تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشكل در نام خانوادگي مدارك تحصيلي

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض مشكل در نام خانوادگي مدارك تحصيلي

سلام دوستان
    من يه مشكل دارم نمي دونستم كجا مطرح كنم اما اينجا بغض خودم رو وا ميكنم... .
    من 12 سال درس خوندم . بعد از 12 سال متوجه شدم تو مدارك تحصيلي من نام خانوادگي رو اشتباه نوشتن.
    اگه بخوام بهتر بگم (ي) اخر فاميلم رو نذاشتن... بعنوان مثال اگه فاميل اصلي من زارعي باشه اون رو به صورت زارع نوشتن.
    دانشگاه قبول شدم و ميرم.اما گفتن كه بايد بري مدارك رو درست كني تا تو گرفتن مدرك ليسانس با مشكل مواجه نشي.
    اگه كسي ميدونه يا كسي كارشناس اموزش و پرورش هست بگه آيا ميشه كاري كرد.؟
    يا من بايد برم از اول دبستان دومرتبه شروع كنم؟
    يا شايد منو به عنوان متغلب تحت پيگرد قرار بدن؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منم مشکل شما رو داشتم البته شماره شناسنامم رو اشتباه زده بودند !

خیلی دوندگی داره ولی /اخرش درست می شه ! البته همون مدرک قبلیتو رو اصلاح می کنند مدرک جدید نیم دند

3. این کاربر از p30pro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون عزيزم

از تو مدرسه اقدام كردي يا مجبور شدي بة اداره جات(مثل اموزش و پرورش) هم سر بزني؟
    Last edited by mohsen0000000000; 20-03-2011 at 15:17.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

شما اول باید بری دبیرستانتون اوجا باید یه نامه ازشون بگیرید که توش نوشته مدارکتون مشکل داره !
    اگه اصل مدارکتون هم تو مدرسه هست بهتره اونا رو هم بگیرید البته قانونا بهتون نمی دند ولی من با مدیر رفییق بودم یه نامه ازش گرفتم بردم دفتردار مدرسه اصل مدارک رو بهم داد (اگه دانشجویی یا دانشگاه قبول شدی که اصلا مشکلی تو این مرحله نداری )

بعد باید مشخصاتتون تو کلمپیوتر مدرسه درست بشه ! بعد از درست شدن مشخصاتتون تو کامپیوتر مدرسه مسول ثبت نمرات بهتون یه دیسکت می ده که باید ضممیه ی اون نامه که از مدرسه کرید بکنید !

حالا مدارکتون رو به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی ببرید قسمت امتحانات ناحیه آموزش و پرورش ! اونجا تو امتحانات مدارکتون میبینند و دو باره بهتون یه نامه و یه دیسکت می دند که باید ببرید آموزش و پرورش کل استان ! اونج دیسکت رو ازتون می گیرند و سری اطلاعات توش می ریزند و بهتون پس می دند حالا باید دیسکت رو ببرید امتحانات ناحیه !

اونجا هم اول تو سیستم مشخصات رو درست می کنند بعد مدرکتون رو درست می کنند

درست کردنش هم اینطوریه هست که اول جای نامخانوادگی قبلی رو با تیغ می تراشند بعد با پرینتر جاش رو دوباره پرینت می کنند !
    دقت کن که باید پشت نویسی هم بشه یعنی پشتش می نویسند نام خانوادگی " مثلا احمدی " صحیح است دوبار مهر امتحانات رو روش می زنند و روش چسب هم می زنند ! و امضا می کنند !

من کل کارام 1 هفته طول کشید چون اون کسی که من کارش داشتم تو اداره کل تشریف برده بودند مرخصی

6. این کاربر از p30pro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

راستی اگه مدرسه گفت خودشون انجام می دند زیر بار نرو ! من 2 هفته منتظر موندم آخرش رفتم دیدم هیچ کاری نکردند حتما خودت دست بکار شو ! و حتما هم مدارکتو درست کن چون بعدا به مشکل می خوری

8. این کاربر از p30pro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

فعلا ميرم دانشگاه.آيا ميتونم بزارم دانشگاهم كه تموم شد(يا اخر دانشگاه) مدارك رو درست كنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •