تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: صدای ( تق تق کردن ، خرخر کردن ) هارد ! اگه هارد شما هم صدا میده بیا اینجا

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

لینکش تو پست اول هست
    بعد نصب باید یه سی دی بوت باهاش درست کنی و سیستم رو با اون بوت کنی و فرمت کنی
    مثل روز اولی میشه که خریدیش همه چی پاک میشه !! و مشکلات و بد سکتور هاش در صورت امکان برطرف میشه

داره خودمونی میشه reza1281's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام منم یک هارد هیتاچی یکترابایت 7200 نو خریدم که از همون لحظه اول صدا میده همون صدای خرخر خفیف ولی وقتی سیستم بیکاره صدا نداره. تستشم کردم سالم بود ولی صدا داره.قبلشم یه سگیت داشتم صدا میداد فرستادم گارانتی این هیتاچی هم صدا میده پاورم گرین 435 eps هست

داره خودمونی میشه alisam44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام

من هم 4 ماه پيش هارد 1 ترا اينترنال وسترن ديجيتال مدل caviar black 7200 خريدم از همان اول خر خر مي كرد!!
    چند وقت پيش با قسمت فني سازگار ارقام تماس گرفتم گفت طبيعي و در اين دسته هاردها سرعت اولويت بوده نه صدا!!گفت اگر صدا مهمه بايد از سري ديگر ما استفاده كنيد كه اولويت به كمبود صدا دادند!البته اسمي از مدل نياورد اما فكر كنم سري green منظورش بود!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

صدای هارد از چند دلیل هم میتونه باشه 1: ظرفیت هر پارتیشن رو پر کرده باشی اصولا نباید 1ز 13 درصد کمتر جا بمونه میتونین از قسمت properties--> tools ---> defragments now ببینین چقدره (هر پارتیشن رو جدا نوشته) 2 : پارتیشن ها و درایوها نیاز به دفراگ کردن داشته باشن اونم از همونجا ببینین روی هر پارتیشن یک بار انالیز رو بزنین اگر میزان فراگ ها بیشتر از 5 درصده دفراگ کنین در مدت دفراگ اصلا هیچ برنامه ای کار نکنید حتی ماوس رو هم تکون ندید 3: اگر در ویندوز سون باشید و احتمالا از بایوس ahci فعال باشه ولی درایور اون در ویندوز نصب نباشه موقع بالا اومدن یا خاموش کردن صداهای بدی از هارد میاد4: کابل برق هارد شل باشه !!!

5. این کاربر از onehellsing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من یه هارد مکستور دارم
    موقع خاموش شدن یه صدای تق شنیده میشه
    به نظرتون چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض درخواست

سلام دوستان...بنده لپتاپ مدل f22cfx دارم..مدل هاردش هم 640 tooshiba سرعت 7200
    ولی هاردش صدا میده..مثل صدای خرده شدن چوب توسط موریانه..البته صداش فقط در سکوت مطلق میاد..ولی نگرانم کرده.کسی از دوستان به این مشکل بر نخورده؟
    مشکلم با صدای جیر جیر شه ..لطفا راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حالا مشکل منو ببین
    یکی از همکارانم که خدا لعنتش کنه بهم یه بازی داد گفت بازی BF3 رو نصب کن از وقتی که نصب کردم سرعت هارد به شدت کم، سرو صدا به شدت بالا و پیغام ویندوز مبنی بر این که هارد خرابه و اطلاعاتو به هارد دیگه منقل کن و اینو بندازش دور نمایش داده میشه. یه نرم افزار به نام Hard.Drive.Inspector داشتم که یه هو اومد بالا گفت که Reallocated Sector Count به مقدار 0 رسیده. اطلاعاتو جا به جا کردم بعد این هاردو هرچی فرمت، پارتیشن بندی، کوفت و زهرمار کردم این مشکلاتش حل نشد که نشد. فقط یه متخصص هارد می تونه به دادم برسه برسه اگه تو انجمن باشه که من مخلصشم هستم. فقط سریع به دادم برسید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    من یه هارد سیگیت 1 ترا دارم که وقتی برق را وصل میکنم تق تق میکنه و دیگه بالا نمیاد یعنی اصلا وصل نمیشه
    امروز اینطوری شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام و عرض ادب خدمت دوستان.
    من جدیدا یه هارد 2 ترابایت گرفتم. روی سیستمم یه هارد 1 ترابایت بود.
    منتهی این هارد نو رو وقتی واردش میشم و میخوام کاری بکنم و یا چیزی میخوام توش کپی بگیرم اکثر مواقع غرغر میکنه.(البته خرخر نه،صدای غرغره)
    این هارد رو هم بیشتر بخاطر بکاپ از اطلاعاتم گرفتم،الان توش موندم چیکار کنم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    باتشکر

داره خودمونی میشه TS.datarecovery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این یک مشکل نیست و کاملا عادی است اگر کمبود سرعت در خواندن و نوشتن اطلاعات ندارین پس نگران نباشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •