفورم استيم پيش فروش ميشه و داراي دو نسخه Standard با قيمت 45 دلار آمريكا و نسخه Survival با قيمت حدودا 52 دلار آمريكا عرضه ميشه.

در حال حاضر هم به عنوان اشانتيون! بازي Lara Croft and Guardian of the Light و جوايز متفاوت ديگري هم عرضه ميشه، تا حالا دو جايزه آزاد شده و در صورتي كه افراد بيشتري اقدام به پيش خريد كنند جايزه سو م هم آزاد ميشه.

متاسفانه در حال حاضر با وجود برابري بالاي دلار به تومان، بازي با قيمت گزافي به دست ما ميرسه كه اصلا جالب نيست!

18. 2 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این تریلر جدید 11 دقیقه ای از گیم پلی هم خوب بود.
    قسمت های ماجرایی بازی که به نظرم مهمه خیلی خوب از کار در اومده و سازندگان سعی کردن از طریق های مختلف کیفیت این قسمت رو بالا ببرن و توی این تریلر مشخصه.
    فکر می کنم بیشتر محبوبیت این بازی به خاطر همین قسمت ها ست و کلا از نظر اکشن همیشه اون چنان چیز خاصی نداشته.
    ولی توی این شماره از نظر اکشن هم خوب به نظر می رسه و لارا هم حسابی قوی شده و بیشتر شبیه کوماندو ها ست : دی
    اگه محصول نهایی توی هر دو زمینه اکشن و ماجرایی تعادل ایجاد کنه حتما اکشن ماجرایی فوق العاده ای میشه...

این قضیه ربط این بازی به بازی دیگه هم کم کم داره تکراری میشه و به نظرم دوستان دیگه خیلی به اون حساس شدن : دی
    هر کدوم از این بازی ها به نوبه خودشون عالین و طرفداران زیادی هم دارن. از نظر سبکی مطمئنا توی یه رده قرار می گیرن ولی شکل این بازی ها تا حدودی با هم متفاوته و فکر نمی کنم اون جنان تقلید خاصی از همه داشته باشن و کلا این وصله ها به همچین ip های بزرگی نمی چسبه!
    در کل فکر می کنم توی ماه مارس این بازی استارت بازی های شاخ امسال رو بزنه!

20. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •