تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: بهترین کشور برای زندگی و تحصیل به نظر شما کجاست؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

فکر کنم مدرک مالزی چندان به درد نمی خوره
    اصلا بگی مدرکت از مالزی هستش بهت می خندن: دی
    كي همچين حرفي زده ؟ كلي هند و پاكستاني ميرن اونجا درس ميخونن سطح دانشگاه هاش هم خيلي خوبن

بهترين كشور براي مهاجراني استراليا هست و مهاجرا بدون هيچ مشكل كوچيكي كار و ادامه تحصيل ميتونن بكنن . واقعا بهشت مهاجراست . همه آدم حسابي هاش مهاجر هستن ( اكثرا هم انگليسي )
    كانادا راحت تره براي زندگي دائمي ؛ كشور پيشرفته تريه و امكانات زندگي بيشتره و تعداد ايراني هاش هم خيلي بيشتره
    آمريكا فقط يه چيز لازم داري و اونهم سرمايست بيخود نيست اسمش رو گذاشتن نظام سرمايه داري ! حتي براي چچيزهاي كوچيك سرمايه لازم داري

2. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    islamic republic of iran

9

یعنی از پیام نورو علمی کاربردی ضایع تره؟
    نه ولی کاملا این شکلیه:دانشگاه های انگلستان و فرانسه مثل سوربون دانشگاه تهرانه اما مالزی علمی کاربردی!اما مدرکش بین اللملی!؛(مثل اینجا زیر نظر وزارت علوم به قول معروف)

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

كي همچين حرفي زده ؟ كلي هند و پاكستاني ميرن اونجا درس ميخونن سطح دانشگاه هاش هم خيلي خوبن

بهترين كشور براي مهاجراني استراليا هست و مهاجرا بدون هيچ مشكل كوچيكي كار و ادامه تحصيل ميتونن بكنن . واقعا بهشت مهاجراست . همه آدم حسابي هاش مهاجر هستن ( اكثرا هم انگليسي )
    كانادا راحت تره براي زندگي دائمي ؛ كشور پيشرفته تريه و امكانات زندگي بيشتره و تعداد ايراني هاش هم خيلي بيشتره
    آمريكا فقط يه چيز لازم داري و اونهم سرمايست بيخود نيست اسمش رو گذاشتن نظام سرمايه داري ! حتي براي چچيزهاي كوچيك سرمايه لازم داري
    اخه نوکرتم تو که اطلاعات نداری بیخودی چرا به بچه مردم کانادارو میگی؟دایی من ۱سال پیش کانادا بود اونجا یه بطری اب ۷دلاره!عزیز گرونه!مایه داری برو!الان یکی از دوستام داره میره کانادا رشته گیم بخونه!ا!وعضش توپه اما اونم دیگه از گرونیش گلایه منده

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

من خودم رو آلمان دارم فکر می کنم: دی
    فکر کنم اگه درخواست بدم شرایطش رو دارم
    ولی خوب 600 ساعت حداقل باید اموزش زیان آلمانی ببینی: دی
    کلی باید وقت گذاشت فقط برای کلاس هاش تازه یه امتحان هم باید بدی که حد اقل اندازه یه 3 رقمی کنکور اوردن باید بخونی تا قبول شی: دی

5. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه fardinstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Zombieland

پيش فرض

اين كه پرسيدن نداشت داداش ... آمريكا بهترين كشوره و نيويورك بهترين شهره واسه زندگي ... پير هم شدي ميري يه شهر ساكت تر زندگي ميكني (اين آرزو بود ها )

7. این کاربر از fardinstar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه man war's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    بوشهر - چغادک

پيش فرض

سلام به دوستان

حالا من که زبان بلد نیستم چیکار کنم؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان

حالا من که زبان بلد نیستم چیکار کنم؟؟؟؟
    خیلی از دانشگاه ها دوره های آموزشی زبان میذارن.جوش نخور عزیزم

10. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من خودم رو آلمان دارم فکر می کنم: دی
    فکر کنم اگه درخواست بدم شرایطش رو دارم
    ولی خوب 600 ساعت حداقل باید اموزش زیان آلمانی ببینی: دی
    کلی باید وقت گذاشت فقط برای کلاس هاش تازه یه امتحان هم باید بدی که حد اقل اندازه یه 3 رقمی کنکور اوردن باید بخونی تا قبول شی: دی
    آلمان رو که من شنیدم رفتار خوبی با ایرانی ها ندارند(مثل رفتار ما با افغانی ها)
    نمی دونم این حرف تا چه اندازه درسته

در آغاز فعالیت Alitx001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام.
    اینطور نیست.من تو مونیخ دارم درس میخونم و هرجا میرم با پر رویی میگم ایرانیم،مسلمونم و ...
    اما مونیخی ها که خود آلمانها رو هم آدم حساب نمیکنن رفتار بسیار خوبی با من دارم. البته من آلمانی ایرانیم ولی پدر و مادرم ایرانین.
    اگر دنبال اینی که بیای دانشگاه تو آلمان و درس نخونی بهترین جا ایرانه ولی اگه دنبال علم و مدرک معتبری بیا اینجا.
    دانشگاه ما با 12 رشته در دنیا رتبه 50ام را دارد.

13. 3 کاربر از Alitx001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز bahador2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    شهر

پيش فرض

سلام.
    اینطور نیست.من تو مونیخ دارم درس میخونم و هرجا میرم با پر رویی میگم ایرانیم،مسلمونم و ...
    اما مونیخی ها که خود آلمانها رو هم آدم حساب نمیکنن رفتار بسیار خوبی با من دارم. البته من آلمانی ایرانیم ولی پدر و مادرم ایرانین.
    اگر دنبال اینی که بیای دانشگاه تو آلمان و درس نخونی بهترین جا ایرانه ولی اگه دنبال علم و مدرک معتبری بیا اینجا.
    دانشگاه ما با 12 رشته در دنیا رتبه 50ام را دارد.
    دانشگاه شما کدوم دانشگاه هست و رشته ی شما چیه ؟
    من خودم فکر میکنم که بهترین کشور برای ادامه تحصیل آمریکاست ، چون آینده شغلی خیلی بهتری داره و تبعیض نژادی توش نیست و مدمشم خیلی خون گرمم (نه مثل آلمانیا )

15. این کاربر از bahador2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اخه نوکرتم تو که اطلاعات نداری بیخودی چرا به بچه مردم کانادارو میگی؟دایی من ۱سال پیش کانادا بود اونجا یه بطری اب ۷دلاره!عزیز گرونه!مایه داری برو!الان یکی از دوستام داره میره کانادا رشته گیم بخونه!ا!وعضش توپه اما اونم دیگه از گرونیش گلایه منده
    اولا شما به داييتون سلام برسون بهش بگو اگه آدرس فروشگاهي كه بهترين آب معدني بسته اي 4 ليتري رو 3.5 دلار ميخواد من آدرسش رو بهش بدم ( البته تو شهر تورونتو ) .
    خودتون هم اگه اطلاعات ندارين بيخودي وسط حرف بقيه نپرين كه كار بديه .
    هنوز فرصت نكردم تعداد دفعاتي كه مهر ويزاي كانادا رو پاسپورتم خورده رو بشمارم ولي تا جايي كه يادم مياد گوشت و آب و روغن و برنج و اينچيزا اونجا با ايران برابر بودن ( 2 سال پيش ) ولي اينجا تورم و گروني باعث شد افزايش چندبرابري داشته باشن ولي اونجا همينطوره .
    در ضمن ؛ رشته هاي تحصيلي درست و حسابي همشون درآمد بالاي 3000 دلار دارن و هرچقدر هم ماليات سنگين بدن و موقع خريد هرچيزي ه ماليت بدن باز هم گروني براشون معني نداره .

17. 5 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •