تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 279 از 303 اولاول ... 179229269275276277278279280281282283289 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,781 به 2,790 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با درود
    یک تلویزیون ال سی دی تقریبا قدیمی سامسونگ دارم که یکی دو روزه به روی حالت شاپ مود رفته(اگه اشتباه نکرده باشم).یعنی مشخصات تلویزیون از قبیل کریستال دیزاین و notion rate , ... هر چند ثانیه پایین صفحه نمایش داده می شن.در تنظیمات هم قسمت منطقه غیرفعال شده.برای برگردوندن حالت اولیه چکار باید کنم.با سپاس
    دوست عزیز
    یا از این روش

. تلویزیون را در منبع با استفاده از کنترل از راه دور انتخاب کرده و به سیستم ← تنظیمات بروید تنظیمات را از نمایش مغازه به حالت استفاده در منزل با استفاده از فرایند تنظیمات تغییر دهید.

و یا
    در حالت روشن دکمه Exit رو 10 ثانیه نگه دار و تنظیمات رو ریست کن و وقتی تنظیمات اولیه رو می پرسه، حالت نمایش رو روی نمایش در منزل بذار.

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام

در منوی مخفی سامسونگ جایی برای افزایش نور سلول ها و یا کنسل کردن حالت صرفه جویی برق اتوماتیک وجود نداره ؟ من هر چی گشتم چیزی ندیدم ! در ضمن من با موبایل میزنم دنبال بلوتوث بگرده تلویزیون رو پیدا و وصل میشه ولی داخل تی وی اصلا خبری از بلوتوث نیست ! تو منو مخفی هم پیدا نکردم جریان چیه ؟ پس این بلوتوث به چه درد میخوره ؟ عینک های سه بعدی با بلوتوث وصل میشن یا فرق داره ؟ اصلا این منوی سرویس به چه درد میخوره ؟ هر جایی هم دست بزنی متحمل ضرر میشی ! وقتی خود تی وی رو کنترل و اصلا رو خودش حالت pvr نداره خوب از منو مخفی چطوری فعال میشه ایا کار میکنه ؟ اونم چطوری ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام سامسونگ سری 3 مدل R81 دارم آیا دیجیتال رو میشه رو این دستگاه راه انداخت؟
    سیسیتم تصویرش بعد جور شفاف شده کسی میتونه راهنمایی کنه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام سامسونگ سری 3 مدل R81 دارم آیا دیجیتال رو میشه رو این دستگاه راه انداخت؟
    سیسیتم تصویرش بعد جور شفاف شده کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    دوست عزیز
    مدل تلویزیونتان را کامل بنویسید تا بررسی شود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سلام جناب متین پور عزیز.وقت عالی بخیر.تلویزیون من سامسونگ مدل ua40eh5300 هست.روی کنترل اون دکمه time shift (ضبط) همون دکمه قرمز رنگ وجود داره.یادمه اون اوایل وقتی که این دکمه رو میزدم دستور فرمت کردن فلش رو میداد ولی من هیچ وقت ازش استفاده نمی کردم.از وقتی که دیجیتالش رو فعال کردم و منوش رو هم فارسی کردم (البته نرم افزارش رو هم آپدیت کردم) با بیشتر شدن برنامه ها خواستم که از قابلیت ضبط برنامه اش استفاده کنم اما با زدن این دکمه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته و تلویزیون هیچ عکس العملی نشون نمیده فقط چراغ آماده بکارش چشمک میزنه. البته وقتی دکمه info رو میزنم در صفحه epg که فهرست برنامه ها هست یک آیتم بنام ضبط و یک آیتم بنام برنامه ریزی ضبط داره ولی وقتی اولی رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی آیتم برنامه ریزی رو میزنم اون برنامه برای ضبط در ساعت معین انتخاب میشه و از همین منو برخلاف اینکه دکمه مربوط بخودش رو میزنم و دستور فرمت نمیده ولی اینجا با زدن این آیتم دستور فرمت فلش رو میده و البته فرمت هم میکنه اما باز هم فایده ای نداره و با وجود اینکه فلش رو فرمت و برای ضبط شناسایی میکنه ولی وقتی زمانش میرسه هم چیزی ضبط نمیشه. البته زمانش هم بدرستی نمیرسه و تو یه زمان دیگه اعلام ضبط میکنه چون ساعت تلویزیونم مشکل داره و حتی وقتی تنظیمش میکنم باز هم 3 ساعت با ساعت اصلی کشور تفاوت داره.ولی چه فایده چون بهر حال ضبط نمیکنه!! نمیدونم چرا قابلیت ضبط برنامش اینطوری شده...!! خواهش میکنم بنده رو در خصوص pvr و درست کردن ساعت تلویزیونم راهنمایی کنید.ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

البته یادم رفت بگم تلویزیونم اسمارت هم هست و اینترنت هم داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

با نگاه کلی می توان فهمید که در تک تک پستهای این قسمت از انجمن که نظرات ایشان منعکس شده درکمال آرامش و با نظر کارشناسی به موارد جواب داده است ؛ بنده هم همین طور آرزوی موفقیت و سلامتی برای ایشان دارم .
    بسیار زیبا گفتید.بنده هم با نظر شما موافقم.من خودم رو مدیون جناب متین پور عزیز می دونم ، ایشون لطف زیادی در حق بنده کردن و من چیزهای بسیاری از ایشون یاد گرفتم.انشاا... هر جا هستن سالم و سلامت باشن.

9. این کاربر از amirhossein933 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام جناب متین پور عزیز.وقت عالی بخیر.تلویزیون من سامسونگ مدل ua40eh5300 هست.روی کنترل اون دکمه time shift (ضبط) همون دکمه قرمز رنگ وجود داره.یادمه اون اوایل وقتی که این دکمه رو میزدم دستور فرمت کردن فلش رو میداد ولی من هیچ وقت ازش استفاده نمی کردم.از وقتی که دیجیتالش رو فعال کردم و منوش رو هم فارسی کردم (البته نرم افزارش رو هم آپدیت کردم) با بیشتر شدن برنامه ها خواستم که از قابلیت ضبط برنامه اش استفاده کنم اما با زدن این دکمه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته و تلویزیون هیچ عکس العملی نشون نمیده فقط چراغ آماده بکارش چشمک میزنه. البته وقتی دکمه info رو میزنم در صفحه epg که فهرست برنامه ها هست یک آیتم بنام ضبط و یک آیتم بنام برنامه ریزی ضبط داره ولی وقتی اولی رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی آیتم برنامه ریزی رو میزنم اون برنامه برای ضبط در ساعت معین انتخاب میشه و از همین منو برخلاف اینکه دکمه مربوط بخودش رو میزنم و دستور فرمت نمیده ولی اینجا با زدن این آیتم دستور فرمت فلش رو میده و البته فرمت هم میکنه اما باز هم فایده ای نداره و با وجود اینکه فلش رو فرمت و برای ضبط شناسایی میکنه ولی وقتی زمانش میرسه هم چیزی ضبط نمیشه. البته زمانش هم بدرستی نمیرسه و تو یه زمان دیگه اعلام ضبط میکنه چون ساعت تلویزیونم مشکل داره و حتی وقتی تنظیمش میکنم باز هم 3 ساعت با ساعت اصلی کشور تفاوت داره.ولی چه فایده چون بهر حال ضبط نمیکنه!! نمیدونم چرا قابلیت ضبط برنامش اینطوری شده...!! خواهش میکنم بنده رو در خصوص pvr و درست کردن ساعت تلویزیونم راهنمایی کنید.ممنون
    دوست عزیز
    اگر شما کنترول دست ساز دارید وارد منوی مخفی شوید و از قسمت option ---> mrt option--->pvr support آن را on کنید و یا ازمنوی مخفی contorl و pvr support را on کنید.
    و برای تنظیم ساعت از این تایپیک استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من تلویزیون سامسونگ مدل اف6850 دارم. میخواهم ساعت را تنظیم کنم ولی با epg نمیخونه. ضمنا در منو نیز حالت GMT برای تنظیم منطقه زمانی در هر دو حالت خودکار یا دستی غیر فعال هست. چکار کنم؟؟
    مرسی

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من تلویزیون سامسونگ مدل اف6850 دارم. میخواهم ساعت را تنظیم کنم ولی با epg نمیخونه. ضمنا در منو نیز حالت GMT برای تنظیم منطقه زمانی در هر دو حالت خودکار یا دستی غیر فعال هست. چکار کنم؟؟
    مرسی
    دوست عزیز
    برای تنظیم ساعت از این تایپیک استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •