تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 298 از 303 اولاول ... 198248288294295296297298299300301302 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,971 به 2,980 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه kolange_edalat2001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

با درود من مدل تی وی من j406950 هستش. اول اینکه مدل تایپش رو میخواستم (کلا چه تاثری داره؟) و بعد اینکه بسیار کند هست مخصوصا زمانی که روشنش میکنی و با دکمه سورش کار داری راه حلی داره؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با درود من مدل تی وی من j406950 هستش. اول اینکه مدل تایپش رو میخواستم (کلا چه تاثری داره؟) و بعد اینکه بسیار کند هست مخصوصا زمانی که روشنش میکنی و با دکمه سورش کار داری راه حلی داره؟
    دوست عزیز
    مدل type شما 40A1AF0v است تاثیر آن هم این است که اگر مدل آن را تغییر دهید ممکن است سیستمتان دچار مشکل اساسی شود. چون با این کار شما سیستم را یک جور دیگر تعریف میکنید و به موازات آن دیگر آیتمها تاثیر پذیر شده و دچار تداخل و یا از کار افتادن آن می شود.
    Last edited by matinpour; 28-04-2017 at 23:19.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

درود بر عزیزان گل
    ایا تلویزیون 46F6400AM گیرنده ماهواره داره یا نه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

درود بر عزیزان گل
    ایا تلویزیون 46F6400AM گیرنده ماهواره داره یا نه
    دوست عزیز
    مدلهای اروپایی دارد ولی برای شما خیر

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

ممنون بابت جوابتون. در مورد کند بودن این مدل هم اطلاع دارید؟ وقتی تی وی روشن میکنی باید یه 30 ثانیه صبر کنی تا بتونی مثلا بری رو قیمت HDMI و یا بخوای کانال عوض کنی، خیلی پاسخگوییش دیر هست. مثلا هارد یا فلش وصل میکنی

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

دوست عزیز
    مدل type شما 40A1AF0v است تاثیر آن هم این است که اگر مدل آن را تغییر دهید ممکن است سیستمتان دچار مشکل اساسی شود. چون با این کار شما سیستم را یک جور دیگر تعریف میکنید و به موازات آن دیگر آیتمها تاثیر پذیر شده و دچار تداخل و یا از کار افتادن آن می شود.
    ممنون بابت جوابتون. در مورد کند بودن این مدل هم اطلاع دارید؟ وقتی تی وی روشن میکنی باید یه 30 ثانیه صبر کنی تا بتونی مثلا بری رو قیمت HDMI و یا بخوای کانال عوض کنی، خیلی پاسخگوییش دیر هست. مثلا هارد یا فلش وصل میکنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام دوستان کسی درباره مدل UA48H6800AR اطلاعاتی داره من بدجوری گیرکردم تصویر وارونه شده
    لطفا کمک کنید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان کسی درباره مدل UA48H6800AR اطلاعاتی داره من بدجوری گیرکردم تصویر وارونه شده
    لطفا کمک کنید.
    دوست عزیز
    تصویر تلویزیون برعکس شده.

در منوی option وارد شده و type را تغییر دهید. یعنی به آیتم اول آنکه بوده برگردانید. و بعد ریست فاکتوری کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام.من فرونت کالرش رو دستکاری کردم و تصویر برعکس شده مضاف بر اینکه رنگها بهم ریخته.لطفا راهنمایی کنید مدل تی وی من LA37C575

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سلام جناب متین پور عزیز . شرمنده یه سوال دارم در مورد تلویزیون سامسونگ 46 اینچ مدل F6400 AR. من این تلویزیون رو دسته دوم از یه بنده خدایی خریدم الان که میخوام ازش استفاده کنم متاسفانه کنترل تلویزیون اصلا جواب نمیده . یعنی با زدن هر دکمه چشمی تلویزیون چشمک میزنه ولی پایین صفحه این هشدار رو مینویسه: (موجود نیست) . فقط دکمه پاور عمل میکنه و تلویزیون رو خاموش و روشن میکنه . کنترلش از این اسمارت هاست وسطش لمسیه . خیلی هم کوچیکه. بردم تعمیزکار گفت کنترل هیچ مشکی نداره و کاملا سالمه . بنظرم نفر قبلی منوی مخفی تلویزیون رو دستکاری کرده و الان کنترل اینطوری کار میکنه . میشه راهنمایی کنین تا د.باره به حالت قبلی برش گردونم ؟! البته ریست کارخونه هم کردم از توی منوی مخفی ولی بازم جواب نداد . هیچ فرقی نکرد...
    این شماره تماسمه اگه تک بزنین خودم باهاتون تماس میگیرم . فقط خواهشا اگه میشه زودتر بهم جواب بدین که اگه مشکلش حل نمیشه پسش بدم09117744592
    Last edited by amirhossein933; 18-08-2017 at 11:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •