تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 957 از 973 اولاول ... 457857907947953954955956957958959960961967 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,561 به 9,570 از 9724

نام تاپيک: Grand Theft Auto IV

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام

بچه ها چیزی نیست که بشه اگه یه مرحله ای رو گیر کردیم رد کنه والا من بعضی مراحل رو که گیر میکنم یا خوشم نمیاد یا اصلا وقت و حوصله شو ندارم واسه همین همون دو سه سال پیش چند مرحله اشو که رفتم آنیستالش کردم ولی دوباره میخوام نصبش کنم
    کسی نمیدونه ؟

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

از چیت استفاده کن.یه سرچ کنی کلی پیدا میشه.اعدادی که پیدا کردیو تو موبایلت بزن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

lol کسی پیدا میشه جواب منو بده؟ تو این بازی مثلا شاهکار ! کاری به جز Quest های مسخره هست برا انجام دادن؟ لطفا یکی تو pm بگه!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اره تو این بازیه مسخره میتونی هلیکوپتر سوار شی بری بالای empire state
    میتونی با تریلی اتوبانو بند بیاری بعد که حسابی شلوغ شد یه نارنجک بندازی وسطه ماشینا بعدم وایسی یکی یکی ترکیدنشونو نگاه کنی
    خیلی کارای باحال میشه کرد
    بعدم بازیه من با بالاترین تنظیمات هیچ لگی نداره یه پچ با یه کرک که تو همین تایپیک بود دانلود کردم ریختم

5. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

آقا خیلی کارا میشه کرد. مثلا من زیر پای خودم نارنجک مینداختم ببینم چقد پرتاب میشم.

بعضی وقتا که حوصلم سر میرفت یه کاری میکردم پلیس بیفته دنبالم بعد مثل یه بازی اکشن مرحله بازی میکردمٌ از این طرف میرفتم اونطرف و سنگر و خلاصه پلیس کشی.
    Last edited by IOG; 02-08-2012 at 14:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

از چیت استفاده کن.یه سرچ کنی کلی پیدا میشه.اعدادی که پیدا کردیو تو موبایلت بزن
    نه ببین من میخوام یه سری مراحلو که خوشم نمیاد رد کنه مثلا یادمه یه مرحله ای بود که با هلی کوپتر بیاد یه کشتی رو میزدی خب کنترل این هلی کوپتر خیلی سخت بود و من اعصاب اینو نداشتم میخوام اینجور مراحل رو رد کنم با چیت که نمیشه میشه ؟

مثلا با چه چیتی ؟

داره خودمونی میشه LordPedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بابا این بازی که محشره، سوار ماشین مورد علاقت شو، نیویورکو بدون نیاز به Green card دور بزن، خوداییش کپ خودشه. پلیش کشون راه بنداز، برو بالای یه ساختمون هی پلیس بکش، آخ چه حالی میده
    برو کاواره یه صفایی به خودت بده، اگه انگلیسیت خوبه برو تئاتر ببین حال کن، برو بالای یه ساختمون، با چیت یه ماشین همون جا سوار شو، با ماشین از اون بالا سقوط کن پایین، خود کشیم از ارتفعات حال میده،
    و چیزی که من عاشقش بودم تو GTA IV فقط زیر گرفتن آدما بود، آخ جه حالی میداد، طوری که الان وقتی با ماشین رانندگی میکنم میخوام امتحانش کنم
    و اگه خیلی ادعات میشه، وقتی درجه تعقیبت بالا میره ببین میتونی چقدر با ماشین از دست پلیس فرار کنی.برو پولدارشو، لباسای گرون بخر ببین چه شکلی میشی . ... . ..
    و واسه اینکه حال و حولت تکمیل شه، برو DLC هاشو جور کن، یعنی The Lost and Damnde و The Balad of Gay Tony رو هم امتحان کن، اونا هم خیلی با حالن.
    کلا GTA باید همیشه رو سیستمت نصب باشه، هر موقع دلت واسه خیابونای نیویورک تنگ شد، یه چرخی بزنی توش

9. 5 کاربر از LordPedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

الان جایی هست بشه این DLC هاش رو مستقیم دانلود کرد؟
    از کجا میشه این خود اهنگ اولش که برای لودینگ میزاره دانلود کرد؟
    به نظر من مزخرف ترین جای این بازی همین fun club هست,خیلی خنکه.شوخی داخل بازی به مراتب خنده دار تره.یک مشکل دیگه ایی هم که داره همش همه می خواند باهات قرار بزارند

11. این کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    من سیستمم اینه:
    cpu:+3800 2Ghz amd
    vga:6570 2g amd
    ram:4g bus800
    آخرین آپدیت گرافیک و پچ های بازی ها هم گرفتم
    ولی این بازی رو خیلی کم فریم میگیرم.میشه کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــک کنین لطفن مشکل کجاس؟؟؟؟؟؟؟مرسی

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

نه ببین من میخوام یه سری مراحلو که خوشم نمیاد رد کنه مثلا یادمه یه مرحله ای بود که با هلی کوپتر بیاد یه کشتی رو میزدی خب کنترل این هلی کوپتر خیلی سخت بود و من اعصاب اینو نداشتم میخوام اینجور مراحل رو رد کنم با چیت که نمیشه میشه ؟

مثلا با چه چیتی ؟
    خب معلومه نمیشه!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •