تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 293 از 303 اولاول ... 193243283289290291292293294295296297 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,921 به 2,930 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

داره خودمونی میشه Shahrooz_00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیزم
    ممنونم از پاسخ شما
    پس تایپ رو درست گذاشته بودم اما تیونر اتو نداره فقط not detected داره...
    الان روی s-tc گذاشتم درسته؟
    متشکرم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیزم
    ممنونم از پاسخ شما
    پس تایپ رو درست گذاشته بودم اما تیونر اتو نداره فقط not detected داره...
    الان روی s-tc گذاشتم درسته؟
    متشکرم
    دوست عزیز
    تیونر را روی SI-ATC بگذارید البته بطور عموم می توانید روی S-T/C بگذارید.

داره خودمونی میشه Shahrooz_00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز
    تیونر را روی SI-ATC بگذارید البته بطور عموم می توانید روی S-T/C بگذارید.
    ممنونم از راهنمایی های شما دوست عزیز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام یه سوال ذاز اساتید داشتم
    تلوزیون من سری 6 ال ایی دی سامسونگ 46 ایچ اسمارت سه بعدیه وقتی تو منو مخفی می رم یه قسمتی داره که می شه مدل را عوض کرد اگه مدل دستگاه را عوض کنم چی می شه؟؟؟؟
    دومین سوال برای من قابلیت ضبط تصاویر در منوی اسمارت هاب موجوده ولی فقط کانالهای دیجیتال را ضبط می کنه من می خوام ببینم راهی است که از روی پلیرهای دیگه هم ضبط کنه مثلا ----- یا سینما خانواده؟؟
    با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام یه سوال ذاز اساتید داشتم
    تلوزیون من سری 6 ال ایی دی سامسونگ 46 ایچ اسمارت سه بعدیه وقتی تو منو مخفی می رم یه قسمتی داره که می شه مدل را عوض کرد اگه مدل دستگاه را عوض کنم چی می شه؟؟؟؟
    دومین سوال برای من قابلیت ضبط تصاویر در منوی اسمارت هاب موجوده ولی فقط کانالهای دیجیتال را ضبط می کنه من می خوام ببینم راهی است که از روی پلیرهای دیگه هم ضبط کنه مثلا ----- یا سینما خانواده؟؟
    با تشکر
    دوست عزیز
    در ابطه با سوال اول تان اگر مدل تلویزیون را عوض کنید ممکن است سیستمتان دچار آسیب جدی شود پس این کار را انجام ندهید.
    در رابطه با سوال دوم اینکه ضبط تلویزیون فقط قابلیت ضبط از کانالهای دیجیتال را دارد و شما نمی توانید از پلیرها و سینما خانواده درتلویزیون ضبط کنید و راه حلی هم ندارد . و باید خود پلیرها و یا خود سینما خانگی تان قابلیت ضبط را دارا باشد.

6. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام دوستان مدل تلویزیون ua46d6600wr است
    بعد از دستکاری منو مخفی تلویزیون روشن خاموش می شد
    بردم پیش تعمیرکار درست کرد ولی حالا پورت لن هیچی شناسایی نمیکنه
    مثل اینکه پورت لن غیر فعال یا خاموش باشه

لطفا کمکم کنید چون حالا راهی نداره که به اینترنت و یا کامپیوتر وصل بشه
    سلام
    می دونم دیگه خیلی دیر شده ولی راه حل و می گم برای کسانی که تازه این مشکل براشون پیش اومده
    تو منو مخفی باید هاسپیتال مود را خاموش کنید تا گزینه شبکه فعال بشه در غیر این صورت غیر فعاله
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام دوستان. من 15 اسفند يه تلويزيون 40D6920 يا همون UA40D6000 از نمايندگي رسمي سامسونگ خريدم. در مورد گيرنده ديجيتال مشكلي نداشت و 18 تا كانال رو گرفت. ولي من چند تا سوال داشتم:
    1- internet tv و browser رو آيا مي‌شه تو اين مدل فعال كرد يا نه. چون از راه‌هايي كه دوستان گفتن يعني منوي مخفي و ... نمي‌شه. local تلويزيون رو ايران قفل شده. اگه راهي غير از ايني كه دوستان گفتن هست لطفا بگيد. چه از طريق نرم افزار چه راه ديگه. چون من توي توضيحات سايت انگليسي سامسونگ واسه بقيه كشورها هم كه ديدم نوشته بود web browser نداره.
    2- من زماني كه وارد منوي مخفي شدم تو قسمت option---type اشتباها type رو عوض كردم. حالا مي‌خواستم ببينم type دستگاه دقيقا چيه. توضيحات پست 18 هم خوندم. بر طبق اون كه تنظيم مي‌كنم بايد باشه: 40A2UF6E ولي وقتي مي‌ذارم رو اين type‌ موقع پخش 3D اصلا با عينك 3D نشون نمي‌ده. آزمون خطا كردم رو 40P1UF3E سه بعدي رو با عينك درست نشون مي‌ده ولي يه سايه‌هاي خفيفي داره. خواستم ببينم دقيقا چيه type‌ درست بالاخره؟
    3- توي يكي از فروم‌هاي خارجي خوندم كه سري 6 سامسونگ full Hd سه بعدي نيست. يعني موقع نمايش سه بعدي به صورت side by side رزولوشن 1080*960 براي هر چشمِ و اگه حالت نمايش سه بعدي up&down باشه 540*1920 مي‌شه. اين يعني يه كلاه برداري بزرگ. چون تو قابليت‌هاي اين تلويزيون نوشته full HD 3D ولي اينجوري full HD نيس و ما مي‌تونيم از شركت samsung بر اساس حقوق مشتري درخواست غرامت كنيم. اين هم آدرس اون فروم كه به زبان انگليسيه.
    http://wiki.samygo.tv/index.php5/D6x00_TVs_FULL_HD_3D_Defect
    حالا مي‌خواستم اهل فن بيان نظر بدن اين تلويزيونِ ما full HD 3D هست يا نه؟ samsung LED UA40D6000 يا 40D6920 خودمون.
    4- و در آخر مي‌خواستم ببينم اين مدل تلويزيون امكان ضبط يا همون pvr‌ داره يا نه. اگه داره از چه راهي مي‌شه فعالش كرد چون من اين راه‌هايي كه واسه منوي مخفي بود رو رفتم. نشد. يعني گزينه‌اي براي pvr نداشت كه بخوام بعد از فعال كردن hospitality mode تو قسمت option برم و اون رو on كنم.
    ممنون از تمام دوستاني كه پاسخ من رو مي‌دن. سال نو هم بر همتون مبارك.

سلام
    یه موضوعی را روشن کنم برای دوستان تلوزیون سامسونگ در حالت سه بعدی فول اچ دی است
    ببینید اگه تلوزیونتون عینکش باتری خوره و روشن و خاموش می شه فوله و در غیر اینصورت نه
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin_007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Dubaiِ

پيش فرض

سلام
    من گزینه ی زیر نویس رو از قسمت menu---system---accessibility
    روشن کردم که پرایمری ساب روی عربی هست
    ولی همچنان وقتی فیلم رو پخش میکنم زیر تویس نمیاد توی tools هم هیچ کزینه ی زیرنویس نیست.
    Samsung UA65JS8000

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من گزینه ی زیر نویس رو از قسمت menu---system---accessibility
    روشن کردم که پرایمری ساب روی عربی هست
    ولی همچنان وقتی فیلم رو پخش میکنم زیر تویس نمیاد توی tools هم هیچ کزینه ی زیرنویس نیست.
    Samsung UA65JS8000
    دوست عزیز
    از این پست استفاده کنید.

11. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin_007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Dubaiِ

پيش فرض

مرسی دوست عزیز البته من این کار هارو کرده بودم نشده به روش اول
    ولی بعد از فعال کردن زیرنویس کار گزینه ی زیرنویس تو قسمت تولز نمیومد که فیلم رو از فلش پاک کردم دوباره ریختم درست شد!!!
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •