تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: لپ تاپ با ویندوز 7 غیر اصل در بلاد کفر!!!

آخر فروم باز LEO.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض لپ تاپ با ویندوز 7 غیر اصل در بلاد کفر!!!

جدیدا یه نفر اومده پیشم یه لپ تاپ داده بهم براش ویندوز بریزم. منم یه پک ویندوز از مجموعه گردو داشتم براش ریختم ویندوزشم کاملا اکتیوه و آپدیت هم به راحتی روش انجام میشه حتی خودش اوتوماتیک آپدیتشو دانلود کرد و نضب کرد و این داستانا. حدود 400 مگ
    سوال اصلی اینه
    این دوستم که لپ تاپشو داد بهم گفت ویندوزشو لاک کن چون میخام بدمش به داداشم که در فرانسه زندگی میکنه تونجا اگر ویندوز کرک باشه قفلش میکنن! الان این منظورش از لاک چیه؟
    این ویندوزی که ریختم همونطور که گفتم آپدیتشم اوکیه بازم مشکلی پیش میاد براش؟

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdig20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بعیده مشکلی پیش بیاد,چون اگه مایکروسافت قرار بود بفهمه این اورجینال نیست و از کار بندازدش همینجا هم میفهمید و آپدیتش نمیکرد, ربطی به کشور نداره!
    در ضمن من از یکی شنیدم که میگفت حتی تو امریکا 60 درصد مردم از ویندوز غیرقانونی استفاده میکنن!

tApAtAĺK

3. این کاربر از mehdig20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه delta7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اره مشکلی پیش نمیاد فقط حواسش باشه اگه برای سیستم مشکلی پیش اومد و خواست ببره تعمیر کنه ویندوز رو حذف کنه
    چون باهاش قانونی برخورد میکنن
    یکی از آشناهامون تو دبی اینجور مشکلی براش پیش اومد کلی جریمش کردن

5. 2 کاربر از delta7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الآن من در چندین جا سوال کردم.هرکسی یه جوابی میده.یکی میگه اگر به اینترنت وصل بشه،مستقیم ویندوزش بلاک میشه و باید جریمه پرداخت.دوستان اینجا میگن اتفاقی نمیفته.واقعا گیج شدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام، من آلمان زندگی می کنم. پارسال ویندوز عوض کردم، امسال هم همینطور. فعلا که چیزی نشده و کار میکنم با لپتاپم.

8. این کاربر از ebrahimzade_vd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام، من آلمان زندگی می کنم. پارسال ویندوز عوض کردم، امسال هم همینطور. فعلا که چیزی نشده و کار میکنم با لپتاپم.
    شما ویندوز تون رو کرک کردین؟آپدیت ها هم میتونید دریافت کنید؟مشکلی نداشتید؟

پروفشنال n_yaghmaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

طبق قانون کپی رایت جهانی همراه داشتن کامپیوتری که دارای نرم افزار های کپی بوده جرم محسوب شده و از 700 تا 15000 دلار و حبس جریمه در بر دارد
    اما چگونه از کامپیوتر مجهز به ویندوز غیر اصل در کشور های خارجی استفاده کنیم
    1- سیستم نباید به اینترنت متصل شود
    2- سیستم نباید به واحد های تعمیرات نشان داده شود
    در صورت انجام هر کدام از اعمال بالا یا حتی همراه داشتن سی دی غیر اصل شما متهم شناخته شده و جرایم ذکر شده برای شما در نظر گرفته می شود
    در ایران به دلیل نبود قانون کپی رایت جهانی این مشکل وجود ندارد ولی این رو بدونین اگر این قانون توسط جمهوری اسلامی تایید بشه همه مجبور به خرید نسخه های اصل ویندوز (حداقل 150 $ معادل 500 هزار تومان) هستید
    ضمنا دستور لاک ذکر شده منظور قطع بودن راههای اتصال به اینترنت است

داره خودمونی میشه delta7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

توی ایران که سازمانهای دولتی از ویندوز های کپی استفاده میکنن
    اگه قانون کپی رایت اجر بشه دولت باید درآمد یک سالشو پول ویندوز بده
    ولی باید توی سازمانهای دولتی از لینوکس استفاده کنن که متاسفانه به این زودیا عملی نیست

پروفشنال n_yaghmaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

توی ایران که سازمانهای دولتی از ویندوز های کپی استفاده میکنن
    اگه قانون کپی رایت اجر بشه دولت باید درآمد یک سالشو پول ویندوز بده
    ولی باید توی سازمانهای دولتی از لینوکس استفاده کنن که متاسفانه به این زودیا عملی نیست
    باید خدمتتون عرض کنم که یک سری شرکتهای دولتی اعم از وزارت نیرو ، سپاه و .... هم اکنون از سرور لینوکس استفاده می کنن و تا چند سال دیگه سایر شرکتهای دولتی موظف به استفاده از لینوکس هستند ضمنا اکثر سرورهای مایکروسافت موجود در کشور ما همه از ویندوز ارجینال استفاده می کنن فقط هزینه ای که دولت باید پرداخت کنه برای کلاینتهاست که اون هم هزینه زیادی در بر نخواهد داشت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام به همه ،
    من خودم آلمان زندگی میکنم و الان هم ویندوز 7 ایرانی MRT رو سیستمم نصبه ولی خدا رو شکر و گوش Zoll ، کر (پلیس آلمان) ، فعلا که نامه ای چیزی نیومده دم در . بقیشم الله و اعلم . ولی جدا تا سیستم رو بعد خرابی به تعمیرگاه نبری مشکلی پیش نمیاد مگه این که ویندوز ک ر ک شده ات فایل ناقصی داشته باشه که وقتی سیستم آپدیتی رو میگیره اون آپدیت نصب نشه که مایکرو سافت بدلیل ناقص بودن فایل و رجیستری ویندوزت از اون مطلع بشه . در غیر این صورت و متوجه شدن این موضوع بعد چند بار برو و بیا حد اقل 1500 یورو ناقابل ( که پول یه ماشینه و یا یه MacBook ) آماده میکنی تو پاکت (برای اروپا ، تو آمریکا این مبلغ 1800 دلاره) و تقدیم حساب دادگاه محترم میکنی . ولی پیشنهاد میکنم ویندوز های MRT رو نصب کنید چون جدا از دوام بیشتری برخورداره ( البته آنتی ویروس هم حتما باید داشته باشی تا به طول عمر ویندوز افزوده شه ).

14. این کاربر از soheil7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •