تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 77

نام تاپيک: آموزش روت کردن و s-off و نصب ریکاوری مد و فارسی ساز کردن و نصب کاستوم رام برای گوشی HTC DESIRE HD

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض آموزش روت کردن و s-off و نصب ریکاوری مد و فارسی ساز کردن و نصب کاستوم رام برای گوشی HTC DESIRE HD

دیدم اکثر دوستان تو روت کردن و بخصوص S-OFF و ریکاوری مد مشکلات زیادی دارن و بخوبی نمیتونن فارسی ساز رو نصب کنن لازم دیدم یه آموزش کلی با عکس بزارم.
    امیدوارم که مورد استفاده دوستانی که گوشی HTC DESIRE HD دارن قرار بگیره.
    قبل از هر کاری به دوستان توصیه میکنم اگه قبلا فونتی یا برنامه های دیگه ای واسه روت کردن و یا ریکاوری مد و... انجام داده اند اول گوشی رو یه بار ریست فکتوری کنند تا به تنظیمات کارخونه برگرده و همه چی پاک بشه در ضمن حتما مموری کارتشون هم با خود گوشی یا PC یه بار فرمت کنند که عالی میشه.
    خوب بریم سر آموزش :
    کارهای کلی که میخواهیم انجام بدیم بترتیب زیر هستش:

DOWNLOAD
    ON YOUR SD CARD

1-Download visionary(
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    )
    2-
    HBOOT S-OFF(
    کد:
    )
    3-Download the Arabic files(
    کد:
    )
    ON YOUR DESIRE HD:
    1-super user(Android Market)
    2-
    Shared apk(Android Market)
    3-
    Terminal Emulator(android terminal emulator)(Android Market)
    ON YOUR COMPUTER:
    1-
    Recovery Image – clockwork.img(
    کد:
    )
    2-
    Android SDK(
    کد:
    )
    3-
    Fatboot (for windows)(
    کد:
    )
    STEPS:
    1-Install VISIOnary and ROOT your Desire HD(from “Shared apk” on Android)
    2-HBOOT S-OFF(from “Terminal Emulator”application on Android)
    3-Flash your recovery image with clockwork (from your computer)
    4-Install the Arabic (from the recovery mode)
    5-Install the PERSIAN KEYBOARD

خب :
    گوشی رو ریستارت کرده و موقع ریستارت که صفحه میخواد خاموش بشه دکمه پاور و DOWN VOLUME رو با هم بگیرین تا به صفحه HBOOT بره.

حالا گزینه recovery رو انتخاب کرده موقعی که آرم سبز htc میاد کلید پاور با volum up رو بگیرید تا به قسمت android system recovery بره مثل شکل زیر:

همانطوری که میبینید گوشی تو حالت ریکاوری مد قرار نداره:
    اگه گوشی به حالت ریکاوری مد نره نمیشه روش رامهای کوک شده ریخت و یا بکاپ گرفت و یا فارسی ساز نصب کرد و ... که حتما نیازه که گوشی به حالت ریکاوری مد بره:

الان بالا روی گزینه reboot system now کلیک کنید تا گوشی ریبوت بشه.
    بعد از روشن شدن گوشی به قسمت settings>applications رفته و روی گزینه unknown sources کلیک کنید تا تیک سبز رنگ بشه . سپس روی گزینه development کلیک کنید و در داخل روی گزینه usb debugging هم کلیک کنید تا تیک سبز رنگ بشه.
    حالا برنامه هایی که بالا مشخص شده برای کپی کردن به مموری کارت عبارتند از:
    1:دانلود برنامه visionary از خود گوشی از طریق وایرلس یا gprs که این برنامه از خود گوشی دانلود بشه بهتره .
    2:دانلود برنامه HBOOT S-OFF که بالا لینک دانلود گذاشتم.
    3:دانلود فونت عربی که اونم بالا لینک دانلود داره.
    گزینه های 2 و 3 رو از طریق pc دانلود کنید و به مموری گوشی کپی کنید.
    برنامه هایی که مشخص شده از مارکت دانلود بشه رو هم از آندروئید مارکت یا applanet دانلود کنید.
    که غبارتند از :super user و apkshare یا astro و android terminal emulator .

برنامه apkshare رو باز کرده و از قسمت sdcard برنامه visionary رو نصب کنید.
    بعد از نصب کردن برنامه visionary رو باز کنید و روی گزینه temproot now کلیک کنید صبر کنید گوشی رو روت کنه.حالا روی گزینه attempt permroot now کلیک کنید وقتی منوی super user request اومد گزینه allow رو بزنید و صبر کنسید گوشی ریستارت بشه.
    حال برید برنامه terminal emulator رو باز کنید:
    بصورت زیر با دقت تایپ کنید:
    su
    اینتر رو بزنید.
    که گزینه super user میاد و باید allow رو بزنید.
    تایپ کنید:
    sh /sdcard/DHD/check
    اینتر رو بزنید.
    نکته1:برای بعضی ها ممکنه ارور not found بده که این از تایپ هستش بعد از تایپ sh تو مرحله بالا و کلیه مراحل پایین حتما یه اسپیس یا فاصله بزارید و سپس علامت اسلش یا / رو وارد کنید تا ارور not found نده.
    نکته2:بعضیها ممکنه بگن کیبورد چرا ظاهر نمیشه تایپ کنیم؟؟؟؟در جواب باید گفت با زدن کلید menu و انتخاب گزینه toggle soft keyboard کیبورد ظاهر میشه.
    نکته3:فایل DHD رو که بالا لینک دانلودش رو گذاشتم حتما از حالت زیپ خارج کرده و به مموری گوشی کپی کنید.
    تایپ کنید:
    sh /sdcard/DHD/backup
    اینتر رو بزنید.
    تایپ کنید:
    sh /sdcard/DHD/hboot
    اینتر رو بزنید.
    الان مرحله hboot s-off تمام شد.
    خب الان دکمه بک رو زده و از برنامه بیایید بیرون.
    همانطوری که بالا هم مشخص کردم برنامه های لازم برای pc عبارتند از android sdk و recovery img و fastboot windows .
    من دو تا برنامه recovery img و fastboot رو تو android sdk داخل tools کپی کرده ام و نیازی نیست که شما دانلودش کنید همون android sdk که لینکش رو بالا گذاشتم دانلود کنید کافیه.
    گوشی رو الان به حالت hboot ببرید.بالا طریقش رو گفتم.حال روی گزینه fastboot دکمه پاور رو بزنید و انتخابش کنید.بعد usb رو به گوشی وصل کنید تا fastboot usb ظاهر بشه.بصورت زیر:

الان برید قسمت run یا command prompt رو باز کنید.
    خب تو android sdk داخل گزینه tools رفته و مسیرش رو کپی کنین به قسمت run :
    مثلا تو کامپیوتر من به شکل زیر هستش:

خب بعد از تایپ کردن اینتر رو بزنید تا ریکاوری مد نصب بشه که باید بصورت زیر دستور okay بده.

حال تو گوشی گزینه reboot رو زده و دستتون رو روی پاور و volume down بزارید تا به حالت hboot بره.
    روی گزینه recovery دکمه پاور رو بزنید.
    دکمه پاور و volume up رو بگیرید تا وارد منوی clockwork recovery v2.5.1.2 بشه:
    مثل شکل زیر:

بعد روی گزینه install zip from sdcard پاور رو زده و گزینه choose zip from sdcard رو انتخاب کرده و اونجا هم روی گزینه arabic-android-plus-for-HTC پاور رو بزنید و در آخر گزینه yes-install arabic-android-plus رو بزنید تا فونت عربی نصب بشه.

حال GO back رو زده و به عقب برگرشته و روی گزینه reboot system کلیک کنید تا گوشی ریستارت بشه.
    الان دیگه گوشی هم سایتهای فارسی رو باز میکنه و هم sms های فارسی رو.
    برای نصب کیبورد فارسی هم میتونید از persian soft keyboard استفاده کنید.
    برای نصب کاستوم رام حتما باید گوشی ریکاوری مد بشه و طریقه نصبش هم بصورت زیر هستش:
    بعد از دانلود رام که بصورت زیپ هستش اونو به مموری کارت کپی میکنین و گوشی رو به حالت ریکاوری مد آورده و تو قسمت install sd card روی رامی که کپی کرده اید دکمه پاور رو میزنید و نصب میکنید.
    کلیه رامهای اصلی و کاستوم رامها رو هم میتونید از لینک زیر دانلود کنید.:

کد:
    استفاده از مطالب بالا با ذکر نام نویسنده و منبع بلامانع است.

موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

خیلی ممنون دستت درد نکنه عالی بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ای ول خیلی عالی بود ، کامل ترین راهنمایی بود که تو کل اینترنت موجود بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    از راهنمایی شما ممنونم ولی کاش می گفتید از کدام رام استفاده کنیم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] exe298.4 MB 06-11-10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip288.2 MB 01-11-10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip290.9 MB 01-11-10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip291.4 MB 01-11-10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] exe292.5 MB 06-11-10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] exe294.1 MB 07-11-10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] exe319.0 MB 15-11-10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] exe293.5 MB 06-11-10

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام
    از راهنمایی شما ممنونم ولی کاش می گفتید از کدام رام استفاده کنیم
    [
    سلام.

معمولا" هر کسی با توجه به نیازهاش رامی رو انتخاب میکنه که بدردش میخوره.قاعده تا" هر رامی یکسری توضیحات داره اونارو باید بخونید و با توجه به نیازتون بهترین رو انتخاب کنید.

6. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام از کجا میشه فهمید گوشی روت شده .اخه من روت کردم واسه فونت فارسی اما نشد.حالا میخوام انروت کنم به خاطر گارانتی .چه جوری انروت کنم؟

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام از کجا میشه فهمید گوشی روت شده .اخه من روت کردم واسه فونت فارسی اما نشد.حالا میخوام انروت کنم به خاطر گارانتی .چه جوری انروت کنم؟
    ریست فکتوری کن

شاید راه دیگه ای هم باشه ولی من ساده ترینش رو گفتم

9. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ریست فکتوری کن

شاید راه دیگه ای هم باشه ولی من ساده ترینش رو گفتم
    چه چیزایی میپره؟

در آغاز فعالیت behnamgerami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستانی که روت کردن لطفا اگه مزایای اون رو بگن ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    ببخشید من این قسمت رو متوجه نشدم:
    (برنامه هایی که مشخص شده از مارکت دانلود بشه رو هم از آندروئید مارکت یا applanet دانلود کنید.
    که غبارتند از :super user و apkshare یا astro و android terminal emulator ).
    اگه باید دانلود بشه لطف کنید سایت و لینکشو برام بذارید یا باید تو گوشی پیدا کنم نمی دونم.
    از لطف شما بی نهایت متشکرم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •