تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 132 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

کاربر فعال انجمن هنر هفتم vroom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Atl

پيش فرض

1 جای دیگه آپلود کردم

2. 6 کاربر از vroom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

صفحه هم درسته tft هست اما با این رزولیشن و 24 بیت بودنش super amoled رو میزنه کنار .
    برادر من 24 بیت مگه فکر کردی چیه؟! همون 16 میلیون رنگه که فکر کنم 4-5 ساله که میزنن شرکت های مختلف (2 به توان 24 = 16.7M)

با یه رزولوشن که نمیشه نتیجه گرفت از SAMOLED بهتر باشه....

گوشی خیلی خوبیه . اما در مقابل آتریکس .
    برادر من یه جوری میگی انگار داری با کوکی مقایسه میکنی!

سخت افزارش که همونه، به جز حافظه داخلی. رم که هنوز معلوم نشده (شاید 1 گیگ باشه، من خودم فکر میکنم 768 باشه. هنوز معلوم نیست).

دوربینش که خیلی سرتره، 8 مگا با فیلمبرداری فول اچ دی، دوربین جلوش که فقط 1.3 هستش....

ال سی دی 2X که IPS هستش و نمونش رو آیفون موجوده...

دیگه Gorilla Glass که جزو بدیهیاته (ویوتی اسمارت هم دیگه داره! ) و اینکه ژیرو سنسور هم داره.....

از نکات مهم آتریکس میشه به فینگر پرینت ریدر، رزولوشن جدید، و باتریش نام برد که البته اگه واقعا باتریش 264 ساعت استند بای داشته باشه (که خود موتو اعلام کرده) افتضاحه!!!

و البته 2X زودتر هم معرفی شده و بود و همین ماه به بازار میاد در حالی که آتریکس کوارتر دوم قراره بیاد....

ببخشید نمی خواستم الکی شلوغ بازی در بیارم ولی خواهشا بی مورد بقیه گوشی ها رو زیر سوال نبرید....

4. 6 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

من هم که گفتم lg 2x جز بهترینهاست و همراه آتریکس تقریبا" بی رغیبا"

در مورد باطری که گفتی در حالت مکالمه 8ساعت و چهل دقیقه کار میده که خیلی خوبه

کلا" اطلاعاتی که از گوشی ال جی تو سایت جی اس ام هست ناقصه چون فیلمبرداریش رو 1080 زده اما پلیر 1080p MP4 نداره ؟؟!!

Active noise cancellation with dedicated mic که برای گوشی های موتو عادی شده

سی پی یو آرتیکس NVIDIA Tegra هست اما از ال جی ظاهرن ARM Cortex A9 که این هم فکر کنم اشتباه جی اس ام آرنا باشه و فکر کنم هر دو گوشی سی پی یو تگرا دارن

رزولیشن که یه کار جدید از موتورولاست و هنوز میگم 24 بیت بودن رنگ برا بار اوله

غیر از رم گوشی حافظه داخلی آتریکس 2برابره -
    و Document editor و رادیو و .....
    Last edited by fire159; 07-01-2011 at 18:57.

6. 4 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

Motorola Atrix 4G, HD multimedia dock, and laptop dock hands-on

یک ویدئو ه نحوه کار کردن آتریکس رو با داک مالتی مدیا و لپ تاپ داک نشون میده
    واقعا" جالبه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [ ]

8. 4 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

این هم یک ویدئو از گیم پلی تنها گوشی های جهان با سی پی یو دو هسته ای

کد:
    ][/URL]

10. 3 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

کلا" اطلاعاتی که از گوشی ال جی تو سایت جی اس ام هست ناقصه چون فیلمبرداریش رو 1080 زده اما پلیر 1080p MP4 نداره ؟؟!!

Active noise cancellation with dedicated mic که برای گوشی های موتو عادی شده

سی پی یو آرتیکس NVIDIA Tegra هست اما از ال جی ظاهرن ARM Cortex A9 که این هم فکر کنم اشتباه جی اس ام آرنا باشه و فکر کنم هر دو گوشی سی پی یو تگرا دارن

رزولیشن که یه کار جدید از موتورولاست و هنوز میگم 24 بیت بودن رنگ برا بار اوله

غیر از رم گوشی حافظه داخلی آتریکس 2برابره -
    و Document editor و رادیو و .....
    برادر من جی اس ام که همیشه کامل که نمی نویسه که هیچ، اشتباه هم داره بعضی مواقع، مثلا برای آرینا زده microUSB داره که در اصل نداره و....

آخه خوب معلومه که 2X پلیر 1080p داره!!! مگه میشه 1080 بگیره ولی نتونه پخش کنه!!!!! گلکسی تب هم 1080 پخش میکنه چه برسه به این!

نویز کنسلیشن هم اولین بار روی گوشی الجی ویوتی اومد که کیفیت ظبط صدا تو فیلمبرداری رو عالی میکرد و بعد رو گوشی های الجی عادی شد (رنوار، آرینا و...)

nVIDIA Tegra 2 هم یه پلتفرمه....یعنی یه سی پی یو + چیپ گرافیکی و بعضا دارای رم اختصاصی و چیپ GSM اختصاصی و... هستن که در مورد تگرا دقیق نمی دونم اون دو مورد آخر رو داشته باشه....کار نداریم، منظورم اینه که سی پی یو تگرا 2 همین ARM Cortex A9 هستش که گرافیک اختصاصی انودیدیا روشه....

رزولوشن درست ولی 24 بیت همون 16 میلیون رنگه من نمی فهمم چرا شما گیر دادی به 24 بیت!!!2 به توان 24 میشه 16.7 میلیون.......2 به توان اون عددی که معین میکنن میشه تعداد رنگ ها! مثلا گوشی های 262 هزار رنگه میشه 18 بیت و....

اینم یه گونی مطلب در مورد رنگ ها:

کد:
    رادیو هم هنوز تایید نکردن چون اطلاعات کامل نیومده، Document Editor هم که.... فقط ThinkOffice (اگه اسمشو اشتباه نکرده باشم) یکی از برنامه های موجوده مخصوص ویرایش اسناد هستش!!!!!

12. 4 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

ب رادیو هم هنوز تایید نکردن چون اطلاعات کامل نیومده، Document Editor هم که.... فقط ThinkOffice (اگه اسمشو اشتباه نکرده باشم) یکی از برنامه های موجوده مخصوص ویرایش اسناد هستش!!!!!
    gsmarena رو كه موتوفن ها كلا" بايد درش رو گل بمالن دشمن ديرينه ماست .
    اما اگر راديو نداشته باشه كه ديگه اصلا" بدرد نميخوره شوخي بيد من خودم تو عمرم راديو اونم با موبايل گوش نكردم .

14. 5 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Anonymous13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سايتهاي ايراني امروز اخبارش رو گذاشتن

عرضه قوي‌ترين گوشي هوشمند جهان توسط موتورولا

شرکت موتورولا گوشي هوشمندي را با نام Atrix 4G در نمايشگاه محصولات الکترونيکي مصرفي CES 2011 به نمايش گذاشته است که پرقدرت‌ترين گوشي هوشمند جهان محسوب مي‌شود.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبري فناوري اطلاعات و ارتباطات (ايستنا) اين گوشي هوشمند که از طريق شرکت مخابراتي AT&T وارد بازارهاي آمريکا خواهد شد، پيش‌تر با نامه Droid Terminator معرفي شده بود و سيستم‌عامل اندرويد گوگل را در خود جا داده است.

براي اين گوشي منحصر به‌فرد پردازنده دوهسته‌اي Tegra 2 با توان يک گيگابايت در نظر گرفته شده است و کاربران مي‌توانند تصاوير و اطلاعات را در نمايشگر لمسي 4 اينچي آن مشاهده کنند.

اين گوشي هوشمند شامل رم يک گيگابايتي مي‌شود و حافظه داخلي آن 16 گيگابايت اعلام شده است. قدرتمندترين گوشي هوشمند جهان دوربين ديجيتالي 5 مگاپيکسلي را در خود جا داده است که البته قابليت تصويربرداري با کيفيت HD نيز براي آن در نظر گرفته شده است. براي اين محصول دوربين دوم در قسمت جلويي گوشي براي برقراري تماس‌هاي تصويري نيز در نظر گرفته شده است.

باتري گوشي هوشمند جديد موتورولا از نوع 1,930mAh است و روي آن نسخه Android 2.2 Froyo و رابط کاربري Motoblur نصب شده است. شرکت موتورولا در نظر دارد در آينده نزديک اين محصول را وارد بازارهاي جهاني کند.

موتورولا یک وسیله جانبی تحت عنوان "Webtop" را نیز با این گوشی عرضه می کند که با استفاده از آن گوشی به یک نت بوک با صفحه نمایش 11.6 اینچ و صفحه کلید کامل QWERTY تبدیل می شود و به موجب باتری 36 whr موجود در آن نیز دوام باتری 8 ساعت دیگر افزایش می باشد لبته از این قطعه استفاده‌های دیگری نیز می‌توان کرد. این گوشی در سه ماهه نخست سال جاری به فروش می رسد اگرچه قیمت آن تاکنون مشخص نشده است

موتورولا قبلا گفته بود می خواهد چند عدد قاتل برای آیفون دست و پا کند. شاید درست گفته باشد! به ویژه که در این گوشی، فلش و HTML 5 هم با هم آشتی کرده اند.

Last edited by Anonymous13; 08-01-2011 at 14:55.

16. 4 کاربر از Anonymous13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

گوشي بينظيري ميرسه

18. 2 کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Anonymous13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

موتورولا و ال جي كه امسال گل كاشتن و كارشون حرف نداشته .
    دلم به حال سوني اريكسون و نوكيا ميسوزه . سوني كه اسم x10 رو كرده arc و رونمايي ميكنه از نوكيا هم كه كلا" هيچ خبري نبود !!؟؟ كسي ميدونه چرا "؟

20. 4 کاربر از Anonymous13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •