تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 86 از 86

نام تاپيک: معرفی گوشی LG Optimus Black اولین گوشی الجی با نمایشگر NOVA و سیستم عامل اندروید

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان برای ثبت توی play.google با اکنت جیمیلم باید چی کار کنم چیز پی ان رو اوردم اما اصلا وصل نمیشه ، چه کنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام

دوستانی که این گوشی رو مدت زیادیه که دارند لطفا نظرشون رو در مورد معایب و نکات مثبتش بدهند.

ظاهرا یکی از معایب بزرگش کم بودن شارژ باتریش هست؟ نظر شما چیست؟

با تشکر

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام

دوستانی که این گوشی رو مدت زیادیه که دارند لطفا نظرشون رو در مورد معایب و نکات مثبتش بدهند.

با تشکر
    دوست عزیز گوشی تو این رنج قیمت و در تک هسته ای ها بهترینه

جدیدا آندروید 4 اومده براش و مصرف باتری خیلی خوب و بهینه شده و من خودم با استفاده معمولی تا 3 روز شارژ دارم که عالیه

4. 2 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه bahmanhtm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام

با تشکر
    سلام.
    این دوستمون درست میگن.تو رنج قیمت خودش عالیه.گوشیه تک و خوشگلیه.اندروید 4 رسمی هم که اومده دیگه حرف نداره.
    مشکل باتری هم کم و بیش مشکل همه ی اسمارت فون ها هست.منم اوایل خودم خیلی درگیر باتری بودم ولی خب دیدم همه همین مشکلو دارن.من مصرفم زیاده، تقریبا روزی یه بار میزنم به شارژ.
    در کل من بعد از یک سال و خورده ای راضیم از انتخابم.

6. 2 کاربر از bahmanhtm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام

با تشکر
    من در حال حاضر تبلت دارم و دیگه این گوشی رو ندارم
    اما مشکلی با باتریش نداشتم و دوام باتریش هم مثل سایر اندرویدی های مشابه هست.
    نکات مثبتش از نظر من:
    شیک و خوش استایل بودن گوشه.
    روشنایی بسیار عالی صفحه نمایش.
    دوربین بسیار باکیفیت که تصاویری با نویز پایینی میگیره.

معایبش هم همونطور که تو پست صفحه قبل گفته بودم اینه که لوازم جانبیش به زخمت گیر میاد.

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk 2

8. این کاربر از behrooz747 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یکی از دوستان در این فروم از من نظر خواسته بود در مورد این گوشی , البته نمیدونم سوالشون دقیقا چیه اما بطور کلی :
    اول باید بگم که من این گوشی رو ندارم اما دو نفر از دوستانم پارسال این گوشی رو خریدند و کاملا هم راضی بودند و تا الان که هیچ مشکل خاصی با گوشی نداشتند , بنظرم اگه از مصرف زیاد باتری گوشی صرفنظر کنیم که تو بسیاری از اندروییدی ها هم وجود داره ( مثلا xperia p) مشکل بزرگ و اساسی این گوشی کمیاب بودن لوازم جانبیشه که نه فقط در مورد این گوشی بلکه در مورد اکثر گوشی های ال جی صدق میکنه . هر چند از بعضی دوستان شنیدم که جدیدا ال جی در مورد لوازم جانبی فعالتر شده.
    اما در کل فکر میکنم با توجه به قیمتی که این گوشی در حال حاضر داره, یه گوشی دیگه مثل سونی xperia u و PRADA میتونن انتخاب بهتری باشن مخصوصا PRADA که اختلاف قیمتش با Black تقریبا 100 تا 120 تومنه که بخاطر cpu دوهسته ای و gpu قویتر , دوربین 8 در مقابل 5 , صفحه نمایش بزرگتر , فیلمبرداری فول اچ دی در مقابل اچ دی و دیزاین شیک تر و خاص تر ارزش این هزینه ی بیشتر رو داره , پرادا از لحاظ سخت افزاری گوشی خوبیه که تو رنج قیمت خودش میشه گفت تقریبا بی رقیبه ,شاید تنها یکی دو مدل باشن که قابلیت رقابت با این گوشی رو تو این رنج قیمت داشته باشن اما چیزی که پرادا رو از بقیه رقباش متمایز میکنه دیزاین شیک و خاصشه هر چند که این مدل هم همچنان مشکل لوازم جانبی رو داره ..
    Last edited by velvet revoulver; 23-03-2013 at 05:17.

10. این کاربر از velvet revoulver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •